Oczami Bezdomnego Psa

W Patronite od 09.01.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1935

Liczba Patronów: 1848

Zostań Patronem
3 patronów
55 miesięcznie
3 010 łącznie
Chodź, opowiemy Ci historię. Może wesołą, może smutną, ale prawdziwą, naszą... Jesteśmy psami z zielonogórskiego schroniska i opisujemy nasz świat. Wejdź, poczytaj, zostań z nami, będzie nam raźniej...

O Autorze

Dzień Dobry, gościu! Lubimy gości! Jesteśmy psami, mieszkamy w schronisku i każde odwiedziny to nadzieja, że ktoś z nas wyjedzie do superanckiego domu. Nie jesteśmy nachalni, my tylko z ogromną nadzieją wpatrujemy się w każde oczy...

Nasz blog, którego mamy zaszczyt być wrrrredaktorami, powstał już w 2010 roku. Chyba byliśmy już wtedy na świecie... Psy czasu nie liczą. Nie od początku pisaliśmy go akurat my, zaczął Cygan, potem była Majka, Tyson, Bulba i inni... Niektórzy wyjechali do domów, niektórzy odfrunęli na zawsze nie poznając nawet, co to takiego..... Blog jednak trwa, bo wiemy, jak bardzo jest ważny. Przecież jak nie my, to kto to opisze...?

Piszemy nocami, bo wtedy biurowników nie ma i komputer stoi wolny... Wspina się wtedy ktoś z nas i opisuje coś, co się wydarzyło ostatnio albo o czym akurat chcemy albo musimy napisać, bo taka potrzeba w nas wewnętrzna się pojawiła.  Dwa razy w tygodniu, w środowe i niedzielne wczesne poranki, nasze opowieści są gotowe. No, chyba że znów wrrredaktor zaśnie, jak to już kiedyś RAZ było... 

Historie piszemy różne... Bywają wesołe! Bywają też smutne...  Łączy je to, że są prawdziwe... My nie kłamiemy. Nie raz nas oszukano i doskonale wiemy, jak to jest... Dlatego u nas jest tylko prawda najszczersza! Bywa, że i nie przebieramy w słowach, jak tutaj na przykład, ale nam wolno. Dwunożnym niekoniecznie wypada, a nam wolno wszystko. Dlatego tak bardzo zależy nam, żeby mieć głos w tym całym Internecie. 

W związku z tym, że jesteśmy psami ze schroniska... Chociaż to schronisko to jest jedno z tych lepsiejszych! ...to jednak nie mamy nic.... Znaczy mamy dach nad głową, mamy pełne miseczki i tyle głasków, ile zdołamy wyżebrać od naszych dwunożnych! Mamy spacery, kiedy przychodzą wolontariusze, mamy posłanka, budy, sianko. W sumie to mamy dużo rzeczy... Ale jak się mamy tym dzielić...? 

Nie mamy jak się Wam odwdzięczyć za wsparcie, ale bądźcie pewni, że jak nas odwiedzicie, to wlepimy w Was ślipia pełne miłości i wyrazów uznania!

...rozumiecie, prawda...?

Wejdźcie więc do nas, poczytajcie nasze historie, czasami się wzruszcie, czasami zezłośćcie, ale pamiętajcie, że lepiej tak, niż nie czuć nic...


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Wiesława Cyrankiewicz
Wiesława Cyrankiewicz
Próg: 10 zł
Marlena N
Marlena N
Próg: 30 zł
Julian Nawałka
Julian Nawałka
Próg: 15 zł