Oczami Bezdomnego Psa

W Patronite od 09.01.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2023

Liczba Patronów: 1918

Zostań Patronem
2 patronów
40 miesięcznie
2 860 łącznie

Dzielimy się!

200 zł

miesięcznie

20%

osiągnięto

160 zł

brakuje

Ależ jesteśmy dumni, że tyle osiągnęliśmy! Mamy tyle monetek i papierków, że możemy się nimi dzielić z naszymi psiumplami! Opłacamy kilka leczących kulek albo jakieś specjalne żarełko dla kogoś, kto nie może szamać zwykłego. Fajosko jest!

Dzielimy się bardziej!

500 zł

miesięcznie

8%

osiągnięto

460 zł

brakuje

Mieszkając w schronisku, ważny jest każdy kawałek piłeczki, patyczka, miseczki, kocyka, który mamy... To nic, że przed nami ma to ktoś inny i po nas ktoś inny może użyje. Teraz, w tej chwili, to jest nasze i nasi dwunożni bardzo dbają, żeby nikomu niczego nie brakowało. Mając 500zł miesięcznie, będziemy mogli pomagać naszym w pomaganiu jeszcze bardziej! Opłacimy może kawałek rehabilitacji, kupimy więcej leków, po których ktoś poczuje się lepiej... Bardzo dużo tego schodzi każdego miesiąca..... To będzie kropelka mała w wielkiej misce potrzeb, ale lepiej ją mieć niż nie mieć!

Jesteśmy tacy pomocni!

1 000 zł

miesięcznie

4%

osiągnięto

960 zł

brakuje

Mogąc przekazywać dla naszych psiumpli, psiumpelek.... no dobra, sierściuchów też, tyle monetek, będziemy się czuć, jakbyśmy mogli wszystko! ...chociaż możemy bardzo niewiele... ale z Wami będziemy mogli! Na jeździdło będziemy mogli coś dać, na remont jakiś! Może dadzą nam dyplom!

...widzicie...? Nie zbieramy wcale dla siebie, niczego nie pochowamy do kieszonek. Nawet ich nie mamy...
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Wiesława Cyrankiewicz
Wiesława Cyrankiewicz
Próg: 10 zł
Marlena N
Marlena N
Próg: 30 zł