Avatar użytkownika

Niezwykły Świat

23
patronów
840 
miesięcznie
17 910 
łącznie
23
patronów
840 zł 17 910 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękuję! Każda dyszka to kolejny krok do naszych podróżniczych marzeń. Od dziś stajesz się współautorem naszych projektów i filmowych relacji.
W zamian:

:) Umieścimy podziękowanie dla Ciebie na końcu filmu.
Wszyscy patroni z tego i wyższego progu będą wymienieni na końcu naszego kolejnego filmu na YouTubie.
* Uwaga: jeśli nie chcesz, żeby Twoje imię/nazwisko/ksywka widniało na końcu filmu - wybierz opcję wsparcia anonimowego.

:) Publikacje na e-maila.
Co miesiąc dostaniesz na e-maila artykuł o naszych podróżach.
30 zł miesięcznie
Bardzo dziękuję! Trzy dyszki to kolejne kroki w podróżniczej przygodzie. Wspierają nasz portal uzyskasz dostęp do nagród z progu 10 zł plus dodatkowe prezenty:

:) Kartkę z podróży.
Z każdego kraju jaki odwiedzimy, wyślemy do ciebie kartkę.
* Uwaga: jeśli z danego państwa nie da się łatwo wysłać kartki lub prawdopodobieństwo jest niewielkie że dotrze do adresata ( o czym wielokrotnie się przekonaliśmy ) - kartkę wyślemy po przyjeździe.

:) Wcześniejszy dostęp do filmów.
Patroni będą mogli obejrzeć nowe filmy minimum dwa dni wcześniej przed ich publikacja na YouTubie.
50 zł miesięcznie
Wielkie podziękowania! Pięć dych to prawie bieg do nowych miejsc. To dla nas solidne wsparcie za które dostaniesz wszystko z poprzednich progów oraz coś extra:

:) Pamiątkę z podróży. Z każdego kraju jaki odwiedzimy otrzymasz pamiątkę. Może będzie to magnes a może coś innego.
* Uwaga: pamiątka będzie wysłana z Polski (tak będzie bezpieczniej, pewniej, szybciej i taniej).

:) Film DVD
Dwupłytowy album "Niezwykłe Podkarpacie" (naszego autorstwa) prześlemy dla pierwszych 50 patronów.
100 zł miesięcznie
Wielkie podziękowania i ukłony! Już biegniemy na spotkanie przygody. To wyjątkowe dla nas wsparcie godne niezwykłej wdzięczności za które dostaniesz wszystko z poprzednich progów oraz :

:) Nagranie z podróży. Nagramy film dla Ciebie lub Twojego znajomego krótkie podziękowania z miejsca które odwiedzimy.

:) Firmowy gadżet. Raz na pół roku patronatu otrzymasz firmowy gadżet. Może będzie to kubek, koszulka a może coś innego.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Niezwykły Świat w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Niezwykły Świat to kanał podróżniczy, który został założony w 2014 roku w serwisie YouTube . To projekt, w którym poznasz fascynujące miejsca naszego globu.

Od 35 lat zwiedzamy świat i z pasją dzielimy się wspomnieniami. Od 2014 roku jesteśmy na YouTube. Dziś mamy dziesiątki tysięcy subskrypcji i sporą rzeszę widzów. Bierzemy udział w festiwalach podróżniczych, prelekcjach i wystawach. Nasze materiały ukazywały się na płytach DVD a artykuły w publikacjach prasowych. Z materiałów filmowych korzystają telewizje w programach edukacyjnych dla dzieci i młodzieży,  np.  https://www.facebook.com/niezwyklyswiat/videos/565131814107454/  Jesteśmy autorami wystaw o tematyce podróżniczej i laureatami konkursów związanych z podróżami. 

Wystawa 35 lat w podróżyNagroda Burmistrza miastaFestiwal Podróży Świata Ciekawi

I nagroda w konkursie plastycznym - lot do RPA

W wyjątkowy sposób udało nam się połączyć wykształcenie z podróżniczą pasją, która zaowocowała setkami filmów i projektów. Ja Irek - absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, artysta plastyk, mgr sztuki, architekt. Ala - absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie - filolog i lektor. Publikujemy filmy, w których wartością nie jest tylko obraz, ale i wiedza o sztuce, architekturze i świecie, a nade wszystko nasze wrażenia i doznania.

Odwiedziliśmy 87 państw na 5 kontynentach. Realizujemy również niekonwencjonalne wyprawy jak: "Fiatem 126p wzdłuż granic Polski", "Niezwykłe i tajemnicze miejsca w Polsce" czy "Najdalej wysunięte miejsca Europy". Jednak zawsze zapraszamy w podróż po najpiękniejszych miejscach świata, niezwykłych fenomenach przyrody, wspaniałych dziełach sztuki i architektury. Miejscach na swój sposób oryginalnych, intrygujących i ciekawych.

A to kilka naszych ostatnich filmów opublikowanych na You Tube.

 

Cele Autora

Szósty kontynent i coś jeszcze.
  • 40 000 zł
  • 22 090 zł brakuje
44%
Cele

Szósty kontynent i coś jeszcze?
Dlaczego? Bo nas tam jeszcze nie było! I kochamy to, co robimy!

Australia i Nowa Zelandia to nasz cel i marzenie, które próbujemy zrealizować od kilku lat. Niestety czas ucieka - nie jesteśmy już młodymi podróżnikami - a i koszty organizacji takiej wyprawy są poza naszym zasięgiem. Do tej pory udało nam się zobaczyć 87 krajów na 5 kontynentach. Czas więc na szósty kontynent!

A po przyjeździe wpadamy w wir pracy. Pisanie tekstów, montaż filmów i przygotowania do nowych spotkań. Bo nadal chcemy dzielić się z Wami wrażeniami z naszych podróży w filmowych relacjach na YouTube, festiwalowych spotkaniach, prelekcjach, publikacjach i wspierać edukację dzieci i młodzieży.

Na co patronitowe fundusze? Na pomoc w realizacji celu, który przyniesie satysfakcję nam wszystkim. Tym razem chcielibyśmy zorganizować dłuższą wyprawę, aby dokładniej pokazać Wam "niezwykły świat". A to możliwe jest tylko z Waszą pomocą.

Jeśli podoba Ci się to, co robimy - zostań Naszym Patronem. Będziemy wdzięczni i szczęśliwi.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Niezwykły Świat już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Norbert Przygoda
Norbert Przygoda
50 zł
Marek Kubicki
Marek Kubicki
10 zł
diomad@op.pl
diomad@op.pl
30 zł
Ursus Maritimus
Ursus Maritimus
100 zł
Robert Etgens
Robert Etgens
100 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.