Avatar użytkownika

Patryk-Tech

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Jestem twórcą YouTube o nazwie Patryk-Tech oraz strony internetowej www.patryk-tech.pl na temat sprzętu komputerowego. Na stronie jak i na kanale YT można znaleźć poradniki, rankingi, testy i recenzje sprzętu komputerowego. Jeśli szanujecie moją pracę, to wesprzyjcie wolną złotówką. Z góry dzięki!

Jestem twórcą YouTube o nazwie Patryk-Tech oraz strony internetowej www.patryk-tech.pl na temat sprzętu komputerowego. Na stronie jak i na kanale YT można znaleźć poradniki, rankingi, testy i recenzje sprzętu komputerowego.

W wieku ok. 20-21 lat postanowiłem zmienić mój stary komputer na nowy, a więc na szybszy i bardziej wydajny. Zacząłem czytać o poszczególnych jego podzespołach, aby wybrać odpowiednio dobre części.  Mocno mnie to wciągnęło, że stało się to moim hobby, i trwa to do dziś. Spodobało mi się, jak inni znawcy/twórcy/testerzy sprzętu PC robią z wielką pasją swoje filmy na yt, więc postanowiłem sam też tego spróbować. Założyłem więc stronę internetową oraz kanał na yt.

Tak więc sprzęt komputerowy to moja pasja - lubię testować nowe części, stale coś grzebać, ulepszać i modyfikować. Niestety nie są to tanie zabawy zwłaszcza dla początkującej osoby. Chciałbym w przyszłości pracować zawodowo ze sprzętem PC - obecnie zajmuję się tym w wolnych chwilach po pracy na etacie.

Jeśli podoba się Wam moja praca i chcecie abym się w niej rozwijał , to wesprzyjcie mnie proszę wolną złotówką. Z góry dzięki!