NoworudzianiN

W Patronite od 23.06.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1504

Liczba Patronów: 2103

Zostań Patronem
2 patronów
120 miesięcznie
520 łącznie
NoworudzianiN ceni sobie rzetelne informacje, dobre wiadomości, ciekawe wydarzenia kulturalne i sportowe a nadto społeczność mieszkańców i przyjaciół miasta i gminy wiejskiej Nowa Ruda oraz gminy Radków dla których tworzy i publikuję. Dziękujemy Wam za pomoc i wsparcie.

Mecenasi

Serdecznie dziękujemy za wsparcie naszemu nowemu MECENASOWI Przemysławowi Burnosowi. Polecamy Jego usługi jako DJa JOHNSONA na wesele, imprezę, zabawę czy uroczystość. Więcej na temat: http://djjohnson.pl/ oraz na https://www.facebook.com/johnson.burnos

O Autorze

„Noworudzianin” – tygodnik ziemi noworudzko-radkowskiej, ukazywał się od 9 listopada 2011 roku do 25 grudnia 2020 r. na terenie trzech gmin: miasto Nowa Ruda, gmina Nowa Ruda, miasto i gmina Radków. Rzetelnie informowaliśmy o wydarzeniach i aktualnościach z życia Nowej Rudy, Radkowa oraz przyległych wsi, dbając o dobry poziom informacji. Nie zapominaliśmy o rozrywce – zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Prowadzona była obszerna rubryka sportowa. Format: A3, objętość: 28-32 strony – wszystkie kolorowe.

W związku z pogłębiającym się zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zarówno Czytelników, ich rodzin, jak i pracowników – 27 marca 2020 r. zmieniliśmy zasady pracy. Przyłączyliśmy się do akcji #zostanwdomu i pracujemy zdalnie. Kolejne wydania „Noworudzianina” ukazywały się wyłącznie w wersji elektronicznej (pdf) do pobrania za darmo że strony http://www.noworudzianin.pl. To wszystko w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie w kontekście szerzącego się zagrożenia zarażenia się koronawirusem.

Te ponad 9 wymagających lat, to również czas zawiązywania się znajomości, przyjaźni, a także wystawiania ich na próbę. Przede wszystkim był to czas bezcennej nauki. Pewnie niektóre rzeczy mogliśmy zrobić lepiej, a wielu nie zdążyliśmy zrobić w ogóle…

Wydanie z 25 grudnia 2020 r. było ostatnim w formie elektronicznej. Powód zmian jest oczywisty: Internet. Dlatego przenieśliśmy się (wyłącznie) do sieci. Każdy – choćby na smartfonie – ma wygodny dostęp z niemal każdego miejsca na świecie do treści publikowanych na naszym portalu http://www.noworudzianin.pl

Teraz otwieramy nowy rozdział naszej działalności społeczno-informacyjnej. Potrzebujemy jednak Waszego wsparcia za które serdecznie dziękujemy.

9 listopada 2021 r. przypadnie 10 rocznica ukazania się pierwszego numeru tygodnika „Noworudzianin”. Naszym marzeniem jest aby ten dzień nie był tylko smutnym wspomnieniem.

Razem z Wami możemy zdziałać wiele.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Michał Derencz
Michał Derencz
Próg: 20 zł
Johnson Przemek Burnos
Johnson Przemek Burnos
Próg: 100 zł