Oczami Bezdomnego Psa

W Patronite od 09.01.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2673

Liczba Patronów: 2413

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
25 miesięcznie
3 640 łącznie
Chodź, opowiemy Ci historię. Może wesołą, może smutną, ale prawdziwą, naszą...

O Autorze

Dzień Dobry, gościu! Lubimy gości! Jesteśmy psami, mieszkamy w schronisku i każde odwiedziny to nadzieja, że ktoś z nas wyjedzie do superanckiego domu. Nie jesteśmy nachalni, my tylko z ogromną nadzieją wpatrujemy się w każde oczy...

Nasz blog, którego mamy zaszczyt być wrrrredaktorami, powstał już w 2010 roku. Chyba byliśmy już wtedy na świecie... Psy czasu nie liczą. Nie od początku pisaliśmy go akurat my, zaczął Cygan, potem była Majka, Tyson, Bulba i inni... Niektórzy wyjechali do domów, niektórzy odfrunęli na zawsze nie poznając nawet, co to takiego..... Blog jednak trwa, bo wiemy, jak bardzo jest ważny. Przecież jak nie my, to kto to opisze...?

Przez 10 lat bloga pisały zielonogórskie bezdomniaki, ale przez różne zawirowania w zarządzaniu, wrrredaktorstwo musiało się przenieść. W 2021 roku blog wciąż był jedno-schroniskowy, ale w 2022 przyszedł czas na koniec samolubstwa, bo to przecież nieładnie, iiii kto wie, z jakiego zakątka kraju blog powstanie... 

To przecież jedyne takie miejsce w sieci, przecież tylko tutaj mamy prawo pisać, co nam się podoba i jak nam się podoba; nie mamy już nic do stracenia.... 

Zatem czytaj, uśmiechaj się, wzruszaj, nieś w świat te nasze historie.... smutne, wesołe, prawdziwe... 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Wiesława Cyrankiewicz
Wiesława Cyrankiewicz
Próg: 10 zł
Julian Nawałka
Julian Nawałka
Próg: 15 zł
Marlena N
Marlena N
Próg: 30 zł