Avatar użytkownika

OkiemMaleny.pl

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

13 zł miesięcznie
13 złotych dla urodzonej 13 czerwca. Mam słabość do 13, więc to musi być pierwszy próg dla moich szlachetnych Patronów :) Wielkie dzięki :) I pamiętaj 13 nie jest pechowa ;-)
Jest mi niezmiernie miło, że cenisz moją twórczość na tyle, że decydujesz się na przeznaczanie 13 zł miesięcznie w swoim budżecie na patronowanie mojej działalności.

Te 13 złotych miesięcznie daje Ci dostęp do grupy dla Patronów - co tam będzie? Tego jeszcze nawet Mistrz i Małgorzata nie wiedza, a Behemotowi nawet się nie śni. To będzie grupa podróżniczych freaków, gdzie będziemy sobie wzajemnie dyskutowali o przygodach, marzeniach i podróżniczych wariacjach, tam też będziemy się wzajemnie inspirowali oraz służyli radami. Co więcej będziesz się również dowiadywał jako pierwszy o moich kolejnych podróżniczych planach. Bez cenzury, bez hejtu. Dodatkowo każdy Patron otrzyma ode mnie zdjęcie mojego autorstwa w formacie pocztówki z podziękowaniami i dedykacją.


Zapraszam i dziękuję - mega mnie cieszy to, że we mnie wierzysz i moja Twórczość na tyle Ci się podoba, że chcesz ją wspierać, Miłego dnia :)
26 zł miesięcznie
Puk puk. podwójna 13 - toż to prawie jak oczko. Szlachetny Patronie dziękuję Ci z całego serducha.
Dla malenowych zapaleńców, którzy przeznaczą na malenowe pisanie i gadanie w swoim budżecie domowym złotych 20 i 6 jest:
- dostęp do tajnej grupy na FB dla patronów
- zdjęcie w formacie pocztówki z podziękowaniami i dedykacją - czyli próg I +
- conajmniej raz w roku kartka pocztowa z moimi zdjęciami i pozdrowieniami z wyjazdu specjalnie dla Ciebie, wysłana z mojej ukochanej aplikacji touchnote.

Dziękuję Ci szczodry Patronie. To niesamowicie fajne, że chcesz się ze mną podzielić Twoimi pieniądzmi i doceniasz moją twórczość.
52 zł miesięcznie
Wybierz 52 zł
52 dostępne miejsca
52 wspaniałych, co zdecydowali się na Patronat o wartości 52 złotych (4x13).

Dla tych śmiałków Malena szykuje garść niespodzianek. Otóż każda szlachetna osoba otrzyma:
- dostęp do grupy na FB dla patronów,
- zdjęcie w formacie pocztówki z podziękowaniami i dedykacją
- raz w roku Patron otrzyma pocztówkę z touchnote z malenowego wyjazdu czyli prezenty z progu I oraz II a dodatkowo:
+
- Patron otrzyma magnes z odwiedzonego kraju,, który wyślę po powrocie z wyjazdu
- malenową fotografię wydrukowaną na papierze plakatowym o gramaturze 150 i wymiarach 30 x 40

Naprawdę doceniam niesłychanie Twoje zaangażowanie, normalnie w każdej wolnej chwili kombinuję o czym tu dla Ciebie napisać. :)
104 zł miesięcznie
Wybierz 104 zł
26 dostępnych miejsc
13 szczęśliwców, którzy ośmiokrotnością 13 wspierają malenowe działania.

Cóż tym razem szykuje Malena? Otóż prócz nagród z progów poniższych:
- dostęp do grupy,
- zdjęcie w formacie pocztówki z podziękowaniami i dedykacją
- raz w roku kartka z wyjazdu
- Patron otrzyma ode mnie 2 wydruki fotografii mojego autorstwa - wydruk na papierze plakatowym o gramaturze 150 o wymiarach 30 x 40 cm
+
- Patron otrzyma upominek z wyjazdu wybrany z listy (kawa, herbata, magnes, bransoletka z koralików itp) , który wyślę po powrocie z wyjazdu
- malenowe spotkanie :) Spotkajmy się na skajpie lub innym zoomie. Masz pytanie a propos organizacji podróży, chcesz pogadać, wymienić się doświadczeniami - nie ma problemu chętnie z Tobą pogadam.

Dziękuję Ci Dobra Duszyczko.
169 zł miesięcznie
Wybierz 169 zł
13 dostępnych miejsc
13 wspaniałych co po trzynastokroć trzynastką wspierają.

