Paulina Janczak

W Patronite od 23.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 660

liczba Patronów: 656

10 patronów
260 zł miesięcznie
4 630 zł łącznie

Profesjonalne Koncerty On Line

5 000 zł

92%

osiągnięto

370 zł

brakuje

Chciałabym, żeby nasze internetowe spotkania były bardzo profesjonalne i dopracowane. Małymi kroczkami, ale chciałabym wprowadzić nastrój i jakość, do jakiej jesteśmy przyzwyczajeni- ja, stojąc na scenie, a Wy - siedząc wygodnie w fotelu na widowni, przeżywając wspólnie rozmaite emocje.

Do rzeczy. Potrzebny jest profesjonalny sprzęt: aparat/kamera, nagłośnienie, światło.

Wierzę, że to się uda! Już wkrótce pokażę tutaj taką małą zajawkę. Mam tyyyyyle pomysłów i koncepcję na to, aż usiedzieć nie mogę spokojnie! Zróbmy to!

Wypasione autorskie demo aktorskie

8 000 zł

57%

osiągnięto

3 370 zł

brakuje

Taki jest projekt. Taki jest plan. Taki kosztorys dostałam od osób, które chciałabym, żeby mi ten film wyprodukowały. Wiem, że są świetni, że jak coś robią to albo najlepiej, albo
wcale. Czyli zupełnie tak, jak ja. Jest to cel - MARZENIE! jedno z niewielu, o których mówię głośno. ???? mieliśmy już wszystko prawie omówione, aż tu przyszły te realia, które przyszły i niewiadomo jak to będzie dalej... ale jak nie my to kto??☀️

Spokojna podstawa

2 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Taka pomoc, to złoto!

Jak wiecie, taką mamy nietypową sytuację, że nie mogę pracować... Aktor, Wykonawca bez widza jest bardzo smutny, zgorzkniały i wkurza wszystkich naokoło... No chyba nie chcemy do tego dopuścić???

Ja się uwielbiam uśmiechać, pracować, tworzyć i wymieniać się z Wami energią i wzajemnym wsparciem.
Scena jest jak narkotyk. A teraz mi ją zabranooooooooooo ..... i szukam mojego ukochanego widza!
"HOP! HOOOP! Jesteś tam widzu???? Ja Cię kocham, a Ty śpisz... i takie tam." :P

Czyli względny spokój o podstawy życia, żeby móc spokojnie pracować, rozwijać się i wzrastać. Spokojny sen i oddech. Wielki prezent! ❤️ Wierzę, że możliwy, choć nie dowierzam z lekka?
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni