Nasze Radio USA

W Patronite od 22.12.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1914

Liczba Patronów: 1550

Zostań Patronem
Kup na prezent
6 patronów
110 miesięcznie
6 250 łącznie
NASZE RADIO TO WASZE RADIO
Jesteśmy radiem tworzonym przez ludzi z pasją i doświadczeniem, których los rozrzucił po świecie.
Tworzymy radio niesformatowane, co oznacza, że liczy się dla nas jakość, klasa i styl. Nadajemy z Nowego Jorku od poniedziałku do piątku w dwóch blokach po 3 godziny.

O Autorze

NASZE RADIO TO WASZE RADIO

Jesteśmy radiem internetowym, tworzonym przez ludzi z pasją i doświadczeniem, których los rozrzucił po różnych zakątkach świata, a magia radia zjednoczyła ponownie w maju 2020 roku. Mimo pandemii i ekspansji innych mediów mamy już słuchaczy na każdym kontynencie. Jesteśmy radiem niesformatowanym, co oznacza, że liczy się dla nas jakość, klasa i styl.

Nadajemy z Nowego Jorku od poniedziałku do piątku, w dwóch blokach, po trzy godziny każdy: blok poranny godz. 7–10 EST, blok wieczorny godz.17–20 EST.

Chcemy, aby Nasze Radio pozostawało w pełni niezależne, a program nie był notorycznie przerywany reklamami.

Do tej pory wszyscy pracowaliśmy z pełnym zaangażowaniem w całkowitym wolontariacie, jednak radio generuje comiesięczne koszty, a ludzie powinni dostawać wynagrodzenie za swoją pracę. Postanowiliśmy więc działać nieszablonowo i oddać decyzję o finansowaniu całego projektu w ręce... słuchaczy. Sami możecie się przekonać o zaletach naszej stacji. Wystarczy włączyć radio na jednej z aplikacji mobilnych lub na stronie www.naszeradiousa.com

Zapraszamy Was do grona Patronów, czyli osób, które współtworzą z nami Nasze Radio. Wystarczy wybrać odpowiedni pakiet wsparcia, aby cieszyć się z wielu korzyści. Sami wybierzcie, jak bardzo chcecie się zaangażować w rozwój Naszego Radia. Mamy jeszcze wiele ambitnych planów i jesteśmy pewni, że z Waszą pomocą będziemy tworzyć radio wyjątkowe. Nasze Radio to Wasze radio!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Piotr Marciniak
Piotr Marciniak
Próg: 20 zł
Marzena  Woźniak-Kruk
Marzena Woźniak-Kruk
Próg: 20 zł
Mariusz Wirga
Mariusz Wirga
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Elzbieta  Prankl
Elzbieta Prankl
Próg: 20 zł
Izabela Barry
Izabela Barry
Próg: 10 zł