Ci Wyjątkowi Wybrańcy podczas trwania patronatu otrzymają:
- dostęp do grupy,
- zdjęcie w formacie pocztówki z podziękowaniami i dedykacją
- otrzymują kartkę z każdego malenowego wyjazdu
- Patron otrzyma upominek z wyjazdu wybrany z listy (kawa, herbata, magnes, bransoletka z koralików itp) , który wyślę po powrocie do kraju
- malenowe spotkanie :) Spotkajmy się na skajpie lub innym zoomie. Masz pytanie a propos organizacji podróży, chcesz pogadać, wymienić się doświadczeniami - nie ma problemu chętnie z Tobą pogadam.
a dodatkowo:
- 2 wydruki wybranych fotografii malenowego autorstwa - wydruk na papierze fotograficznym półmatowym o gramaturze min. 250 o wymiarach 30 x 40 cm lub 60 x 45

Dziękuję z całego malenowego serducha : )
338 zł miesięcznie
Wybierz 338 zł
7 dostępnych miejsc
7 Wspaniałych co postanowiło 26 krotnością 13 wesprzeć malenowe wojaże :)

Otrzymujecie moi mili:
- dostęp do grupy
- zdjęcie w formacie pocztówki z podziękowaniami i dedykacją
- kartkę z każdego malenowego wyjazdu
- magnes z odwiedzanego kraju
- upominek z wyjazdu wybrany z listy (kawa, herbata, bransoletka z koralików itp) , który wyślę po powrocie do kraju
- malenowe spotkanie :) Spotkajmy się na skajpie lub innym zoomie. Masz pytanie a propos organizacji podróży, chcesz pogadać, wymienić się doświadczeniami - nie ma problemu chętnie z Tobą pogadam.
- obraz na płótnie, który jest wydrukiem zdjęcia mojego autorstwa wybranego z listy, w formacie 40 x 30 lub 60 x 45

Dziękuję Ci serdecznie hojny Patronie. Jesteś moim bohaterem :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora OkiemMaleny.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Podróżniczka, blogerka, menadżer, współautorka przewodnika po Mjanmie. Zodiakalny bliźniak, trochę introwertyk, miłośniczka reportaży i fotografii - gdy ma wolną chwilę przemierza świat, aby pokazać go bez koloryzowania i bez fotoszopa. :)

OkiemMaleny.pl - blog o podróżach bez fotoszopa. 

Opisuję świat, który poznaję podczas moich podróży. Nie zawsze jestem obiektywna, nie zawsze jestem poprawna politycznie. Mam swoje zdanie i trudno mi je ukryć. Opisuję to co widzę i co czuję. 

Przed każdą podróżą czy to daleką, czy bliską staram się czytać i poznawać region, do którego zmierzam. W moich podróżach staram się pochwycić ulotne chwile, klimat miejsca. Nie pędzę, nie zaliczam atrakcji, nie odhaczam miejsc. Wolę mieć czas, aby usiąść na krawężniku i pogapić się na ludzi, przysiąść w kafejce i poczuć rytm miejsca. Jestem introwertyczką, dzięki czemu mam dość wyostrzony zmysł obserwacji.

Zapraszam Cię do świata moich tekstów i zdjęć. Najczęściej piszę o podróżach, choć ostatnio staram się poszerzyć spectrum tematyki - koniecznie posłuchaj moich podcastów.

Jeśli lubisz czytać wywiady, to mam coś specjalnie dla Ciebie - mój autorski cykl wywiadów Kobiety Drogi - są to rozmowy, który przeprowadzam z podróżującymi kobietami - każda z nich podróżuje na swój własny sposób, każda jest inna, ale łączy je pasja do poznawania świata. Chcę ukazać, że miłość do podróży i realizacja tej pasji ma wiele twarzy. Nie ważne o jakiej drodze Ty marzysz czy chcesz podróżować z dzieckiem, z mężem, żoną, kotem, psem lub solo. Czy marzysz o połączeniu podróży z pracą, czy chcesz rzucić wszystko i ruszyć w świat. Ważne aby zrobić pierwszy krok i się odważyć. 

Cele Autora

Spacer po lodowcu Baltoro
  • 17 000 zł
  • 17 000 zł brakuje
0%
Wiesz, że kocham góry, kocham też samotne włóczęgi, są jednak miejsca, gdzie lepiej wybrać się ze sprawdzoną ekipą. Takim miejscem jest dla mnie Pakistan i treking pod samiuśkie K2. Moim marzeniem jest zobaczenie lodowca Baltoro, przejechanie Karakorum highway ( i omdlewanie ze strachu co kilometr), spojrzenie na K2 i przede wszystkim opowiedzenie Ci o tych wszystkich cudownościach, napisanie wielu relacji z podróży na FB, zebranie materiałów na wpis na blog oraz zrobienie cudownych zdjęć.
A co dalej? Narazie skupmy się na Baltoro i K2. :)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora OkiemMaleny.pl już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.