PolishFootballAlmanac

W Patronite od 04.05.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2450

Liczba Patronów: 1908

Zostań Patronem
Kup na prezent
4 patronów
55 miesięcznie
540 łącznie
PolishFootballAlmanac jest serwisem piłkarskim, pierwszym takim w internecie, gromadzącym szczegółowe informacje statystyczne o reprezentacji Polski w piłce nożnej we wszystkich kategoriach wiekowych (juniorskich, seniorskich) oraz drużynowych (męskich, kobiecych, futsalowych oraz beach soccera).

O Autorze

Nazywam się Kuba i prowadzę Almanach od 2018 roku. Od zawsze pasjonowałem się statystykami piłkarskimi, aż wreszcie postanowiłem „pójść online” i „usystematyzować” moją pasję. Tak powstał Polish Football Almanac!

Serwis dzieli się na dwie części:

W „polskiej” publikuję wszystkie informacje dotyczące naszych reprezentacji piłkarskich (tylko potwierdzone i oficjalne dane) oraz ciekawe wywiady.

Część „angielska” zawiera unikalne statystyki reprezentacyjne: skupia się na piłkarzach, trenerach, wynikach i tabelach. Ponadto zawiera rankingi, rywali, sędziów i stadiony bezpośrednio związanych z meczami reprezentacji.

Prowadzę także fanpage na Twitterze, Instagramie oraz Facebooku za pośrednictwem których rozwijam moją działalność na innych płaszczyznach.

Zapraszam Was do wspierania mojej inicjatywy i pomysłów.

Jak wiadomo, reprezentacja Polski nikomu nie jest obojętna!

Pozdrawiam i z góry dziękuję za każdą wpłatę!
Kuba


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika