OkiemMaleny.pl

W Patronite od 12.08.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie
Podróżniczka, blogerka, menadżer, współautorka przewodnika po Mjanmie. Zodiakalny bliźniak, trochę introwertyk, miłośniczka reportaży i fotografii - gdy ma wolną chwilę przemierza świat, aby pokazać go bez koloryzowania i bez fotoszopa. :)

O Autorze

OkiemMaleny.pl - blog o podróżach bez fotoszopa. 

Opisuję świat, który poznaję podczas moich podróży. Nie zawsze jestem obiektywna, nie zawsze jestem poprawna politycznie. Mam swoje zdanie i trudno mi je ukryć. Opisuję to co widzę i co czuję. 

Przed każdą podróżą czy to daleką, czy bliską staram się czytać i poznawać region, do którego zmierzam. W moich podróżach staram się pochwycić ulotne chwile, klimat miejsca. Nie pędzę, nie zaliczam atrakcji, nie odhaczam miejsc. Wolę mieć czas, aby usiąść na krawężniku i pogapić się na ludzi, przysiąść w kafejce i poczuć rytm miejsca. Jestem introwertyczką, dzięki czemu mam dość wyostrzony zmysł obserwacji.

Zapraszam Cię do świata moich tekstów i zdjęć. Najczęściej piszę o podróżach, choć ostatnio staram się poszerzyć spectrum tematyki - koniecznie posłuchaj moich podcastów.

Jeśli lubisz czytać wywiady, to mam coś specjalnie dla Ciebie - mój autorski cykl wywiadów Kobiety Drogi - są to rozmowy, który przeprowadzam z podróżującymi kobietami - każda z nich podróżuje na swój własny sposób, każda jest inna, ale łączy je pasja do poznawania świata. Chcę ukazać, że miłość do podróży i realizacja tej pasji ma wiele twarzy. Nie ważne o jakiej drodze Ty marzysz czy chcesz podróżować z dzieckiem, z mężem, żoną, kotem, psem lub solo. Czy marzysz o połączeniu podróży z pracą, czy chcesz rzucić wszystko i ruszyć w świat. Ważne aby zrobić pierwszy krok i się odważyć. 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem