Polni Pizgacze

W Patronite od 29.04.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1145

Liczba Patronów: 974

Zostań Patronem
Kup na prezent
15 patronów
Biegi górskie, trail, ultramaratony, biegi crossowe i klasyczne klepanie asfaltu w krzywym zwierciadle! Polni Pizgacze doradzają gdzie biegać i gdzie przeżyć biegową przygodę z dużą dawką humoru i przymrużeniem oka. Zawody, wybieganie, weekendowa przebieżka? Tu znajdziecie inspirację!

O Autorze

Witaj w świecie Polnych Pizgaczy.

Naszą pasją jest bieganie (właściwie to pizganie) w wydaniu górskim i trailowym, także na dystansach ultra. Robimy to z humorem, przerysowaniem i dystansem do siebie. A nasze krejzi przygody publikujemy w social mediach (Fejsbócz & Insta) w formie wideoreportaży, relacji i opisów. Głównie po to, żeby zrobić Wam dzień. Zainspirować do ruszenia tyłka z kanapy i pokazać, że darcie łacha, luz w gaciach oraz solidna dawka adrenaliny to najlepsze połączenie ever!

Jeśli tu trafiłeś, to znasz naszą twórczość. I pewnie tak jak my, jesteś za stary żeby być poważnym. Zwłaszcza biegając po górach.

Po co tu jesteśmy?

Jeśli podobają Ci się nasze wypociny, bawimy Cię do łez, albo najzwyczajniej "robimy robotę" - zachęcamy do wsparcia naszego projektu. W ciągu roku jesteśmy obecni na 20-30 imprezach biegowych, które staramy się dla Was relacjonować. Panie kochany! Toż to krew, pot i otarcia pachwin. I te dojazdy na osiołku... :D

A gdybyś jednak nie wiedział co to te Pizgacze... proszę bardzo. And thank you from the mountain:

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Damian Giżyński
Damian Giżyński
Próg: 25 zł
Anonimowy patron
Próg: 25 zł
Łukasz Dudzik
Łukasz Dudzik
Próg: 100 zł
Mariusz Głowacki
Mariusz Głowacki
Próg: 15 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 15 zł