Portfel Akcyjny

W Patronite od 26.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1005

Liczba Patronów: 868

Zostań Patronem
14 patronów
275 miesięcznie
2 651 łącznie
Analiza techniczna rynku akcji GPW w Warszawie, wykresy ciekawych spółek, spółki dywidendowe, aktualny stan rynku mierzony wskaźnikiem Trend System, który łączy analizę techniczną z analizą fundamentalną.

O Autorze

Witaj !

Skoro jesteś w tym miejscu to znaczy że interesujesz się rynkiem kapitałowym i różnymi możliwościami pomnażania kapitału.

Moją pasją jest analiza techniczna rynku akcji Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Szczególną uwagę w analizie i inwestycjach poświęcam spółkom dywidendowym, gdyż widzę w nich bardzo duży potencjał, stabilność wyników finansowych i przejrzyste trendy.

W inwestycjach stosuję w głównej mierze analizę techniczną. Wspomagam się narzędziem Trend System, którego jestem autorem, a które łączy analizę techniczną z fundamentalną. Wskaźnik informuje mnie o aktualnej kondycji szerokiego rynku.

Wskaźnik oprócz tego, że pomaga w inwestycjach w konkretne Akcje również jest pomocny w inwestycjach w Fundusze Akcji czy Obligacji. W zależności od kondycji rynku narzędzie informuje czy preferować inwestycje w Akcję oraz Fundusze Akcji czy jak w przypadku bessy wybierać Fundusze Obligacji.

Prowadzę bloga o tematyce giełdowej. Mam nadzieję, że dzięki moim analizom więcej osób zrozumie jak funkcjonuje giełda, co to są cykle giełdowe, trendy a przede wszystkim będzie bardziej świadoma jak zadbać o swoje oszczędności.

Profil na PATRONITE pozwoli mi na dotarcie do szerokiego kręgu osób i stworzenie w przyszłości zamkniętej GRUPY osób, która chce podnosić swoje umiejętności inwestycyjne a przez to zmieniać swoją sytuację finansową.

Zanim zdecydujesz się zostać moim Darczyńcą zapraszam do odwiedzenia mojego bloga:

.http://portfelakcyjny.blogspot.com/

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 11 zł
Maryna Czaplińska
Maryna Czaplińska
Próg: 11 zł
Jaroslaw Piotrowski
Jaroslaw Piotrowski
Próg: 22 zł
Jaroslaw Gruszka
Jaroslaw Gruszka
Próg: 22 zł
Grzegorz Szutka
Grzegorz Szutka
Próg: 11 zł
Anonimowy patron
Próg: 88 zł