Strefa Patrona:

8

patronów

155 zł

miesięcznie

8620 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
260
miesięczne wsparcie
234
liczba patronów

  PaDtv i PADcast, czyli podcast o grach, wideo i publicystyka. Od 2012 roku regularnie dostarczamy dla Was treści wysokiej jakości, starając się w jak najlepszy i najciekawszy sposób przekazywać Wam rozmaite wiadomości, wrażenia z gier i nasze przemyślenia dotyczące elektronicznej rozrywki.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
77 %
100%
osiągnięto 77%
cel: 200 zł miesięcznie
brakuje 45 zł
Starrrrtujemy!
Ogromne dzięki za każdą złotówkę wsparcia! Założone 200 zł pozwala nam spokojne funkcjonowanie PADcastu (serwer, domena, licencje audio, okazjonalny zakup skórek i widgetów czy materiałów do Gościa Niedzielnego).

Awarie mikrofonów też nam wówczas nie straszne :) (odpukać).
0%
31 %
100%
osiągnięto 31%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 345 zł
Gość Niedzielny 3.0! Jedna gra do recenzji!
Jeśli zapewnicie nam społecznościowy program 500+, wyślemy Roberta na warsztaty z Adobe Premier Pro (na tutoriale YouTube'owe), a potem wyposażymy go w licencję, by jeszcze bardziej podbił jakość montażu Gościa Niedzielnego.

Na grupie Patronów wprowadzimy również głosowanie na grę miesiąca, którą zakupimy ze zgromadzonych tu środków.
0%
22 %
100%
osiągnięto 22%
cel: 700 zł miesięcznie
brakuje 545 zł
Druga gra do recenzji!
Oprócz wszystkich obiecanych wcześniej rzeczy, w losowaniu społeczności Patronów wybierzemy nie jedną, a dwie gry, które zrecenzujemy w danym miesiącu w PADcaście!
0%
17 %
100%
osiągnięto 17%
cel: 900 zł miesięcznie
brakuje 745 zł
Czwartki przy padzie – społecznościowe streamy raz w tygodniu!
[Nowy próg!] Raz w tygodniu (wyłączając wyjątkowe przypadki) zorganizujemy społecznościowy stream, na których będziemy zapraszać także gości oraz wszystkich chętnych członków naszej społeczności, a prowadzącego Dawida wymiennie będą wzmacniać również pozostali członkowie ekipy.

Pamiętajcie - gra jest tylko pretekstem do tego, by w fajnej i luźnej atmosferze spotkać się i porozmawiać na milion różnych tematów.

Dołączyć do nich będziecie mogli na trzy sposoby - przez naszą stronę, przez serwis Twitch lub wchodząc na nasz kanał na Discordzie, jeśli interesuje Was wyłącznie przekaz audio. Oczywiście cały czas z dostępem do chata dla wszystkich :).

Zebrana kwota pozwoli nam na zakup różnych, czasem zabawnych i niespecjalnie udanych produkcji na potrzeby streama (choć nadal ze świata konsol). Po wszystkim zapis streama trafi na stronę.

Wszystko co zaoszczędzimy z tego progu przeznaczymy na zakup gier w miesiącach wyjątkowo wyładowanych ciekawymi premierami.
0%
100%
osiągnięto 10%
cel: 1500 zł miesięcznie
brakuje 1345 zł
Jeszcze bardziej dopalamy Gościa! Dodatkowy cykl na YouTube!
Przy tak fantastycznej kwocie obiecujemy, że każdy Gość Niedzielny będzie miał przynajmniej 10 minut ciekawej zawartości (dopakowanej dodatkowo lepszym montażem).

Dodatkowo reaktywujemy także cykl "Grać czy nie?" - wzbogacając go o nowości. Zrecenzujemy w nim gry zakupione dzięki Waszemu wsparciu, będziecie mieli więc pełną wiedzę na temat najważniejszych gier w danym miesiącu :).
0%
100%
osiągnięto 7%
cel: 2000 zł miesięcznie
brakuje 1845 zł
Recenzujemy sprzęt i akcesoria (również na YouTube)!
Pogrom! Jeżeli spełni się coś o czym nawet nie śniliśmy, wówczas dzięki Waszym pieniądzom na potrzeby recenzji zakupimy sprzęty i akcesoria do gier czy konsol.

