Avatar użytkownika

Hey! G'day! Podcast z Australii

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Jedyny taki podcast z Australii, o Australii. Prowadzony przez znajomych, mających kompletnie różne życia, których łączy pasja do podróży, robienia tysiąca rzeczy na raz i Australia. Opowiadamy o codzienności na końcu świata.

Jeśli szukasz sprawdzonych informacji o Australii, chcesz dowiedzieć się więcej o życiu Down Under, zaplanować podróż lub po prostu pośmiać się razem z nami, to ten podcast jest dla ciebie. Rozbieramy Australię na części pierwsze i raz w tygodniu, przez godzinę dzielimy się otwarcie swoimi spostrzeżeniami oraz doświadczeniami, zebranymi przez ponad 10 lat mieszkania na wschodnim wybrzeżu tego fajnego, ale trochę dziwnego kraju. 

 

 

Kim jesteśmy?

Poznaliśmy się dawno temu w Brisbane, na ławce pod ogrodem botanicznym, na spotkaniu polskich blogerów w Australii. Jesteśmy znajomymi, którzy lubią i potrafią się nie zgadzać. W 2023 roku okazało się, że obydwoje chcielibyśmy nagrać podcast o Australii. Tak powstał "Hey! G'day! Podcast z Australii. 

Julia Gospo

Autorka najstarszego, nieustannie działającego bloga o Australii, juliaandsam.com, oraz książki „Julia jest w Australii”. Pisarka, podróżniczka, mama. Australię opowiada od ponad 10 lat.

Marek Knappe

Człowiek z nieskończoną liczbą hobby i znajomych. Fotograf, podróżnik, żeglarz, radiowiec (just to name a few). Prowadzi kanał „W Australii” na TikToku. A w Australii mieszka od 2012 roku. 

 

Po co nam Patronite?

Wierzymy, że tworząc podcast "Hey! G'day!" robimy naprawdę dobrą robotę, dzieląc się sobą i swoją wiedzą o Australii. Chcielibyśmy móc rozwijać ten projekt i nie skończyć na dwóch sezonach (jeden już za nami).

Na co przeznaczymy pieniądze od Was?

>> na nianię dla synka Julii, aby w ciszy i spokoju mogła zamknąć na czas nagrania drzwi od pokoju

>> na regularne spotkania na lunch, aby przegadać tematy odcinków (aktualnie mieszkamy ok. 150 km od siebie)

>> na subskrypcje programu pozwalającego nam na realizację nagrań

>> na zdobywanie wiedzy i doświadczeń, pozwalających nam jeszcze lepiej poznać Australię. Będziemy mieli o czym opowiadać!