Avatar użytkownika

Inessa Ormańczyk

12
patronów
250 
miesięcznie
3 310 
łącznie
12
patronów
250 zł 3 310 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie! Dzięki niemu będę mogła kupić sobie kawę, gdy będę na szlaku prowadzącym ku rozwiązaniu mrocznych tajemnic! W zamian otrzymasz:

✨dostęp do relacji tylko dla znajomych na Instagramie
25 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie! Od teraz jesteś częścią mojej ekipy, dlatego też zyskujesz dostęp do unikalnych treści:

✨ newsletter raz w miesiącu
✨ dostęp do relacji tylko dla znajomych na Insta
50 zł miesięcznie
Dzięki za Twoje wsparcie! Właśnie postawiłeś mi ulubioną pizzę w duecie z zimnym napojem! Za tę pomoc w rozwoju mojego podcastu otrzymasz:

✨ newsletter dwa razy w miesiącu, w którym zawarte będzie sprawozdanie z postępów śledztwa;
✨ podziękowania na liście Patronów w Social Mediach (raz w miesiącu)
✨ dostęp do relacji tylko dla znajomych na Insta
100 zł miesięcznie
Masz gest! Wielkie dzięki, że chcesz razem ze mną tropić prawdę! W podziękowaniu za Twoje wsparcie otrzymasz wszystko, co wymieniłam w poprzednich progach, a także:

✨ krótki film przeznaczony WYŁĄCZNIE dla Patronów;
✨ Twoje imię i nazwisko (lub jeśli wolisz: pseudonim) zostanie wymienione w podziękowaniach na końcu każdego odcinka podcastu
200 zł miesięcznie
Cóż za hojność! Dzięki Twojemu wsparciu będę miała hajs, co by nalać wahę do baku i wyruszyć szukać prawdy choćby i na drugi koniec Polski! Co otrzymasz w zamian? Wszystko, co w poprzednich progach, a także:

✨ nagram film, w którym podziękuję Ci za udział w projekcie, materiał otrzymasz mailem;
✨ przygotuję dla Ciebie fotorelację z wyjazdu, abyś przed wszystkimi mógł dowiedzieć się, na jakim etapie śledztwa jestem!
✨ otrzymasz dostęp do odcinka przed oficjalną premierą
500 zł miesięcznie
Cóż za szaleństwo! Dzięki takiemu wsparciu będę mogła zaangażować się w każde śledztwo jeszcze bardziej! To cegiełka w budowie mojej niezależności, dlatego za tę pomoc otrzymasz wszystko, co wymieniłam w poprzednich progach, a dodatkowo:
✨ dedykowany odcinek podcastu z imiennym podziękowaniem na początku odcinka;
✨ dedykowana rolka na Instagramie;
✨ otrzymasz plik z materiałami zza kulis, które nie zostały użyte w odcinku
✨ dostęp do odcinka przed oficjalną premierą

A może masz inny pomysł na naszą współpracę? Jeśloi tak, skontaktuj się ze mną przed wybraniem progu!
1000 zł miesięcznie
Miło mnie zaskoczyłeś! Jestem Ci dozgonnie wdzięczna za tak wysokie wsparcie! Dlatego chętnie spotkam się z Tobą, postawię dobre jedzonko i pogadam o życiu i śmierci! Podaruję Ci też pewien tajemniczy prezent, z którego na pewno się ucieszysz. A jeśli zechcesz spotkać się we Wrocławiu, to zorganizuję wyjątkową wycieczkę szlakiem legend!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Inessa Ormańczyk w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Pisarka, blogerka, niepokorna dusza. Piszę książki, w których obdzieram legendy z legendarności. Chcę tworzyć podcast o sprawach trudnych, kontrowersyjnych i owianych tajemnicą. Jeśli w poszukiwaniu prawdy, będę zmuszona rozmawiać z mordercą, to zrobię to bez wahania.

Cześć, na imię mi Inessa.

