Pink Kirin-FX

W Patronite od 17.09.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
30 zł łącznie
Polska entuzjastka charakteryzacji filmowej. Żelatyna nie ma przede mną tajemnic. Jestem osobą pełną pasji i zaangażowania w to co robię. Zgłębiam techniki charakteryzacji każdego dnia ponieważ twórczość artystyczna pozwala mi realizować siebie.

O Autorze

Witajcie!!!! Jestem Patrycja, ale przedstawiam się jako Pink Kirin- FX. W kwestii charakteryzacji jestem zapalonym samoukiem i odkrywam tajniki tej dziedziny od 2015 roku. Przede mną jeszcze długa droga, ale mam nadzieję, że będziecie ze mną bo charakteryzacja stała się moim całym światem.Zaczęło się bardzo niewinnie od Halloween. Jednak po pierwszym zombie wiedziałam, że chcę więcej! I tak po trzech latach mam za sobą grubo ponad 100 charakteryzacji. Wszystkie prace robię od podstaw sama. Od prostetyków po dodatki, które także uwielbiam. Każda kolejna charakteryzacja uczy mnie czegoś nowego. Staram się nieustannie przesuwać granice moich możliwości. Dlatego potrzebuje Waszej pomocy.Chciałabym się dzielić tym czego się nauczyłam! Żeby każdy mógł rozwijać swoja pasję i kreatywność. Ja uczyłam się sama w domu, Ty nie musisz . Chciałabym aktywnie wspierać początkujących entuzjastów charakteryzacji jednocześnie dzieląc się ze światem moim osobistym rozwojem. Dlatego planuję rozszerzyć moją działalność o nagrywanie tutoriali na YouTube i livestream'y dla wszystkich zainteresowanych.
Dotrwałeś? Do tej pory moje prace są uwieczniane telefonem, co w znacznym stopniu ogranicza mnie przed pewnymi planami. Chce się rozwijać, poszerzać swoje możliwości nie tylko charakteryzatorskie. Chciałabym dotrzeć do większej liczby ludzi, dzielić się zdobywanym doświadczeniem i umiejętnościami.

Jeżeli zdecydujesz się wspierać mnie w tej drodze, licz na moją dozgonną wdzięczność i małe bonusy w zamian. Będziesz mógł współdecydować ze mną o przyszłych charakteryzacjach, pierwszy będziesz miał dostęp do moich prac czy procesu tworzenia. Na specjalnej grupie dla Patronów odpowiem na każde pytanie i umieszczać będę niepublikowane zdjęcia i filmiki.

Wsparcie z Patronite przeznaczę tylko i wyłącznie na rozwój charakteryzacji. Materiały charakteryzatorskie są bardzo drogie (przykładowo, mała paletka 6 farb alkoholowych kosztuje 150zł), dodatkowo bardzo dużo rzeczy trzeba sprowadzać zza granicy. To ogranicza mnie w poznaniu i trenowaniu niektórych technik znanych poza Polską. Każde wsparcie może dużo zmienić w moich działaniach. Zostając moim Patronem umożliwisz mi naukę profesjonalnych matryc i najnowszych ciekawostek ze świata charakteryzacji, o których do tej pory mogłam tylko czytać.  Chciałabym poprawić jakość moich prac i mieć lepszą możliwość dzielenia się nimi z Tobą.

 

Patronie, dziękuję Ci za pomoc i rozwijajmy tą pasję wspólnie!! <3

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem