Strefa Patrona:

7

patronów

150 zł

miesięcznie

8895 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
285
miesięczne wsparcie
286
liczba patronów

  PaDtv i PADcast, czyli podcast o grach, wideo i publicystyka. Od 2012 roku regularnie dostarczamy dla Was treści wysokiej jakości, starając się w jak najlepszy i najciekawszy sposób przekazywać Wam rozmaite wiadomości, wrażenia z gier i nasze przemyślenia dotyczące elektronicznej rozrywki.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
75 %
100%
osiągnięto 75%
cel: 200 zł miesięcznie
brakuje 50 zł
Starrrrtujemy!
Ogromne dzięki za każdą złotówkę wsparcia! Założone 200 zł pozwala nam spokojne funkcjonowanie PADcastu (serwer, domena, licencje audio, okazjonalny zakup skórek i widgetów czy materiałów do Gościa Niedzielnego).

Awarie mikrofonów też nam wówczas nie straszne :) (odpukać).
0%
30 %
100%
osiągnięto 30%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 350 zł
Gość Niedzielny 3.0! Jedna gra do recenzji!
Jeśli zapewnicie nam społecznościowy program 500+, wyślemy Roberta na warsztaty z Adobe Premier Pro (na tutoriale YouTube'owe), a potem wyposażymy go w licencję, by jeszcze bardziej podbił jakość montażu Gościa Niedzielnego.

Na grupie Patronów wprowadzimy również głosowanie na grę miesiąca, którą zakupimy ze zgromadzonych tu środków.
0%
21 %
100%
osiągnięto 21%
cel: 700 zł miesięcznie
brakuje 550 zł
Druga gra do recenzji!
Oprócz wszystkich obiecanych wcześniej rzeczy, w losowaniu społeczności Patronów wybierzemy nie jedną, a dwie gry, które zrecenzujemy w danym miesiącu w PADcaście!
0%
16 %
100%
osiągnięto 16%
cel: 900 zł miesięcznie
brakuje 750 zł
Czwartki przy padzie – społecznościowe streamy raz w tygodniu!
[Nowy próg!] Raz w tygodniu (wyłączając wyjątkowe przypadki) zorganizujemy społecznościowy stream, na których będziemy zapraszać także gości oraz wszystkich chętnych członków naszej społeczności, a prowadzącego Dawida wymiennie będą wzmacniać również pozostali członkowie ekipy.

Pamiętajcie - gra jest tylko pretekstem do tego, by w fajnej i luźnej atmosferze spotkać się i porozmawiać na milion różnych tematów.

Dołączyć do nich będziecie mogli na trzy sposoby - przez naszą stronę, przez serwis Twitch lub wchodząc na nasz kanał na Discordzie, jeśli interesuje Was wyłącznie przekaz audio. Oczywiście cały czas z dostępem do chata dla wszystkich :).

Zebrana kwota pozwoli nam na zakup różnych, czasem zabawnych i niespecjalnie udanych produkcji na potrzeby streama (choć nadal ze świata konsol). Po wszystkim zapis streama trafi na stronę.

Wszystko co zaoszczędzimy z tego progu przeznaczymy na zakup gier w miesiącach wyjątkowo wyładowanych ciekawymi premierami.
0%
100%
osiągnięto 10%
cel: 1500 zł miesięcznie
brakuje 1350 zł
Jeszcze bardziej dopalamy Gościa! Dodatkowy cykl na YouTube!
Przy tak fantastycznej kwocie obiecujemy, że każdy Gość Niedzielny będzie miał przynajmniej 10 minut ciekawej zawartości (dopakowanej dodatkowo lepszym montażem).

Dodatkowo reaktywujemy także cykl "Grać czy nie?" - wzbogacając go o nowości. Zrecenzujemy w nim gry zakupione dzięki Waszemu wsparciu, będziecie mieli więc pełną wiedzę na temat najważniejszych gier w danym miesiącu :).
0%
100%
osiągnięto 7%
cel: 2000 zł miesięcznie
brakuje 1850 zł
Recenzujemy sprzęt i akcesoria (również na YouTube)!
Pogrom! Jeżeli spełni się coś o czym nawet nie śniliśmy, wówczas dzięki Waszym pieniądzom na potrzeby recenzji zakupimy sprzęty i akcesoria do gier czy konsol.

Aby maksymalnie wykorzystać zebrane środki postaramy się dzielić zakup między prywatne pieniądze, a te zebrane od Was. Dzięki temu możemy zrecenzować dla Was sprzęty VR, konsole, headsety, ładowarki do padów itp.

Wszystko to na bazie Waszych sugestii na grupie Patornów. Oprócz recenzji w PADcaście o zakupionych sprzętach robilibyśmy również materiały wideo.

O Autorze

Tak więc, ten tego… Ekhem! Khy, khy… Witajcie na stronie naszej Patronite’owej zbiórki. Wiemy, że nasza obecność na tym portalu może wiązać się z wieloma pytaniami - czemu? Jak? Po co? Co będziecie robić z moimi pieniędzmi? Jak długo dojrzewa prawdziwy parmezan? Na te ostatnie (niestety) nie znamy odpowiedzi (szybka wycieczka na Wikipedię mówi, że 12 miesięcy), ale na całą resztę z miłą chęcią Wam odpowiemy - nie chcemy przecież żadnych szemranych interesów i braku przejrzystości, jesteśmy na Patronite, a nie na ciemnym parkingu gdzieś na przedmieściach Chicago.

 

… Moment, czemu mam na sobie bogartowski prochowiec i piszę to na brudnym laptopie, w skórzanych rękawiczkach, siedząc na tyłach jakiegoś vana?!

 

A tak zupełnie serio, po kolei, zacznijmy od kilku słów o nas - nawet jeśli wydaje się nam, że jesteście tu nie przez przypadek, to wypada się jakoś przedstawić. Stanowimy grupę czterech osób, które są solidnie zajarane grami wideo i uwielbiają o nich mówić - od przeszło czterech lat (i ponad 200 odcinków) znajduje to swoje ujście w cotygodniowym podcaście, nazwanym po prostu PADcast, podejmującym tematykę gier nowych, starych, dużych i małych, przy okazji gadania o których często schodzimy na manowce.

 

Legitymujemy się słowotwórstwem (a raczej frazotwórstwem  - czapa konia, nocnik na łeb, pieprzony geniusz i wiele innych), najwyższą jakością audio w znanych internetach i odcinkami, które nigdy nie wieją nudą. Nawet jeśli oznacza to, że ktoś z nas wykrzykuje rzeczy o martwych oczach w Ratchet & Clank i jest gotowy rozpoczynać krucjatę. W kwestii emocji, trzeba zaznaczyć, że dość często pojawiają się wymachy kończyn górnych, bo dyskusje bywają gorące. Tego akurat nie widzicie, bo ukrywamy się za zasłoną audio - nie oznacza to jednak, ze stronimy całkowicie od wideo.

 

Naszym flagowym produktem na YouTube jest Gość Niedzielny, czyli cotygodniowy program o grach, który zajmuje się podsumowywaniem minionych 7 dni i nigdy nie robi tego do końca poważnie, co często kończy się wsadzeniem kija w mrowisko i delikatnym pogmeraniem nim. Możemy w tym miejscu pochwalić się, że niedawno ruszyliśmy z drugim sezonem Gościa i sądząc po wynikach, przypadł Wam on do gustu. No dobra, ale do meritum...

 

Skoro wszystko jest takie kolorowe, trzepiemy odcinki od dawien dawna, a program się rozwija, czego tak w zasadzie tutaj szukamy? Cóż, doskonałe pytanie. Jakiś czas temu zorganizowaliśmy zbiórkę na serwer, która odniosła kretyńsko duży sukces. Za diabła tego się nie spodziewaliśmy, a dzięki naszej społeczności opłaciliśmy wydatki związane ze stroną już dwukrotnie. To źródełko powoli wysycha, a my - nie ma co tego ukrywać - chcemy się rozwijać. Chcemy nadal robić to, co robiliśmy, a nawet robić to lepiej i “bardziej” niż dotychczas, więc zdecydowaliśmy się poprosić Was o pomoc.

 

Chcemy być niezależni od fanaberii wydawców i fluktuacji naszych własnych portfeli, stale dostarczając wam wysokiej jakości treści i właśnie dlatego prosimy Was o wsparcie - kaliber owego wsparcia wybieracie sami (i proszę, niech to nie będzie 9mm). Chodzi o to, żebyśmy mogli spokojnie ogrywać nowe produkcje i zdawać Wam relację z obcowania z nimi i tutaj składamy niejako nasz los w Wasze ręce, ale miejcie na uwadze fakt, że jeśli PROJEKT DAJCIE PINIĄSE (ta nazwa kodowa nigdy nie powinna wyciec) zakończy się fiaskiem, nic się nie zmieni.

 

Dalej będziemy nagrywać PADcast, dalej będziemy legitymować się tą samą jakością (no przecież nie kupimy sobie nagle mikrofonów gorszej jakości). Chodzi po prostu o to, że zdarzają się miesiące, kiedy brodzimy w premierach i nasze własne domowe budżety po prostu nie przeżyją kolejnego nadszarpnięcia (i tak czasami żremy tynk), a nie chcemy Was zawieść i kiedy wszyscy wokół gadają o “TYM NOWYM FPSIE”, gadać w PADcaście o głośności wentylatora w cegle zasilającej Xboxa One.

 

Właśnie z myślą o tym, o rozwoju i rozpędzeniu się, weszliśmy na Patronite. Poniżej/Obok znajdziecie progi i to, co jesteśmy gotowi zaoferować w zamian za wasze wsparcie - mamy nadzieję, że nasze cele są według Was fair, a to, co dostarczyliśmy Wam do tej pory wystarczy, byście byli skłonni zrobić rzut monetą godny Ezio Audiotore na Firance i zobaczyć, jak robimy więcej rzeczy. Dobrych rzeczy. Najlepszych rzeczy.

 

… No dobra, czasami lecimy po bandzie. Ale podobno to lubicie!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 1
Wielkie dzięki za wsparcie! Przybijamy Ci wirtualną piątkę, a Ty trafiasz na stronę wspierających na http://www.padtv.pl. Bardzo nam miło :)
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 2
Pięknie dziękujemyi Wpłacając nam przynajmniej dyszkę, trafiasz do grupy Patronów na Facebooku. Tam właśnie będziemy głosować na gry omawiane w PADcaście, czasem również dobór gości czy tematów.

Oczywiście trafiasz rtównież na stronę wspierających na http://www.padtv.pl. Raz jeszcze - dzięki!
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 3
DZIĘ-KU-JE-MY! Za 25 zł możemy zaproponować Ci raz w miesiącu dodatkowy PADcast, w którym poruszymy dodatkowe tematy publicystyczne, rozszerzymy nasze wrażenia z gier czy odpowiemy na nurtujące Cię pytania.

Oczywiście trafiasz również do grupy Patronów na Facebooku oraz na stronę wspierających na http://www.padtv.pl.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 1
WOOOOW! Kłaniamy się nisko! Co powiesz na możliwość uczestniczenia na żywo w nagraniach PADcastu? Wystarczy Ci przeglądarka obsługująca Discord, a usłyszysz nasze zakulisowe rozmowy i całe nagranie - jeszcze zanim będzie zmontowane i pojawi się na stronie.

Otrzymasz również PADcast Extra, trafisz do grupy Patronów na Facebooku oraz na stronę wspierających na http://www.padtv.pl
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
OK, widzimy, że traktujesz nas mega poważnie, więc my odpłacamy się tym samym. Za 100 zł na początku Gościa Niedzielnego pojawi się plansza, wraz z adnotacją i linkiem do wybranej przez Ciebie strony. Może to być Twój projekt, Twoja firma, czy nawet reklama karty graficznej, na złość konsolowcom :). Ty wybierasz.

Otrzymasz również dostęp do PADcastów na żywo, PADcast Extra, trafisz do grupy Patronów na Facebooku oraz na stronę wspierających na http://www.padtv.pl
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 3
Rozwalasz system! Publikując PADcasty w danym miesiącu linkujemy do wybranej przez Ciebie strony (iTunes, sociale, blog, Retro Rocket Network). Na początku audycji również informujemy, że jesteś sponsorem odcinka (możemy nagrać dla CIebie ciekawą reklamę audio, jeśli zachcesz).

Próg nie obejmuje reklamy w Gościu Niedzielnym, otrzymasz natomiast dostęp do PADcastów na żywo, PADcast Extra, trafisz do grupy Patronów na Facebooku oraz na stronę wspierających na http://www.padtv.pl.


Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Polecani Autorzy

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Zapoznaj się z poniższą treścią i potwierdź

OK

Cześć,
chcielibyśmy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z przepisami dot. ochrony danych osobowych, które wchodzą w życie, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu ze stron Patronite.pl.
Staraliśmy się napisać jak najbardziej zrozumiale, jednak jeżeli coś jest niejasne to pisz śmiało na rodo@patronite.pl, nasz specjalista w zakresie ochrony danych osobowych postara się odpowiedzieć na Twoje pytania.

Zatem prosimy zapoznaj się z poniższymi informacjami, w tekście jest kilka elementów, w których będziesz mógł zablokować przekazywanie danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany w serwisie Patronite.pl. Klikając przycisk „OK” zgadzasz się na postanowienia zawarte poniżej.

OK

RODO
25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwane także jako „RODO”. Według postanowień “RODO” dane osobowe to informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. Nie zawsze oznacza to tylko adres czy takie dane jak imię i nazwisko. W sieci można Cię zidentyfikować poprzez np. adres e-mail, adres IP lub szereg śladów, które można jednoznacznie powiązać z Tobą. Rozporządzenie wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych, które mają wpływ na korzystanie z usług naszego portalu. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych w serwisie Patronite.pl.
Zatem niniejszym informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Kto przetwarza Twoje dane ? Administrator danych osobowych
My, Crowd8 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Pl. Konstytucji 6/90C, jesteśmy Administratorem Twoich danych osobowych. W sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw możesz się skontaktować z nami e-mail: rodo@patronite.pl; lub pisemnie na adres naszej siedziby.

Jakie dane przetwarzamy?
Przetwarzamy Twoje dane osobowe, podane przez Ciebie podczas zakładania konta na patronite.pl

 • Twoje imię i nazwisko,
 • Twój wiek (w celu potwierdzenia wieku, możemy zażądać przedstawienia odpowiednich dokumentów lub stosownego oświadczenia),
 • Twój adres,
 • Twój numer telefonu,
 • Twój adres e-mail,
 • Twój numer rachunku bankowego oraz dane do przelewu
 • nr IP Twojego urządzenia.

Jednak nawet jeśli jesteś niezalogowany to poprzez kod naszych partnerów technologicznych zagnieżdżony na naszej stronie przekazujemy elementy Twojej konfiguracji technicznej, poniżej możesz skonfigurować co i komu chcesz przekazywać.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane? Czyli, cele i podstawy przetwarzania.

w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług serwisu patronite.pl. (w szczególności w celu rejestracji konta oraz umożliwienia kojarzenia Autorów i Patronów na zasadach określonych w Regulaminie). Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit b, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1. Inaczej, mówiąc np. kiedy przekazujesz wsparcie Autorom zarejestrowanym na Patronite przekazujemy Twoje dane osobowe Autorowi aby ten mógł dostarczyć Ci nagrody przewidziane za otrzymane wsparcie.

 • w celu otrzymywania informacji handlowych, tzn. wszelkiej formy reklam, promocji, newsletter, na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1)
 • w celach analitycznych i optymalizacyjnych np.: w celu monitorowania ruchu i zapewnienia odpowiedniej wydajności serwisu, w celu opracowania sprawozdań statystycznych i analitycznych, na potrzeby badań naukowych oraz w celu optymalizacji naszych produktów, optymalizacji procesów obsługi na podstawie przebiegu procesów obsługi, w tym reklamacji, itp., co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);
 • w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio (marketing bezpośredni), co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);

Odbiorcy danych
Twoje dane osobowe udostępniamy następującym podmiotom:

