Noemi Sparkle

Nowa charakteryzacja/cosplay

3 000 zł

0%

osiągnięto

3 000 zł

brakuje

Spełnienie tego progu pozwoli mi stworzyć 1 projekt, czyli: Charakteryzację i strój na wybraną postać z filmu/gry/bajki etc. i sesję zdjęciową dostępną do wglądu na moich social mediach.
Patroni w podziękowaniu za wsparcie otrzymają - obszerne video (ok 30 min.) z tworzenia makijażu, maski, stroju, efektów specjalnych oraz profesjonalne zdjęcia postaci z sesji w wysokiej jakości. Każda nowa charakteryzacja stanie się upominkiem dla Patronów w formie plakatów i gadżetów (podanych w progach).

Stworzenie skomplikowanej charakteryzacji/cosplayu z efektami specjalnymi, to mnóstwo pracy. Profesjonalna chemia i materiały, są mega kosztowne, a szycie stroju, tworzenie masek, jest bardzo czasochłonne. Przygotowanie materiałów w formie video poradnika i sesji zdjęciowej wymaga pomocy osób trzecich, a to dodatkowy koszt. Może uda nam się osiągnąć ten cel :)

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)