PaDtv - PADcast

Starrrrtujemy!

200 zł

miesięcznie

22%

osiągnięto

155 zł

brakuje

Ogromne dzięki za każdą złotówkę wsparcia! Założone 200 zł pozwala nam spokojne funkcjonowanie PADcastu (serwer, domena, licencje audio, okazjonalny zakup skórek i widgetów czy materiałów do Gościa Niedzielnego).

Awarie mikrofonów też nam wówczas nie straszne :) (odpukać).

Gość Niedzielny 3.0! Jedna gra do recenzji!

500 zł

miesięcznie

9%

osiągnięto

455 zł

brakuje

Jeśli zapewnicie nam społecznościowy program 500+, wyślemy Roberta na warsztaty z Adobe Premier Pro (na tutoriale YouTube'owe), a potem wyposażymy go w licencję, by jeszcze bardziej podbił jakość montażu Gościa Niedzielnego.

Na grupie Patronów wprowadzimy również głosowanie na grę miesiąca, którą zakupimy ze zgromadzonych tu środków.

Druga gra do recenzji!

700 zł

miesięcznie

6%

osiągnięto

655 zł

brakuje

Oprócz wszystkich obiecanych wcześniej rzeczy, w losowaniu społeczności Patronów wybierzemy nie jedną, a dwie gry, które zrecenzujemy w danym miesiącu w PADcaście!

Czwartki przy padzie – społecznościowe streamy raz w tygodniu!

900 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

855 zł

brakuje

[Nowy próg!] Raz w tygodniu (wyłączając wyjątkowe przypadki) zorganizujemy społecznościowy stream, na których będziemy zapraszać także gości oraz wszystkich chętnych członków naszej społeczności, a prowadzącego Dawida wymiennie będą wzmacniać również pozostali członkowie ekipy.

Pamiętajcie - gra jest tylko pretekstem do tego, by w fajnej i luźnej atmosferze spotkać się i porozmawiać na milion różnych tematów.

Dołączyć do nich będziecie mogli na trzy sposoby - przez naszą stronę, przez serwis Twitch lub wchodząc na nasz kanał na Discordzie, jeśli interesuje Was wyłącznie przekaz audio. Oczywiście cały czas z dostępem do chata dla wszystkich :).

Zebrana kwota pozwoli nam na zakup różnych, czasem zabawnych i niespecjalnie udanych produkcji na potrzeby streama (choć nadal ze świata konsol). Po wszystkim zapis streama trafi na stronę.

Wszystko co zaoszczędzimy z tego progu przeznaczymy na zakup gier w miesiącach wyjątkowo wyładowanych ciekawymi premierami.

Jeszcze bardziej dopalamy Gościa! Dodatkowy cykl na YouTube!

1 500 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

1 455 zł

brakuje

Przy tak fantastycznej kwocie obiecujemy, że każdy Gość Niedzielny będzie miał przynajmniej 10 minut ciekawej zawartości (dopakowanej dodatkowo lepszym montażem).

Dodatkowo reaktywujemy także cykl "Grać czy nie?" - wzbogacając go o nowości. Zrecenzujemy w nim gry zakupione dzięki Waszemu wsparciu, będziecie mieli więc pełną wiedzę na temat najważniejszych gier w danym miesiącu :).

Recenzujemy sprzęt i akcesoria (również na YouTube)!

2 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

1 955 zł

brakuje

Pogrom! Jeżeli spełni się coś o czym nawet nie śniliśmy, wówczas dzięki Waszym pieniądzom na potrzeby recenzji zakupimy sprzęty i akcesoria do gier czy konsol.

Aby maksymalnie wykorzystać zebrane środki postaramy się dzielić zakup między prywatne pieniądze, a te zebrane od Was. Dzięki temu możemy zrecenzować dla Was sprzęty VR, konsole, headsety, ładowarki do padów itp.

Wszystko to na bazie Waszych sugestii na grupie Patornów. Oprócz recenzji w PADcaście o zakupionych sprzętach robilibyśmy również materiały wideo.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)

Najnowsi Patroni