Avatar użytkownika

PaDtv - PADcast

0
patronów
0 
miesięcznie
13 640 
łącznie
0
patronów
0 zł 13 640 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Wielkie dzięki za wsparcie! Przybijamy Ci wirtualną piątkę, a Ty trafiasz na stronę wspierających na http://www.padtv.pl. Bardzo nam miło :)
10 zł miesięcznie
Pięknie dziękujemyi Wpłacając nam przynajmniej dyszkę, trafiasz do grupy Patronów na Facebooku. Tam właśnie będziemy głosować na gry omawiane w PADcaście, czasem również dobór gości czy tematów.

Oczywiście trafiasz rtównież na stronę wspierających na http://www.padtv.pl. Raz jeszcze - dzięki!
25 zł miesięcznie
DZIĘ-KU-JE-MY! Za 25 zł możemy zaproponować Ci raz w miesiącu dodatkowy PADcast, w którym poruszymy dodatkowe tematy publicystyczne, rozszerzymy nasze wrażenia z gier czy odpowiemy na nurtujące Cię pytania.

Oczywiście trafiasz również do grupy Patronów na Facebooku oraz na stronę wspierających na http://www.padtv.pl.
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
3 dostępne miejsca
Rozwalasz system! Publikując PADcasty w danym miesiącu linkujemy do wybranej przez Ciebie strony (iTunes, sociale, blog, Retro Rocket Network, Spotify). Na początku audycji również informujemy, że jesteś sponsorem odcinka (możemy nagrać dla CIebie ciekawą reklamę audio, jeśli zachcesz).

Próg nie obejmuje reklamy w Gościu Niedzielnym, otrzymasz natomiast dostęp do PADcastów na żywo, PADcast Extra, trafisz do grupy Patronów na Facebooku oraz na stronę wspierających na http://www.padtv.pl.


Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora PaDtv - PADcast w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

PaDtv i PADcast, czyli podcast o grach, wideo i publicystyka.
Od 2012 roku regularnie dostarczamy dla Was treści wysokiej jakości, starając się w jak najlepszy i najciekawszy sposób przekazywać Wam rozmaite wiadomości, wrażenia z gier i nasze przemyślenia dotyczące elektronicznej rozrywki.

Tak więc, ten tego… Ekhem! Khy, khy… Witajcie na stronie naszej Patronite’owej zbiórki. Wiemy, że nasza obecność na tym portalu może wiązać się z wieloma pytaniami - czemu? Jak? Po co? Co będziecie robić z moimi pieniędzmi? Jak długo dojrzewa prawdziwy parmezan? Na te ostatnie (niestety) nie znamy odpowiedzi (szybka wycieczka na Wikipedię mówi, że 12 miesięcy), ale na całą resztę z miłą chęcią Wam odpowiemy - nie chcemy przecież żadnych szemranych interesów i braku przejrzystości, jesteśmy na Patronite, a nie na ciemnym parkingu gdzieś na przedmieściach Chicago.

 

… Moment, czemu mam na sobie bogartowski prochowiec i piszę to na brudnym laptopie, w skórzanych rękawiczkach, siedząc na tyłach jakiegoś vana?!

 

A tak zupełnie serio, po kolei, zacznijmy od kilku słów o nas - nawet jeśli wydaje się nam, że jesteście tu nie przez przypadek, to wypada się jakoś przedstawić. Stanowimy grupę trzech osób, które są solidnie zajarane grami wideo i uwielbiają o nich mówić - od przeszło ośmiu lat (i ponad 300 odcinków) znajduje to swoje ujście w publikowanym raz w miesiącu podcaście, nazwanym po prostu PADcast, podejmującym tematykę gier nowych, starych, dużych i małych, przy okazji gadania o których często schodzimy na manowce.

 

Legitymujemy się słowotwórstwem (a raczej frazotwórstwem  - czapa konia, nocnik na łeb, pieprzony geniusz i wiele innych), najwyższą jakością audio w znanych internetach i odcinkami, które nigdy nie wieją nudą. Nawet jeśli oznacza to, że ktoś z nas wykrzykuje rzeczy o martwych oczach w Ratchet & Clank i jest gotowy rozpoczynać krucjatę. W kwestii emocji, trzeba zaznaczyć, że dość często pojawiają się wymachy kończyn górnych, bo dyskusje bywają gorące. Tego akurat nie widzicie, bo ukrywamy się za zasłoną audio - nie oznacza to jednak, ze stronimy całkowicie od wideo.

 

Chcemy być niezależni od fanaberii wydawców i fluktuacji naszych własnych portfeli, stale dostarczając wam wysokiej jakości treści i właśnie dlatego prosimy Was o wsparcie - kaliber owego wsparcia wybieracie sami (i proszę, niech to nie będzie 9mm). Chodzi o to, żebyśmy mogli spokojnie ogrywać nowe produkcje i zdawać Wam relację z obcowania z nimi i tutaj składamy niejako nasz los w Wasze ręce, ale miejcie na uwadze fakt, że jeśli PROJEKT DAJCIE PINIĄSE (ta nazwa kodowa nigdy nie powinna wyciec) zakończy się fiaskiem, nic się nie zmieni.

 

Dalej będziemy nagrywać PADcast, dalej będziemy legitymować się tą samą jakością (no przecież nie kupimy sobie nagle mikrofonów gorszej jakości). Chodzi po prostu o to, że zdarzają się miesiące, kiedy brodzimy w premierach i nasze własne domowe budżety po prostu nie przeżyją kolejnego nadszarpnięcia (i tak czasami żremy tynk), a nie chcemy Was zawieść i kiedy wszyscy wokół gadają o “TYM NOWYM FPSIE”, gadać w PADcaście o głośności wentylatora w PlayStation 5.

 

Właśnie z myślą o tym, o rozwoju i rozpędzeniu się, weszliśmy na Patronite. Poniżej/Obok znajdziecie progi i to, co jesteśmy gotowi zaoferować w zamian za wasze wsparcie - mamy nadzieję, że nasze cele są według Was fair, a to, co dostarczyliśmy Wam do tej pory wystarczy, byście byli skłonni zrobić rzut monetą godny Ezio Audiotore na Firance i zobaczyć, jak robimy więcej rzeczy. Dobrych rzeczy. Najlepszych rzeczy.

 

… No dobra, czasami lecimy po bandzie. Ale podobno to lubicie!

Cele Autora

Recenzujemy grę dzięki Wam!
  • 319 zł miesięcznie
  • 319 zł brakuje
0%
Ogromne dzięki za każdą złotówkę wsparcia! Założone 319 zł pozwala nam zrecenzować jedną dużą grę na odcinku dodatkowo, dzięki Waszemu wsparciu.
Recenzujemy drugą grę dzięki Wam!
  • 638 zł miesięcznie
  • 638 zł brakuje
0%
Taka kwota pozwala nam zrecenzować drugą dodatkową grę AAA dzięki Waszym środkom. Dokładając do tego, co sami kupowaliśmy w danym miesiącu, możecie szykować się na mocarny odcinek!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora PaDtv - PADcast już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Rafał Wojciechowski
Rafał Wojciechowski
10 zł
Wojtek Krawczak
Wojtek Krawczak
25 zł
rozyk83
rozyk83
10 zł
zoniv
zoniv
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.