 • Autorom, którym udzieliłeś/od których otrzymałeś/aś wsparcie w rozumieniu Regulaminu; czyli osobom lub firmom które szukają wsparcia poprzez portal Patronite.pl . Dane przekazujemy tylko wtedy kiedy Patron wspiera Autora w sposób opisany w naszym Regulaminie.
 • Operatorom Płatności - w celu realizacji płatności współpracujemy z operatorami płatności (obecnie Mangopay, PayPal i Tpay). Wybrany przez Ciebie operator otrzyma Twoje dane osobowe w celu realizacji płatności, tylko wtedy kiedy zdecydujesz się wesprzeć wybranego Autora.
 • Amazon - nasza infrastruktura serwerowa dostarczana jest przez firmę Amazon (Amazon Web Services, Inc. 410 Terry Ave North Seattle , WA 98109-5210 , US. Firma Amazon jest certyfikowana w programie Privacy Shield https://aws.amazon.com/compliance/eu-us-privacy-shield-faq). Przechowujemy tam nasze bazy danych, a zatem i Twoje dane.
 • Księgowym - w przypadku zakupu usług Twoje dane otrzyma Biuro rachunkowe w celu realizacji transakcji (obecnie jest to Biuro Gorczyca&Kozłowska Sp z o.o 71-771 Szczecin, Polska Rostocka 160, Warszewo).
 • OneSignal - obsługa komunikacji marketingowej w zakresie obsługi technologii push notification - w tym przypadku Twoje dane otrzyma firma OneSignal 411 Borel Ave #512, San Mateo, CA 94402, Stany Zjednoczone. Aby móc świadczyć Ci bezpłatnie usługi wysyłki notyfikacji web push, OneSignal zbiera i przekazuje do firm trzecich informacje:
 • -naszych kampaniach web push
  -adresach email
  -adresie IP
Więcej na ten temat znajduje się tutaj: https://onesignal.com/blog/product-policy-updates-for-gdpr/

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do OneSignal

Google - do zbierania statystyk wykorzystujemy produkt Google Analytics, zatem Twoje dane otrzyma firma Google, 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043 United States. Google jest certyfikowany w programie Privacy Shield.

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do Google

Dodatkowo informujemy, że istnieje możliwość zablokowania dostępu Google Analytics do Twoich danych po zainstalowaniu w przeglądarce wtyczki znajdującej się pod tym linkiem: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/

Facebook - facebook używamy jako serwisu wspomagającego logowanie, aby wspomagać umieszczanie postów na FB. Jeżeli nie chcesz aby Twoje dane były przekazane właścicielowi serwisu facebook.com czyli firmie Facebook, 1 Hacker Way - Menlo Park, California, United States to prosimy nie loguj się przy użyciu Facebooka oraz

Wyłącz przekazywanie danych do Facebook

W każdym momencie możesz przejrzeć i zmienić zdanie w zakresie przetwarzanych danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany, w tym celu musisz wyczyścić swoje pliki Cookie. Po zalogowaniu możesz sprawdzić i zmienić swoje ustawienia w profilu Patrona lub Autora.

Przekazywanie danych osobowych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych
Przekazujemy Twoje dane osobowe do firm/instytucji poza UE w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych, zatwierdzone przez Komisję Europejską. Te organizacje to Google, Amazon i OneSignal, zarówno

Okres przechowywania danych
Twoje dane pozyskane w celu zawarcia umowy o świadczenie usług platformy patronite.pl przechowujemy przez okres obowiązywania umowy (do czasu usunięcia konta z portalu) oraz do końca okresu przedawnienia potencjalnych roszczeń z umowy.

Twoje prawa
Przysługuje Ci:

 • prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 • prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 • prawo do usunięcia swoich danych
 • prawo do ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych.
 • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
 • prawo do przenoszenia danych, które dostarczyłeś/łaś n podstawie umowy lub Twojej zgody.
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego;
 • prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W celu wykonania swoich praw skieruj żądanie pod adres email: rodo@patronite.pl

Informacja o wymogu/dobrowolności podania danych
Podanie przez Ciebie danych jest:

 • warunkiem zawarcia umowy
 • dobrowolne
  Jeżeli nie podasz danych niezbędnych do zawarcia umowy możemy odmówić jej zawarcia.

Ważna informacja dla trolli:
Jeśli jesteś firmą zajmującą się wykorzystywaniem problemów danych osobowych aby sprzedać swoje usługi to informujemy, że wszystkie podejrzenia wykorzystywania nieuczciwych praktyk rynkowych obsługujemy przez współpracujące z nami kancelarie prawne.
Mamy dla Ciebie także osobny email do kontaktu obslugatrolli@patronite.pl

OK