Płonący Krzak

W Patronite od 16.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1467

Liczba Patronów: 1236

Zostań Patronem
4 patronów
60 miesięcznie
1 295 łącznie
Płonący Krzak to miejsce spotkania i środowisko wzrostu młodych ludzi, którzy chcą skutecznie zapalać innych Ewangelią. Chcemy uczyć się jak wykorzystywać najnowsze technologię, bo nie możemy spać spokojnie dopóki są ludzie, którzy jeszcze nie słyszeli Dobrej Nowiny o Bogu, który kocha.

O Autorze

 

Dziwne miejsce na objawienie się Boga, ale to on je wybrał. Wydaje się zbyt proste, kruche. Podobnie jest z nami nosimy skarb w naczyniach glinianych (2 Kor 4,7).
Skarb to Duch Święty, nosimy Go w nas. Niech w nas płonie, jak w Maryi.

Płonący Krzak jest miejscem rozwoju i spotkania wielu młodych ludzi o rozmaitych talentach, którzy chcą dzielić się największym skarbem w swoim życiu - MIŁOŚCIĄ.

Pierwszym konkretnym owocem naszego działania był cykl #MiłośćWCzasieZarazy, który miał na celu kreatywne wykorzystanie czasu spędzonego przez nas w kwarantannie, a wyrażony konkretnie w przeprowadzeniu challengu #4EwangelieW4Tygodnie, podczas którego udało nam się przygotować codzienne video pomoce do medytacji czterech Ewangelii rozdział po rozdziale.

Zapraszamy na nasz kanał YT i FB:

https://www.youtube.com/channel/UCpMH2Ht8U6z0juwPOAZckJQ/

https://www.facebook.com/pg/plonacykrzak

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni