Grzegorz Ludwin

W Patronite od 11.03.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
30 łącznie
Prezes Zarządu Fundacji Pro NGO. Od kilku lat związany ze środowiskiem korporacyjnym w obszarach m.in. CSR, szerokorozumianego HR, ale również PR i marketingu. Popularyzator idei społecznej odpowiedzialności i wolontariatu, angażuje firmy w projekty społeczne.

O Autorze

Nazywam się Grzegorz Ludwin i jako Prezes Fundacji Pro NGO zapraszam Cię do świata firm, korporacji, pracowników, urzędów i organizacji pozarządowych. Rozmawiamy o tym, jak realizować efektywne działania w modelu Win-Win, łącząc pomaganie, biznes i zaangażowanie pracowników firm.

Tworzę i realizuję projekty, które w sposób modelowy angażują biznes do wspierania organizacji pozarządowych. Do najciekawszych należą:

Podcast Pro NGO dedykowany przedstawicielom organizacji pozarządowych, firm oraz wszystkich osób, które interesują się tematami CSR, EB, PR, komunikacji, marketingu oraz projektów społecznych.

Posłuchaj:

Spotify: https://open.spotify.com/show/7Flt2U8XL1A4An9gRxVDHI
Spreaker: https://www.spreaker.com/show/pro-ngo
Youtube: https://www.youtube.com/playlist?list=PLU44h0nsHiH3-vJZwb14HrKkArU7MrjLS

 

Konkurs charytatywny Pomagaj z pasją - pracownicy firm tworzą dzieła, które niosą pomoc.

Challenge CEO4NGO - dyrektorzy i prezesi w roli wolontariuszy, niosących realne wsparcie organizacjom pozarządowym.

Kongres Pro NGO - wydarzenie dedykowane organizacjom pozarządowym z całego kraju. Pobierz raport z roku 2022.

 

Kompas NGO - unikalna koncepcja obejmująca Poradnik, Magazyn oraz Platformę, dzięki którym NGO i biznes łatwiej nawiążą współpracę.

 

Ciekawi Cię tworzenie koncepcji w modelu Win-Win? Chcesz rozwinąć organizację? Szukasz inspiracji dla działań firmowych w obszarze PR, CSR lub zaangażowania pracowników?

Bądź. Obserwuj. Słuchaj podcastu.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Damian Ruciński
Damian Ruciński
Próg: 5 zł