PolishNews24.com

W Patronite od 19.05.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1328

Liczba Patronów: 1323

Zostań Patronem
4 patronów
80 miesięcznie
755 łącznie
Szukasz ciekawych informacji z kraju i z zagranicy? W portalu informacyjnym PolishNews24.com codziennie znajdziesz nowe wiadomości i ciekawostki z Polski, Europy i ze świata. Zapraszamy na nasz stronę. Jeśli podoba ci się to co robimy zostań Patronem lub Mecenasem portalu PolishNews24.com

O Autorze

 

 


Portal PolishNews24.com rzetelnie i obiektywnie przekazuje informacje  dla odwiedzających nas w Polsce i poza granicami kraju. Docieramy z newsami do kilku tysięcy czytelników na całym świecie- od Polski przez Wielką Brytanię, Stany Zjednoczone po Australię.

Portal PolishNews24.com to projekt całkowicie niezależny. Portal powstał ze środków własnych. Na chwilę obecną nie jesteśmy wspierani przez jakąkolwiek grupę medialną czy kapitałową.

Bardzo dziękujemy za Wasze wsparcie dla PolishNews24.com

Pozdrawiamy, 
Redakcja portalu PolishNews24.com


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Mecenasi

Zostań Mecenasem portalu PolishNews24.com, wspieraj niezależne dziennikarstwo.
Jako Mecenas portalu PolishNews24.com twoja firma zyska szeroki wachlarz narzędzi promocji na kolejne 12 miesięcy.
 

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni