Obywatel Intruz

W Patronite od 12.02.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 784

Liczba Patronów: 1465

Zostań Patronem
5 patronów
420 miesięcznie
3 290 łącznie
Strzelectwo to wyjątkowa pasja bez podziału na wiek czy płeć. Jak inne hobby - po prostu to kochamy. Zapraszam przyszłych i obecnych strzelców. Porady, opinie i testy bez ściemy czy marketingowej papki. https://www.youtube.com/c/Obywatelintruz

O Autorze

Strzelam i testuję dla Was.

Jestem obywatelem jak każdy z Was. Kocham i promuję strzelectwo jako sport i rekreację, a jednocześnie staram się pomagać początkującym i zaawansowanym poprzez opinie i recenzje sprzętu. Dowiedz się co w ogólnej opinii jest faktem, a co tylko marketingową papką - u mnie zawsze bez ściemy.
Wpadłem na pomysł okresowej publikacji filmu, gdzie rozstrzeliwuję coś dla widzów opisując pociski imionami osób wspierających kanał na określonym poziomie. Przykład znajdziesz w pierwszym linku :
https://youtu.be/8wb4YWCTlSQ

Zapraszam https://www.youtube.com/c/Obywatelintruz


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Ryszard Zieliński
Ryszard Zieliński
Próg: 10 zł
rk
rk
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 250 zł
Piotr Swaryczewski
Piotr Swaryczewski
Próg: 100 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł