Avatar użytkownika

Polni Pizgacze

13
patronów
13
patronów

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Gracias Ziomuś! Dzięki Tobie strzelimy po maluchu Twoje zdrowie! Bez tego nie dalibyśmy rady ze scenariuszem na nowy film. W zamian, każdego ranka będziemy myśleli o Tobie tak ciepło, jak każda babcia myśli o swym wnusiu serwując niedzielny rosół :) No i raz w miesiącu szepniemy Ci do ucha nowego suchara!
15 zł miesięcznie
Łooo Panie! #tożeśdowalił! Piętnastak nie chodzi piechotą. Za tyle to już zalejemy naszego złombola i dojedziemy popizgać co najmniej do Myślenic, żeby potrenować niepoważne miny. Dzięki za ten gest! W zamian przy najbliższym spotkaniu - w górach, czy na biegu - możesz liczyć na masaż ramion. A jeśli nam pozwolisz królowo/królu złoty, chętnie zrobimy sobie z Tobą selfie! I bonusowo raz w miesiącu wyślemy Ci fotę "miny Pizgacza" - tego się nie da odzobaczyć :D
25 zł miesięcznie
Ludzki Pan! Wsparł Pizgaczy zamiast zainwestować ze szwagrem w połówkę przed weekendem. Taki gest to już solidny wicher w kroku i +10 do prędkości dla nas. Czujemy się jak Jim Carrey polskiego Ultra! Chcesz żebyśmy Ci nagrali krótkie wideło z dedykacją na urodziny, komunię, imieniny ziomka z wojska? Wal śmiało - czekamy!
45 zł miesięcznie
Za takie wsparcie powinniśmy zostać ojcami chrzestnymi Twoich dzieci, ale nie będziemy się narzucać. Proponujemy lepszy deal - jeśli potrzebujesz alibi dla drugiej połówki, bo znów jedziesz na bieg, albo kupiłeś kolejne buty do biegania za ostatni hajs odkładany na rower dla bombelka... pędzimy z pomocą! Zadzwonimy, wytłumaczymy. Jeśli trzeba potwierdzimy, że jesteś w Bangkoku albo innym Vegas. No i co tu owijać w bawełnę - taki zastrzyk mamony to już 8 żeli / 8 mocnych strongów w puszce / dawka lidokainy w kolano... czyli pełne wsparcie na co najmniej jeden górski maraton! Dzięki Tobie bejbe nie umrzemy z głodu na trasie i zrobimy nową relację lub wideło!
100 zł miesięcznie
Skoro dorzucasz Jagiełłę do naszego projektu... to musisz być szalony, odróżniasz wróbla od zwłaszczy i masz pewność, że Adam i Ewa mieli pępki! Za takie wsparcie kupimy pakiet na bieg, nowe karty do gołpro, mocne używki do wymyślania sucharów, a twoja Ksywa, Fanpage, Imię lub Nazwisko pojawią się w napisach końcowych naszych wideło i w naszych postach.

Relatywnie patrząc, czeka Cię sława i dzikie melanże. Jeśli chcesz - możesz złożyć autograf na naszym ciele. Dyktujesz warunki - mówisz gdzie mamy jechać, co przepizgać, z kim pić i kogo wyjaśnić! Poza tym jesteśmy do Twoich usług w każdym innym temacie jeśli zadania nam zlecone nie łamią rażąco prawa :D Pisz śmiało!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Polni Pizgacze w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Biegi górskie, trail, ultramaratony, biegi crossowe i klasyczne klepanie asfaltu w krzywym zwierciadle! Polni Pizgacze doradzają gdzie biegać i gdzie przeżyć biegową przygodę z dużą dawką humoru i przymrużeniem oka. Zawody, wybieganie, weekendowa przebieżka? Tu znajdziecie inspirację!

Witaj w świecie Polnych Pizgaczy.

Naszą pasją jest bieganie (właściwie to pizganie) w wydaniu górskim i trailowym, także na dystansach ultra. Robimy to z humorem, przerysowaniem i dystansem do siebie. A nasze krejzi przygody publikujemy w social mediach (Fejsbócz & Insta) w formie wideoreportaży, relacji i opisów. Głównie po to, żeby zrobić Wam dzień. Zainspirować do ruszenia tyłka z kanapy i pokazać, że darcie łacha, luz w gaciach oraz solidna dawka adrenaliny to najlepsze połączenie ever!

Jeśli tu trafiłeś, to znasz naszą twórczość. I pewnie tak jak my, jesteś za stary żeby być poważnym. Zwłaszcza biegając po górach.

Po co tu jesteśmy?

Jeśli podobają Ci się nasze wypociny, bawimy Cię do łez, albo najzwyczajniej "robimy robotę" - zachęcamy do wsparcia naszego projektu. W ciągu roku jesteśmy obecni na 20-30 imprezach biegowych, które staramy się dla Was relacjonować. Panie kochany! Toż to krew, pot i otarcia pachwin. I te dojazdy na osiołku... :D

A gdybyś jednak nie wiedział co to te Pizgacze... proszę bardzo. And thank you from the mountain:

 

Cele Autora

Za bezpieczny weekend Władziu czyli na tzw. Brawurową Jazdę Cinquecento z kamerą w dłoni
  • 800 zł miesięcznie
  • 530 zł brakuje
33%
Jest to próg, którego osiągnięcie pozwoli nam kręcić szalone wideła z pizgania po najzajebiaszczych biegach w Polsce i za granicą - relacjonować je dla Was, opisywać, sypać sucharami z rękawa i poprawiać Wam humor o każdej porze dnia i nocy.
Spodziewajcie się nas wszędzie - na punktach Rege, za plecami gdy będziecie podchodzić pod srogą kiepę lub załatwiać małe co nieco w leśnej głuszy!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Polni Pizgacze już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Bartłomiej Sarka
Bartłomiej Sarka
15 zł
Damian Giżyński
Damian Giżyński
25 zł
Dominik Masłowski
Dominik Masłowski
5 zł
Kamil Mełnicki
Kamil Mełnicki
45 zł
Mariusz Głowacki
Mariusz Głowacki
15 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.