Aby maksymalnie wykorzystać zebrane środki postaramy się dzielić zakup między prywatne pieniądze, a te zebrane od Was. Dzięki temu możemy zrecenzować dla Was sprzęty VR, konsole, headsety, ładowarki do padów itp.

Wszystko to na bazie Waszych sugestii na grupie Patornów. Oprócz recenzji w PADcaście o zakupionych sprzętach robilibyśmy również materiały wideo.

O Autorze

Tak więc, ten tego… Ekhem! Khy, khy… Witajcie na stronie naszej Patronite’owej zbiórki. Wiemy, że nasza obecność na tym portalu może wiązać się z wieloma pytaniami - czemu? Jak? Po co? Co będziecie robić z moimi pieniędzmi? Jak długo dojrzewa prawdziwy parmezan? Na te ostatnie (niestety) nie znamy odpowiedzi (szybka wycieczka na Wikipedię mówi, że 12 miesięcy), ale na całą resztę z miłą chęcią Wam odpowiemy - nie chcemy przecież żadnych szemranych interesów i braku przejrzystości, jesteśmy na Patronite, a nie na ciemnym parkingu gdzieś na przedmieściach Chicago.

 

… Moment, czemu mam na sobie bogartowski prochowiec i piszę to na brudnym laptopie, w skórzanych rękawiczkach, siedząc na tyłach jakiegoś vana?!

 

A tak zupełnie serio, po kolei, zacznijmy od kilku słów o nas - nawet jeśli wydaje się nam, że jesteście tu nie przez przypadek, to wypada się jakoś przedstawić. Stanowimy grupę czterech osób, które są solidnie zajarane grami wideo i uwielbiają o nich mówić - od przeszło czterech lat (i ponad 200 odcinków) znajduje to swoje ujście w cotygodniowym podcaście, nazwanym po prostu PADcast, podejmującym tematykę gier nowych, starych, dużych i małych, przy okazji gadania o których często schodzimy na manowce.

 

Legitymujemy się słowotwórstwem (a raczej frazotwórstwem  - czapa konia, nocnik na łeb, pieprzony geniusz i wiele innych), najwyższą jakością audio w znanych internetach i odcinkami, które nigdy nie wieją nudą. Nawet jeśli oznacza to, że ktoś z nas wykrzykuje rzeczy o martwych oczach w Ratchet & Clank i jest gotowy rozpoczynać krucjatę. W kwestii emocji, trzeba zaznaczyć, że dość często pojawiają się wymachy kończyn górnych, bo dyskusje bywają gorące. Tego akurat nie widzicie, bo ukrywamy się za zasłoną audio - nie oznacza to jednak, ze stronimy całkowicie od wideo.

 

Naszym flagowym produktem na YouTube jest Gość Niedzielny, czyli cotygodniowy program o grach, który zajmuje się podsumowywaniem minionych 7 dni i nigdy nie robi tego do końca poważnie, co często kończy się wsadzeniem kija w mrowisko i delikatnym pogmeraniem nim. Możemy w tym miejscu pochwalić się, że niedawno ruszyliśmy z drugim sezonem Gościa i sądząc po wynikach, przypadł Wam on do gustu. No dobra, ale do meritum...

 

Skoro wszystko jest takie kolorowe, trzepiemy odcinki od dawien dawna, a program się rozwija, czego tak w zasadzie tutaj szukamy? Cóż, doskonałe pytanie. Jakiś czas temu zorganizowaliśmy zbiórkę na serwer, która odniosła kretyńsko duży sukces. Za diabła tego się nie spodziewaliśmy, a dzięki naszej społeczności opłaciliśmy wydatki związane ze stroną już dwukrotnie. To źródełko powoli wysycha, a my - nie ma co tego ukrywać - chcemy się rozwijać. Chcemy nadal robić to, co robiliśmy, a nawet robić to lepiej i “bardziej” niż dotychczas, więc zdecydowaliśmy się poprosić Was o pomoc.

