Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  "Pisarz" przez duży cudzysłów. Tworzę powieść w wykreowanym przez siebie uniwersum. W wolnych chwilach projektuję także gry planszowe. Na co dzień student pedagogiki na UJ-cie.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Mecenasi

To miejsce czeka na ciebie lub twoją firmę!

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 100 zł miesięcznie
brakuje 100 zł
Start!
Zakupy artykułów i sprzętów, potocznie zwanych, biurowymi jak papier czy toner do drukarki, oraz pionków, żetonów, kości, koszulek na karty itd.
Organizowanie małych spotkań, między innymi testów gier.

Będę również udostępniać tutaj specjalnie dla Patronów swoją twórczość literacką.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 500 zł
Zaczynam działalność?
Rozwijane projekty są jak dzieci, trzeba im poświęcać dużo uwagi, a takie wsparcie jest już sporą zachętą, wręcz przymusem do systematycznej pracy. :D
Dzięki takiemu wsparciu będę mógł stać się bardziej niezależny jeśli chodzi o drukowanie i kompletowanie wersji testowych gier, dzięki czemu będę mógł prowadzić także testy na większą skalę, a przede wszystkim będzie to kwota pozwalająca na samodzielne projektowanie oprawy graficznej gier, poprzez na przykład zakup grafik.
Zakup i utrzymanie domeny internetowej.

Jednym z projektów jest założenie działalności na zasadach AIP, której celem nie byłoby stricte "produkowanie pieniędzy", a świadczenie usług z zakresu turystyki/edukacji... ale o tym innym razem.

Będę również udostępniać tutaj specjalnie dla Patronów swoją twórczość literacką i będzie ona się pojawiać w miarę regularnie, z założenia rozdział lub opowiadanie miesięcznie.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 1000 zł
Okrągła kwota
Kwota ta pozwoli na dynamiczny rozwój warsztatu pracy i poświęcanie znacznej części wolnego czasu na pracę.
Udostępnianie publicznie przynajmniej raz w miesiącu obszernej informacji o postępach pracy nad projektami.

Będę również udostępniać tutaj specjalnie dla Patronów swoją twórczość literacką i będzie ona się pojawiać w miarę regularnie, z założenia rozdział lub opowiadanie miesięcznie.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 2500 zł miesięcznie
brakuje 2500 zł
Współpraca zalecana
Taka kwota pozwoli mi na wstępne podjęcie współpracy "po znajomości" z grafikiem czy programistą, przy rozwijanych projektach.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 5000 zł
"Bieszczady"
Czasem człowiek mówi sobie "A może by tak pieprzyć to wszystko i jechać w Bieszczady?", lecz w tym wypadku byłoby to "A może by tak pieprzyć to wszystko i oddać się całkowicie twórczej pracy".
Zdecydowanie jest to cel mocno idylliczny, ale czasem trzeba mierzyć wysoko. ;)

O Autorze

 

Projek Ados to powieść z gatunku SFF, będąca zalążkiem książki, a docelowo sagi, mieszczącej się kreowanym przeze mnie uniwersum, którego częścią jest Kraina Ados.

Obenie posiadam napisanych ponad trzydzieści rozdziałów, a pierwszy tom pt. Świt Bogów, ma ich mieć około pięćdziesięciu.

Klikając przycisk poniżej, zostaniesz przekirowant do posta, na stronie Patronite, w którym będziesz mógł zapoznać się głębiej z projektem, oraz z opublikowaną specjalnie dla was pierwszą częścią, składającą się z piętnastu rozdziałów, oraz opowieściami pobocznymi.

Kliknij, aby przejść do powieści.


Kliknij, aby przejść do opisu projektu gry.


Inne moje projekty obecnie rozwijane:

Te projekty obecnie istnnieją i są rozwijane, lecz z powodów finansowo-czasowych, czekają w kolejce na swój czas. 
Projekt Gorączka Złota -
Strategiaiczno-Ekonomiczna gra planszowa o podłożu historycznym.
Stan projektu: Alfatesty, planowane pięć zróżnicowanych map.
Projekt Eternitium -
Seria strategii bitewnych w postaci gry planszowej.
Stan projektu: W przebudowie po alfatestach. 
- Tresura Michała -
- Licencjat :| -


O mnie:

Student Pedagogiki na UJ-cie, Mensanin i Dusza Artysty potrzebujący wsparcia w tworzeniu przyjaznego warsztatu pracy dla rozwijania swoich hobby i pasji, którymi chciałby się podzielić ze światem.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
SYMPATYK
Wielkie dzięki za zainteresowanie!
Twoje symboliczne wsparcie, o wartości największej powszechnie wybijanej przez Mennicę Polską monety, ma dla mnie wielkie znaczenie.

+ Informacje, których nie dostaną inni.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
FAN
Super! Skoro jesteś fanem, to będzie się trzeba spotkać! Spokojnie, jak będzie się organizować jakaś akcja, to się dowiesz z dużym wyprzedzeniem.

+ Informacje, których nie dostaną inni.
+ Jak się coś będzie działo, na pewno się o tym dowiesz.
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 0
SPRZYMIERZENIEC
Ze sprzymierzeńcami trzeba dzielić się informacjami, oraz się spotykać.

+ Informacje, których nie dostają inni.
+ Jeszcze więcej informacji.
+ Jak się coś będzie działo, na pewno się o tym dowiesz.
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 0
CWANIAK
- Czy jest tu jakiś cwaniak?
- Nie.
- To daj piątaka! No, chyba że jesteś cwaniak, to wtedy daj trzydzieści.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
SWÓJ CZŁOWIEK
Skoro jesteś swój człowiek to idziemy na kawę/herbatę/piwo. Zazwyczaj przy tego typu okazjach wpadam na pomysły co można by zrobić, a to oznacza, że możesz mi się do czegoś przydać. Pamiętaj o wizytówce.

+ Informacje, których nie dostaną inni.
+ Jeszcze więcej informacji.
+ Jak się coś będzie działo, na pewno się o tym dowiesz.
+ Jak nic się nie będzie działo, to też fajnie byłoby się spotkać.
+ Możliwe zaproszenie do działania przy projektach.
Zostań patronem
5000 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 1
Czym mogę służyć najjaśniejszemu panu?
Zostań patronem

Polecani Autorzy

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Zapoznaj się z poniższą treścią i potwierdź

OK

Cześć,
chcielibyśmy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z przepisami dot. ochrony danych osobowych, które wchodzą w życie, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu ze stron Patronite.pl.
Staraliśmy się napisać jak najbardziej zrozumiale, jednak jeżeli coś jest niejasne to pisz śmiało na rodo@patronite.pl, nasz specjalista w zakresie ochrony danych osobowych postara się odpowiedzieć na Twoje pytania.

Zatem prosimy zapoznaj się z poniższymi informacjami, w tekście jest kilka elementów, w których będziesz mógł zablokować przekazywanie danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany w serwisie Patronite.pl. Klikając przycisk „OK” zgadzasz się na postanowienia zawarte poniżej.

OK

RODO
25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwane także jako „RODO”. Według postanowień “RODO” dane osobowe to informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. Nie zawsze oznacza to tylko adres czy takie dane jak imię i nazwisko. W sieci można Cię zidentyfikować poprzez np. adres e-mail, adres IP lub szereg śladów, które można jednoznacznie powiązać z Tobą. Rozporządzenie wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych, które mają wpływ na korzystanie z usług naszego portalu. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych w serwisie Patronite.pl.
Zatem niniejszym informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Kto przetwarza Twoje dane ? Administrator danych osobowych
My, Crowd8 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Pl. Konstytucji 6/90C, jesteśmy Administratorem Twoich danych osobowych. W sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw możesz się skontaktować z nami e-mail: rodo@patronite.pl; lub pisemnie na adres naszej siedziby.

Jakie dane przetwarzamy?
Przetwarzamy Twoje dane osobowe, podane przez Ciebie podczas zakładania konta na patronite.pl

 • Twoje imię i nazwisko,
 • Twój wiek (w celu potwierdzenia wieku, możemy zażądać przedstawienia odpowiednich dokumentów lub stosownego oświadczenia),
 • Twój adres,
 • Twój numer telefonu,
 • Twój adres e-mail,
 • Twój numer rachunku bankowego oraz dane do przelewu
 • nr IP Twojego urządzenia.

Jednak nawet jeśli jesteś niezalogowany to poprzez kod naszych partnerów technologicznych zagnieżdżony na naszej stronie przekazujemy elementy Twojej konfiguracji technicznej, poniżej możesz skonfigurować co i komu chcesz przekazywać.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane? Czyli, cele i podstawy przetwarzania.

w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług serwisu patronite.pl. (w szczególności w celu rejestracji konta oraz umożliwienia kojarzenia Autorów i Patronów na zasadach określonych w Regulaminie). Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit b, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1. Inaczej, mówiąc np. kiedy przekazujesz wsparcie Autorom zarejestrowanym na Patronite przekazujemy Twoje dane osobowe Autorowi aby ten mógł dostarczyć Ci nagrody przewidziane za otrzymane wsparcie.

 • w celu otrzymywania informacji handlowych, tzn. wszelkiej formy reklam, promocji, newsletter, na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1)
 • w celach analitycznych i optymalizacyjnych np.: w celu monitorowania ruchu i zapewnienia odpowiedniej wydajności serwisu, w celu opracowania sprawozdań statystycznych i analitycznych, na potrzeby badań naukowych oraz w celu optymalizacji naszych produktów, optymalizacji procesów obsługi na podstawie przebiegu procesów obsługi, w tym reklamacji, itp., co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);
 • w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio (marketing bezpośredni), co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);

Odbiorcy danych
Twoje dane osobowe udostępniamy następującym podmiotom:

 • Autorom, którym udzieliłeś/od których otrzymałeś/aś wsparcie w rozumieniu Regulaminu; czyli osobom lub firmom które szukają wsparcia poprzez portal Patronite.pl . Dane przekazujemy tylko wtedy kiedy Patron wspiera Autora w sposób opisany w naszym Regulaminie.
 • Operatorom Płatności - w celu realizacji płatności współpracujemy z operatorami płatności (obecnie Mangopay, PayPal i Tpay). Wybrany przez Ciebie operator otrzyma Twoje dane osobowe w celu realizacji płatności, tylko wtedy kiedy zdecydujesz się wesprzeć wybranego Autora.
 • Amazon - nasza infrastruktura serwerowa dostarczana jest przez firmę Amazon (Amazon Web Services, Inc. 410 Terry Ave North Seattle , WA 98109-5210 , US. Firma Amazon jest certyfikowana w programie Privacy Shield https://aws.amazon.com/compliance/eu-us-privacy-shield-faq). Przechowujemy tam nasze bazy danych, a zatem i Twoje dane.
 • Księgowym - w przypadku zakupu usług Twoje dane otrzyma Biuro rachunkowe w celu realizacji transakcji (obecnie jest to Biuro Gorczyca&Kozłowska Sp z o.o 71-771 Szczecin, Polska Rostocka 160, Warszewo).
 • OneSignal - obsługa komunikacji marketingowej w zakresie obsługi technologii push notification - w tym przypadku Twoje dane otrzyma firma OneSignal 411 Borel Ave #512, San Mateo, CA 94402, Stany Zjednoczone. Aby móc świadczyć Ci bezpłatnie usługi wysyłki notyfikacji web push, OneSignal zbiera i przekazuje do firm trzecich informacje:
 • -naszych kampaniach web push
  -adresach email
  -adresie IP
Więcej na ten temat znajduje się tutaj: https://onesignal.com/blog/product-policy-updates-for-gdpr/

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do OneSignal

Google - do zbierania statystyk wykorzystujemy produkt Google Analytics, zatem Twoje dane otrzyma firma Google, 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043 United States. Google jest certyfikowany w programie Privacy Shield.

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do Google

Dodatkowo informujemy, że istnieje możliwość zablokowania dostępu Google Analytics do Twoich danych po zainstalowaniu w przeglądarce wtyczki znajdującej się pod tym linkiem: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/

Facebook - facebook używamy jako serwisu wspomagającego logowanie, aby wspomagać umieszczanie postów na FB. Jeżeli nie chcesz aby Twoje dane były przekazane właścicielowi serwisu facebook.com czyli firmie Facebook, 1 Hacker Way - Menlo Park, California, United States to prosimy nie loguj się przy użyciu Facebooka oraz

Wyłącz przekazywanie danych do Facebook

W każdym momencie możesz przejrzeć i zmienić zdanie w zakresie przetwarzanych danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany, w tym celu musisz wyczyścić swoje pliki Cookie. Po zalogowaniu możesz sprawdzić i zmienić swoje ustawienia w profilu Patrona lub Autora.

Przekazywanie danych osobowych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych
Przekazujemy Twoje dane osobowe do firm/instytucji poza UE w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych, zatwierdzone przez Komisję Europejską. Te organizacje to Google, Amazon i OneSignal, zarówno

Okres przechowywania danych
Twoje dane pozyskane w celu zawarcia umowy o świadczenie usług platformy patronite.pl przechowujemy przez okres obowiązywania umowy (do czasu usunięcia konta z portalu) oraz do końca okresu przedawnienia potencjalnych roszczeń z umowy.

Twoje prawa
Przysługuje Ci:

 • prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 • prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 • prawo do usunięcia swoich danych
 • prawo do ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych.
 • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
 • prawo do przenoszenia danych, które dostarczyłeś/łaś n podstawie umowy lub Twojej zgody.
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego;
 • prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W celu wykonania swoich praw skieruj żądanie pod adres email: rodo@patronite.pl

Informacja o wymogu/dobrowolności podania danych
Podanie przez Ciebie danych jest:

 • warunkiem zawarcia umowy
 • dobrowolne
  Jeżeli nie podasz danych niezbędnych do zawarcia umowy możemy odmówić jej zawarcia.

Ważna informacja dla trolli:
Jeśli jesteś firmą zajmującą się wykorzystywaniem problemów danych osobowych aby sprzedać swoje usługi to informujemy, że wszystkie podejrzenia wykorzystywania nieuczciwych praktyk rynkowych obsługujemy przez współpracujące z nami kancelarie prawne.
Mamy dla Ciebie także osobny email do kontaktu obslugatrolli@patronite.pl

OK