Avatar użytkownika

Paulina Janczak

1
patron
20 
miesięcznie
7 080 
łącznie
1
patron
20 zł 7 080 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Ach! Jestem zaszczycona!
Nawet nie wiesz jak się ciesze, że jesteś tu ze mną, dołączyłeś i towarzyszysz mi w moim artystycznym życiu! Taka społeczność to skarb!
Wysyłam miłość! i piękne myśli i dźwięki! <3
10 zł miesięcznie
Kochani! Dziękuję Wam, że jesteście tu ze mną. To, że to czytacie, to już dla mnie wielkie wyróżnienie!
AAAAAAA! <3

Chciałabym Wam zaproponować nagrany przeze mnie video z utworem dedykowanym Wam co jakiś czas.
Chciałabym, żeby nasze spotkania przynosiły nam wszystkim dużo radości! Bo ja jestem totalnie szczęśliwa, z tego, że jesteście! <3

To co? Are you on board? <3
20 zł miesięcznie
Ależ mi miło, że tu jesteście!
Tutaj chciałabym zaproponować coś nietypowego. Moją drugą wielką pasją jest rozwój osobisty. Co powiecie na „slowa z duszą”, które zmieniają mnie każdego dnia? Chciałabym dla Was przygotowywać takie wartościowe fragmenty z książek, które mnie inspirują.
Wspierajmy się w tym czasie dobrym słowem? Co Wy na to??????? <3
50 zł miesięcznie
Aaaa! Nawet nie masz pojęcia, jak mi miło!
Co powiesz na 2 w 1?:)
Od serca: fragment tekstu, który mnie inspiruje raz w miesiącu i piosenka raz na trzy miesiące.
❤️❤️❤️
100 zł miesięcznie
Aaaaaaaaaa! Wdzięczność, to jest to, co teraz czuję❤️
Jest mi niezmiernie miło. Dziękuję, że jesteś ze mną!
Chciałabym zaproponować coś naprawdę super... może piosenka, fragment wartościowego przesłania i relację zza kulis rozmaitych produkcji? Raz na miesiąc taki pakiet z wielkim uśmiechem na buzi??? ❤️❤️❤️
300 zł miesięcznie
Wow! serio? SERIO????<3

Jestem tak wdzięczna, że skaczę z radości i takowy skoczny filmik dostaniesz ode mnie wspaniały człowieku już niedługo!
Taka hojność jest nieoceniona!
Co powiesz na to, żebyśmy pośpiewali razem? Lekcja śpiewu on line? Wspólnie pomuzykujemy? Poimprowizujemy? Co Ty na to? Ja jestem za!!!
500 zł miesięcznie
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaAAAAAAAAAA!!!!
Mam zawał!!! To najszczęśliwszy zawał, jaki istnieje! Ze szczęścia, że doceniają mnie tacy wspaniali ludzie! <3
Słowa tego nie opiszą, ale jednak spróbuję osobiście podziękować, obiecuję!
Co powiecie na to, że zaproszę Was do tajnej facebookowej grupy, gdzie co jakiś czas zrobimy sobie LIVE'a i będę dla Was śpiewać małe koncerciki? Lub rozmawiać tylko o pozytywach? aaaaa!!! już nie mogę się doczekać!
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
10 dostępnych miejsc
Tutaj jedno limitowane miejsce. Dla niemożliwego. ?
Jeśli istnieje. ?
Podarowałabym gwiazdkę z nieba, ale ciężko będzie?. Dlatego oprócz wszystkich poprzednich: piosenki (tym razem na życzenie), inspiracji tekstowej, materiałów zza kulis, chciałabym zaproponować wspólną kawkę? Póki co, wiadomo, wirtualną... ale jak sytuacja się unormuje, tradycyjną i pogaduchy? ?

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Paulina Janczak w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć! Dzień dobry! Jestem Paulina. Aktorka, wokalistka musicalowa. Kocham moją pracę!!! Znalezienie życiowej pasji jest chyba najlepszym prezentem jaki można podarować samemu sobie.
A teraz zabrano mi widza, słuchacza... :( Ale ja się nie poddam! Bo dla Was żyję i tworzę Moi Kochani Odbiorcy!

 Paulina Janczak
AKTORKA | WOKALISTKA | FLECISTKA
 
 No to tak...
Debiutowałam w 2008 roku w Teatrze Muzycznym ROMA w Warszawie, gdzie zagrałam jako najmłodsza na świecie Christine Daae w musicalu Upiór w Operze A.L.Webbera w reżyserii Wojciecha Kępczyńskiego.
W 2010 roku wcieliłam się w Cosette w Les Miserables C.Schonberga w reżyserii Wojciecha Kępczyńskiego.
Śpiewałam również w zespole wokalnym w musicalu Koty.
Obecnie należę do zespołu aktorskiego spektaklu ALE MUSICALE Teatru Muzycznego ROMA w reżyserii Sebastiana Gonciarza. Wraz z zespołem Teatru zdobyłam potrójną platynową płytę za album z muzyką z Upióra w Operze i złotą za Les Miserables.
 
  Współpracowałam także z Teatrem Muzycznym w Lublinie, gdzie wcieliłam się w rolę Christine w musicalu Phantom Yestona w reżyserii Daniela Kustosika, Operą i Filharmonią Podlaską w Białymstoku, gdzie zostałam zaproszona do kontynuowania przygody z Christine Daae w Upiorze w Operze, w reżyserii Wojciecha Kępczyńskiego oraz wcielam się w postać Lary Guichard w musicalu Doktor Żywago w reżyserii Jakuba Szydłowskiego.
Należę do zespołu aktorskiego Teatru Polskiego w Warszawie, gdzie gram w Żołnierzu Królowej Madagaskaru w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego.
 
 Współpracuje także z Teatrem Rampa w Warszawie, gdzie wcielam się w rolę Stelli w spektaklu Twist and Shout w reżyserii Santiago Bello, należę do obsady musicalu Jesus Christ Superstar oraz jestem solistką koncertów musicalowych MusicaLove (okrzyknięte najlepszym spektaklem muzycznym sezonu artystycznego 2013/2014), Broadway Exclusive, Broadway Street – The Show oraz The Best Of Sir Andrew Lloyd Webber.
Stworzyłam koncert SingLadies – czyli kobiecy świat musicalu, w którym wraz z Kasią Łaską, przy akompaniamencie Tomasza Filipczaka wyśpiewujemt najpiękniejsze damskie songi musicalowe, którego premiera miała miejsce w lutym 2015 roku w Teatrze V6.
 
 Grałam rolę Ani w musicalu- komedii „Prześliczna wiolonczelistka” we współpracy z zespołem Skaldowie. Byłam też Szamanką w Imibali oraz Młodą w Sweet Chic Club w Teatrze V6 w Łodzi. We współpracy z tymże Teatrem, brałam udział w spektaklu IMAGINARIUM podczas LIGHT MOVE FESTIVAL 2015, gdzie zawieszona kilkanaście metrów nad ziemią wykonałam operową wokalizę inspirowaną popisem Divy z “Piątego Elementu” – filmu S.F. Luca Bessona.
Należę do obsady aktorskiej serialu „Na dobre i na złe”, "Barwy Szczęścia", "Za Marzenia".
Współpracuję z Filharmonią Pomorską w Bydgoszczy, Filharmonią Dolnośląską w Jeleniej Górze, Filharmonią Bałtycką w Gdańsku, Filharmonią Śląską w Zabrzu, Polską Sceną Muzyczną i Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej.
 
  Ukończyłam wydział wokalno - aktorski Akademii Muzycznej w Łodzi. Dodatkowo swój warsztat aktorski szkoliłam między innymi pod kierunkiem Rhondy Carlson i Kevana Patriquina. Stypendystka Polskiego Stowarzyszenia Estradowego POLEST, Związku Artystów Scen Polskich o/W oraz Fundacji na rzecz Inicjatyw społecznych PERSPEKTYWY – „na rzecz młodych talentów”.
 
 
A tak zupełnie prywatnie kocham sport, wyprawy górskie, miałam też super przygodę z akrobatyką powietrzną. W jednym z przedstawień śpiewałam wyginając się we wszystkie bliżej nieokreślone strony na kole cyrkowym jakieś 5 metrów nad ziemią. 
 
Mój samochodzik - moim drugim domem. Uwielbiam motoryzację i podróżować autem, do momentu, aż nie trzeba czegoś naprawić.... w tej kwestii jestem typową blondi:) 
 
Zwierzętaaaa!!!! kochaaaam! Nad życie! I jestem szczęśliwą posiadaczką najpiękniejszego na świecie Mopsa o imieniu Stefan<3 
 
Kto zajrzał do mojej galerii zdjęć, ten wie, że lubię też fotografię i coś tam też liznęłam modelingu. A kto nie zajrzał, to zapraszam do tej zakładki. :)
 
To tak pokrótce... :)
 
 
 
 

Cele Autora

Wypasione autorskie demo aktorskie
  • 8 000 zł
  • 920 zł brakuje
88%
Taki jest projekt. Taki jest plan. Taki kosztorys dostałam od osób, które chciałabym, żeby mi ten film wyprodukowały. Wiem, że są świetni, że jak coś robią to albo najlepiej, albo
wcale. Czyli zupełnie tak, jak ja. Jest to cel - MARZENIE! jedno z niewielu, o których mówię głośno. ???? mieliśmy już wszystko prawie omówione, aż tu przyszły te realia, które przyszły i niewiadomo jak to będzie dalej... ale jak nie my to kto??☀️
Spokojna podstawa
  • 2 000 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
Taka pomoc, to złoto!

Jak wiecie, taką mamy nietypową sytuację, że nie mogę pracować... Aktor, Wykonawca bez widza jest bardzo smutny, zgorzkniały i wkurza wszystkich naokoło... No chyba nie chcemy do tego dopuścić???

Ja się uwielbiam uśmiechać, pracować, tworzyć i wymieniać się z Wami energią i wzajemnym wsparciem.
Scena jest jak narkotyk. A teraz mi ją zabranooooooooooo ..... i szukam mojego ukochanego widza!
"HOP! HOOOP! Jesteś tam widzu???? Ja Cię kocham, a Ty śpisz... i takie tam." :P

Czyli względny spokój o podstawy życia, żeby móc spokojnie pracować, rozwijać się i wzrastać. Spokojny sen i oddech. Wielki prezent! ❤️ Wierzę, że możliwy, choć nie dowierzam z lekka?
Profesjonalne Koncerty On Line
  • 5 000 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
Chciałabym, żeby nasze internetowe spotkania były bardzo profesjonalne i dopracowane. Małymi kroczkami, ale chciałabym wprowadzić nastrój i jakość, do jakiej jesteśmy przyzwyczajeni- ja, stojąc na scenie, a Wy - siedząc wygodnie w fotelu na widowni, przeżywając wspólnie rozmaite emocje.

Do rzeczy. Potrzebny jest profesjonalny sprzęt: aparat/kamera, nagłośnienie, światło.

Wierzę, że to się uda! Już wkrótce pokażę tutaj taką małą zajawkę. Mam tyyyyyle pomysłów i koncepcję na to, aż usiedzieć nie mogę spokojnie! Zróbmy to!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Paulina Janczak już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Piotr Sowa
Piotr Sowa
20 zł
Piotr Sowa
Piotr Sowa
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.