 

Chcemy być niezależni od fanaberii wydawców i fluktuacji naszych własnych portfeli, stale dostarczając wam wysokiej jakości treści i właśnie dlatego prosimy Was o wsparcie - kaliber owego wsparcia wybieracie sami (i proszę, niech to nie będzie 9mm). Chodzi o to, żebyśmy mogli spokojnie ogrywać nowe produkcje i zdawać Wam relację z obcowania z nimi i tutaj składamy niejako nasz los w Wasze ręce, ale miejcie na uwadze fakt, że jeśli PROJEKT DAJCIE PINIĄSE (ta nazwa kodowa nigdy nie powinna wyciec) zakończy się fiaskiem, nic się nie zmieni.

 

Dalej będziemy nagrywać PADcast, dalej będziemy legitymować się tą samą jakością (no przecież nie kupimy sobie nagle mikrofonów gorszej jakości). Chodzi po prostu o to, że zdarzają się miesiące, kiedy brodzimy w premierach i nasze własne domowe budżety po prostu nie przeżyją kolejnego nadszarpnięcia (i tak czasami żremy tynk), a nie chcemy Was zawieść i kiedy wszyscy wokół gadają o “TYM NOWYM FPSIE”, gadać w PADcaście o głośności wentylatora w cegle zasilającej Xboxa One.

 

Właśnie z myślą o tym, o rozwoju i rozpędzeniu się, weszliśmy na Patronite. Poniżej/Obok znajdziecie progi i to, co jesteśmy gotowi zaoferować w zamian za wasze wsparcie - mamy nadzieję, że nasze cele są według Was fair, a to, co dostarczyliśmy Wam do tej pory wystarczy, byście byli skłonni zrobić rzut monetą godny Ezio Audiotore na Firance i zobaczyć, jak robimy więcej rzeczy. Dobrych rzeczy. Najlepszych rzeczy.

 

… No dobra, czasami lecimy po bandzie. Ale podobno to lubicie!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 2
Wielkie dzięki za wsparcie! Przybijamy Ci wirtualną piątkę, a Ty trafiasz na stronę wspierających na http://www.padtv.pl. Bardzo nam miło :)
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 2
Pięknie dziękujemyi Wpłacając nam przynajmniej dyszkę, trafiasz do grupy Patronów na Facebooku. Tam właśnie będziemy głosować na gry omawiane w PADcaście, czasem również dobór gości czy tematów.

Oczywiście trafiasz rtównież na stronę wspierających na http://www.padtv.pl. Raz jeszcze - dzięki!
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 3
DZIĘ-KU-JE-MY! Za 25 zł możemy zaproponować Ci raz w miesiącu dodatkowy PADcast, w którym poruszymy dodatkowe tematy publicystyczne, rozszerzymy nasze wrażenia z gier czy odpowiemy na nurtujące Cię pytania.

Oczywiście trafiasz również do grupy Patronów na Facebooku oraz na stronę wspierających na http://www.padtv.pl.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 1
WOOOOW! Kłaniamy się nisko! Co powiesz na możliwość uczestniczenia na żywo w nagraniach PADcastu? Wystarczy Ci przeglądarka obsługująca Discord, a usłyszysz nasze zakulisowe rozmowy i całe nagranie - jeszcze zanim będzie zmontowane i pojawi się na stronie.

Otrzymasz również PADcast Extra, trafisz do grupy Patronów na Facebooku oraz na stronę wspierających na http://www.padtv.pl
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
OK, widzimy, że traktujesz nas mega poważnie, więc my odpłacamy się tym samym. Za 100 zł na początku Gościa Niedzielnego pojawi się plansza, wraz z adnotacją i linkiem do wybranej przez Ciebie strony. Może to być Twój projekt, Twoja firma, czy nawet reklama karty graficznej, na złość konsolowcom :). Ty wybierasz.

Otrzymasz również dostęp do PADcastów na żywo, PADcast Extra, trafisz do grupy Patronów na Facebooku oraz na stronę wspierających na http://www.padtv.pl
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 3
Rozwalasz system! Publikując PADcasty w danym miesiącu linkujemy do wybranej przez Ciebie strony (iTunes, sociale, blog, Retro Rocket Network). Na początku audycji również informujemy, że jesteś sponsorem odcinka (możemy nagrać dla CIebie ciekawą reklamę audio, jeśli zachcesz).

Próg nie obejmuje reklamy w Gościu Niedzielnym, otrzymasz natomiast dostęp do PADcastów na żywo, PADcast Extra, trafisz do grupy Patronów na Facebooku oraz na stronę wspierających na http://www.padtv.pl.


Zostań patronem

Najnowsi Patroni