Paulina Czernek-Pasierbek

W Patronite od 04.06.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
45 łącznie
Kanał na YT ?, dzięki któremu dzielę się swoją pasją do literatury, sztuki, humanistyki. ? Chcę pokazać, że literatura to nie tylko książki - to cały otaczający nas świat, ludzie, ich historia.... Zapraszam Cię na kanał POLina | pogadajmy o literaturze ❤️

O Autorze

Dzień dobry!??

Dziady kojarzą Ci się wyłącznie z rzeczami na złom, nie wiesz kim był ten Ikar, który popełnił zbrodnię, a o Izabeli wiesz tylko, że była niezbyt... sympatyczna??

Przeglądasz w rozpaczy kolejne repetytorium, szukasz interpretacji Romantyczności na mojewypracowanko.pl, a o poezji Mickiewicza i Słowackiego wiesz tyle, że mieli spinę... ?

Spoko, nie Ty jeden.

Skończyłam filologię polską, ale to tak naprawdę miłość do literatury i postrzeganie jej w innym świetle sprawia, że tu jestem! ?

Na kanale co tydzień pojawiają się różnorodne materiały:

??opracowania lektur,

?? wierszy,

??przydane materiały do tworzenia wypracowań,

??literaturetalk,

??zbiory motywów i kontekstów,

?? vlogi.

 

Chodzi o miłość do humanistyki. Bo maturę zdasz, ale z wiedzą, będzie trzeba pójść w świat. ??‍♀️

Oby była to świadoma droga ❤️

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika