Avatar użytkownika

PolishFootballAlmanac

4
patronów
55 
miesięcznie
1 120 
łącznie
4
patronów
55 zł 1 120 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Wielkie dzięki za wsparcie serwisu PolishFootballAlmanac.net. Dzięki Tobie mogę dalej tworzyć nowe materiały! Appreciated.
10 zł miesięcznie
Wielkie dzięki za wsparcie mojego serwisu. Dzięki Tobie mogę dalej tworzyć nowe materiały!
W ramach podziękowań możesz liczyć na pojawienie się (o ile sobie tego życzysz) z imienia, nazwiska bądź nazwy na naszej stronie głównej! Well done!
15 zł miesięcznie
Wielkie dzięki za wsparcie mojego serwisu. Dzięki Tobie mogę dalej tworzyć nowe materiały!
W ramach podziękowań możesz liczyć na pojawienie się (o ile sobie tego życzysz) na naszej stronie głównej oraz zamówić spersonalizowaną bazę danych dowolnego reprezentanta lub reprezentacji. Great job.
25 zł miesięcznie
Wielkie dzięki za wsparcie mojego serwisu. Dzięki Tobie mogę dalej tworzyć nowe materiały!
W ramach podziękowań możesz liczyć na pojawienie się (o ile sobie tego życzysz) na naszej stronie głównej, pobrać spersonalizowaną bazę danych dotyczącą dowolnego reprezentanta lub reprezentacji oraz otrzymać zestaw materiałów piśmienniczych firmy Infoteach. Amazing effort.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora PolishFootballAlmanac w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

PolishFootballAlmanac jest serwisem piłkarskim, pierwszym takim w internecie, gromadzącym szczegółowe informacje statystyczne o reprezentacji Polski w piłce nożnej we wszystkich kategoriach wiekowych (juniorskich, seniorskich) oraz drużynowych (męskich, kobiecych, futsalowych oraz beach soccera).

Nazywam się Kuba i prowadzę Almanach od 2018 roku. Od zawsze pasjonowałem się statystykami piłkarskimi, aż wreszcie postanowiłem „pójść online” i „usystematyzować” moją pasję. Tak powstał Polish Football Almanac!

Serwis dzieli się na dwie części:

W „polskiej” publikuję wszystkie informacje dotyczące naszych reprezentacji piłkarskich (tylko potwierdzone i oficjalne dane) oraz ciekawe wywiady.

Część „angielska” zawiera unikalne statystyki reprezentacyjne: skupia się na piłkarzach, trenerach, wynikach i tabelach. Ponadto zawiera rankingi, rywali, sędziów i stadiony bezpośrednio związanych z meczami reprezentacji.

Prowadzę także fanpage na Twitterze, Instagramie oraz Facebooku za pośrednictwem których rozwijam moją działalność na innych płaszczyznach.

Zapraszam Was do wspierania mojej inicjatywy i pomysłów.

Jak wiadomo, reprezentacja Polski nikomu nie jest obojętna!

Pozdrawiam i z góry dziękuję za każdą wpłatę!
Kuba

Cele Autora

Funkcjonowanie PFA
  • 150 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
PolishFootballAlmanac to moje hobby, które wymaga pewnych inwestycji. Realizacja tego celu pozwoli mi zapewnić sprawne funkcjonowanie serwisu: opłacenie serwera i domeny oraz ulepszenie designu strony.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora PolishFootballAlmanac już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
5 zł
Kamil Malicki
Kamil Malicki
10 zł
Wojciech Nowakowski
Wojciech Nowakowski
15 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.