Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

181 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Poświęcam swe zdrowie psychiczne dla dobra ludzkości, niczego nie oczekując w zamian... choć alkohol tani nie jest. Jeśli boisz się włączyć telewizor i z przyjaciółmi zasiąść przy filmie, w obawie o złe skutki jakie może u was wywołać, na pewno będę mógł pomóc. Odwiedź "Na trzeźwo nie warto"! http://www.natrzezwoniewarto.pl/

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

O Autorze

Poświęcam swe zdrowie psychiczne dla dobra ludzkości, niczego nie oczekując w zamian... choć alkohol tani nie jest. Jeśli boisz się włączyć telewizor i z przyjaciółmi zasiąść przy filmie, w obawie o złe skutki jakie może u was wywołać, na pewno będę mógł pomóc.

Na blogu "Na trzeźwo nie warto" znajdziecie recenzje filmów, które ciężko przetrawić bez spożywania pienistych trunków. Nie wiem ile dane będzie mi pożyć, więc wasza pomoc jest nieodzowna.

Koniecznie odwiedź http://www.natrzezwoniewarto.pl/ i wesprzyj moją szlachetną krucjatę! 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Dla mnie oznacza to, że naprawdę doceniacie moja pracę. A alkohol tani nie jest, nie wiem czy o tym wspominałem. Za tak hojny dar, dzięki któremu będę mógł uzupełnić zapasy na średnio pół dziennego seansu oferuję wam imienne pozdrowienie na fanpage bloga, raz w miesiącu. Prawda, że to wspaniałe!?
Zostań patronem
15 zł / miesiąc
patroni: 0
Dzienny zapas specyfików, potrzebnych do obcowania z dziwacznymi pozycjami filmowymi to już nie byle co! W zamian otrzymacie zniżkę w moim sklepie o wartości 5 złotych, na każdy produkt! Mało? W takim razie będziecie mieli możliwość poplotkować ze mną na moim prywatnym profilu na Facebooku. Będziemy mogli wymieniać się emotikonkami, wesoło gaworzyć o starych czołgach oraz dyskutować o wpływie zorzy polarnej na wzrost agresji u pingwinów. Będzie klawo!
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
Chcesz zaprezentować swoje umiejętności czytelnikom bloga? Dzięki powyższemu wsparciu, po wcześniejszej konsultacji ze mną będziesz mógł opublikować jedną recenzję miesięcznie, pasującą do stylistyki bloga! Bądź częścią tej wspaniałej strony!
Zostań patronem
75 zł / miesiąc
patroni: 0
Marzyłeś o tym, żeby twoja firma/strona była wreszcie zauważona? Za tak sowite miesięczne wsparcie Twój banner zawiśnie na oficjalnej stronie "Na trzeźwo nie warto", gdzie dumnie będzie prężył się przed czytelnikami. Sam bym za to zapłacił... naprawdę.
Zostań patronem