Niezwykły Świat

W Patronite od 19.07.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 573

Liczba Patronów: 730

Zostań Patronem
Kup na prezent
23 patronów
1 000 miesięcznie
10 110 łącznie
Niezwykły Świat to kanał podróżniczy, który został założony w 2014 roku w serwisie YouTube . To projekt, w którym poznasz fascynujące miejsca naszego globu.

O Autorze

Od 35 lat zwiedzamy świat i z pasją dzielimy się wspomnieniami. Od 2014 roku jesteśmy na YouTube. Dziś mamy dziesiątki tysięcy subskrypcji i sporą rzeszę widzów. Bierzemy udział w festiwalach podróżniczych, prelekcjach i wystawach. Nasze materiały ukazywały się na płytach DVD a artykuły w publikacjach prasowych. Z materiałów filmowych korzystają telewizje w programach edukacyjnych dla dzieci i młodzieży,  np.  https://www.facebook.com/niezwyklyswiat/videos/565131814107454/  Jesteśmy autorami wystaw o tematyce podróżniczej i laureatami konkursów związanych z podróżami. 

Wystawa 35 lat w podróżyNagroda Burmistrza miastaFestiwal Podróży Świata Ciekawi

I nagroda w konkursie plastycznym - lot do RPA

W wyjątkowy sposób udało nam się połączyć wykształcenie z podróżniczą pasją, która zaowocowała setkami filmów i projektów. Ja Irek - absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, artysta plastyk, mgr sztuki, architekt. Ala - absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie - filolog i lektor. Publikujemy filmy, w których wartością nie jest tylko obraz, ale i wiedza o sztuce, architekturze i świecie, a nade wszystko nasze wrażenia i doznania.

Odwiedziliśmy 87 państw na 5 kontynentach. Realizujemy również niekonwencjonalne wyprawy jak: "Fiatem 126p wzdłuż granic Polski", "Niezwykłe i tajemnicze miejsca w Polsce" czy "Najdalej wysunięte miejsca Europy". Jednak zawsze zapraszamy w podróż po najpiękniejszych miejscach świata, niezwykłych fenomenach przyrody, wspaniałych dziełach sztuki i architektury. Miejscach na swój sposób oryginalnych, intrygujących i ciekawych.

A to kilka naszych ostatnich filmów opublikowanych na You Tube.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
ewa MISIEK
ewa MISIEK
Próg: 100 zł
GraGraGK
GraGraGK
Próg: 50 zł
Marek Kubicki
Marek Kubicki
Próg: 10 zł
Norbert Przygoda
Norbert Przygoda
Próg: 50 zł
diomad@op.pl
diomad@op.pl
Próg: 30 zł