Okiem Chemika

W Patronite od 21.05.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 868

Liczba Patronów: 681

Zostań Patronem
18 patronów
350 miesięcznie
14 130 łącznie

Przestajemy dokładać do interesu :-)

1 000 zł

miesięcznie

35%

osiągnięto

650 zł

brakuje

Okiem Chemika założyliśmy trochę jako hobby - a trochę z poczucia misji.

Chcieliśmy umożliwić każdemu dostęp do łatwo przyswajalnej wiedzy opartej na nauce - pomagając Wam żyć lepiej i zdrowiej. Jednak prowadzenie kanału na przyzwoitym poziomie to spore wydatki - które pokrywamy z własnej kieszeni.

1000 PLN to suma, która pokrywa bieżące wydatki związane z kanałem - koszty muzyki, oprogramowania, kamery, obiektywów, oświetlenia, mikrofonów, ekranów, kabelków, filtrów i wszystkiego tego, co jest nam niezbędne, aby prowadzić nasz kanał na aktualnym poziomie.

Nowy odcinek przynajmniej co 2 tygodnie!

5 000 zł

miesięcznie

7%

osiągnięto

4 650 zł

brakuje

Pracujemy dla Was na pół etatu! :-)

Każdy odcinek Okiem Chemika to mnóstwo naszej pracy - 16-20h researchu i przygotowywania scenariusza, 2 godziny nagrań, 8-10h montażu, 2h wrzucania i opisywania na YouTube a później branie udziału w dyskusji i odpowiadanie na komentarze. Łącznie jeden odcinek to 30-40 godzin pracy!

Na szczęście dzięki Waszemu wsparciu możemy  poświęcić więcej czasu naszemu kanałowi i publikować bardziej regularnie - co przy pracy na pełen etat (Adam) i prowadzeniu własnej działalności (Agnieszka) jest sporym wyzwaniem.

Nowy odcinek co tydzień!

10 000 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

9 650 zł

brakuje

Zatrudniacie nas na cały etat :-)

Dzięki Wam możemy poświęcić znacznie więcej czasu naszemu kanałowi - a nasze hobby staje się naszą pracą - tak naprawdę! :-)

Mamy spisaną listę kilkudziesięciu tematów, które chcielibyśmy poruszyć na Okiem Chemika - ale zwyczajnie nie jesteśmy w stanie zrobić wszystkiego. Dzięki Waszej pomocy jednak jesteśmy w stanie zrobić znacznie więcej - i nadgonić wszystkie obiecane niegdyś tematy, oraz przygotować te o które nas prosiliście!
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Tristan Kordek
Tristan Kordek
Próg: 50 zł
Tomek POZ
Tomek POZ
Próg: 25 zł
Dariusz Fabian
Dariusz Fabian
Próg: 10 zł
Piotr Ziolkowski
Piotr Ziolkowski
Próg: 10 zł
Marcin Machała
Marcin Machała
Próg: 10 zł
Adam
Adam
Próg: 50 zł