Proces tworzenia się legend jest wprost niesamowity. Wystarczy jedno niedopowiedzenie lub delikatne ubarwienie opowieści, aby rozbudzić wyobraźnię odbiorcy i voilà — gotowe! Znacznie trudniej jest ten proces odkręcić, ale na szczęście lubię wyzwania i właśnie tym chcę zajmować się w moim podcaście. Nie chcę powielać kolejnych bzdur i plotek związanych z miejscami zbrodni, przestępstwami i gangsterami. Zamierzam dotrzeć do ludzi, których te sprawy dotyczyły bezpośrednio i zmierzyć się z prawdą, choćby wiązało się to z wizytą w więzieniu. Jednak tylko dzięki Wam będzie to możliwe!

Czym jest Nieustanne Wędrowanie?

To projekt podróżniczo-reporterski, który działa już od ponad 10 lat. Zajmujemy się opracowywaniem małych historii i robimy co w naszej mocy, aby ocalić je od zapomnienia. Podejmujemy wiele mrocznych tematów, z zaangażowaniem tropimy śląskie wampiry, bazyliszki i jednorożce, a ponadto urealniamy te pozornie fantastyczne istoty i związane z nimi opowieści. Team Nieustannego Wędrowania to dwie autorki: Aneta i Inessa, czyli matka i córka, które wspólnie napisały dwie książki — "O rycerzach, śmiertelnych intrygach i bajecznych majątkach" oraz "Mroczne tajemnice Dolnego Śląska". 

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Inessa Ormańczyk w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

TRUPOLOGIA Podcast dwa razy w miesiącu
  • 1 500 zł miesięcznie
  • 1 250 zł brakuje
16%
O co tutaj chodzi? Docelowo chcę prowadzić dwa podcasty. Pierwszy z nich, czyli rzeczony TRUPOLOGIA to krótka i bezpieczna forma. Żeby ją zrealizować, potrzebuję czasu na pogłębiony research, abyście mogli otrzymać świetnie opracowane historie, pełne ciekawostek. To takie ciastko-niespodzianka, ponieważ nigdy nie przewidzicie, o czym będzie kolejny odcinek.

Drugi podcast, czyli (pół)prawdy będzie wymagał większego zaangażowania w śledztwo oraz odwiedzenia różnych miejsc, do których mało kto ma odwagę pójść. Ale ja takową posiadam!
Regularny Podcast Opiniotwórczy (pół)prawdy
  • 2 500 zł miesięcznie
  • 2 250 zł brakuje
10%
Dzięki takiemu wparciu, będę mogła prowadzić niezależne śledztwa i dostarczać Wam ich wyniki raz w miesiącu. Możecie liczyć na długie odcinki podcastu, w którym usłyszycie nie tylko mój głos, ale także głosy ekspertów, lekarzy, śledczych, świadków danych wydarzeń i przestępców. Jeśli w poszukiwaniu prawdy będę musiała spojrzeć w oczy mordercy, zrobię to. Podejdę do sprawy obiektywnie i po dziennikarsku, a wszystko po to, aby raz na zawsze skończyć z powielaniem klikbajtowych bzdór.
Więcej rolek i postów!
  • 4 000 zł miesięcznie
  • 3 750 zł brakuje
6%
Jeśli chcesz mnie nie tylko słuchać, ale także oglądać, to możesz stać się sponsorem większej liczby wartościowych treści w socjalach!
Reportaże na YouTube
  • 10 000 zł miesięcznie
  • 9 750 zł brakuje
2%
Ten projekt to pieśń przyszłości, a to jak szybko przyjdzie mi ją wyśpiewać, zależy tylko od Was. Przy tak wysokim miesięcznym wsparciu będę mogła zająć się nie tylko pracą z głosem, ale także z obrazem. Wówczas otrzymacie wysokiej jakości reportaże, w których zobaczycie coś więcej, niż spacer po miejscu zbrodni i usłyszycie więcej, niż napisano w tabloidach!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Inessa Ormańczyk już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Małgorzata Pisk
Małgorzata Pisk
25 zł
Marta Radzewicz
Marta Radzewicz
10 zł
bramborky
bramborky
10 zł
Anonimowy patron
10 zł
Arkadiusz Hartung
Arkadiusz Hartung
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.