Potok Drugi Dom Ludzi Rocka

W Patronite od 04.11.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 357

Liczba Patronów: 525

Zostań Patronem
Kup na prezent
32 patronów
1 430 miesięcznie
12 960 łącznie
#YouWillNeverRockAlone oraz #KarmaWraca to hasła przewodnie naszego klubu. Organizujemy liczne koncerty i imprezy charytatywne. Dołącz do naszej rockowej RODZINY!

O Autorze

Potok: Drugi Dom Ludzi Rocka
Potok: Drugi Dom Ludzi Rocka

#YouWillNeverRockAlone! To hasło przewodnie społeczności naszego klubu ( nie tylko muzycznego)

To dzięki Wam to wszystko było możliwe! Te wszystkie akcje charytatywne, wyjazdy, koncerty, imprezy, wesela i  dyskusje po świt! Jesteśmy szczęśliwi że współtworzyliśmy taką społeczność!

Teraz my potrzebujemy Waszego wsparcia. By przetrwać najbliższy okres zdecydowaliśmy się na współpracę z serwisem Patronite.pl. Każda cegiełka przekazana przez Was pomoże nam w utrzymaniu zamkniętego na czas pandemii klubu. Lockdowny z trudem przetrwaliśmy. Teraz to co się dzieje wokół też daje nam ostro popalić.  A nie chcemy podwyższać naszych cen do poziomu innych lokali.  Chcemy by nadal było tanio, bezpiecznie, wesoło i schludnie.  Marzy nam się klub wyremontowany i na każdą kieszeń.

Pomóżcie nam, jak nie macie możliwości finansowych to chociaż udostępnijcie informację o naszym profilu na Patronite.pl!

#YouWillNeverRockAlone! #KarmaWraca #Potok #Warszawa #ClubRock


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Krzysztof Rojek
Krzysztof Rojek
Próg: 50 zł
Weronika  Szwed
Weronika Szwed
Próg: 30 zł
Tomasz Krajski
Tomasz Krajski
Próg: 30 zł
Adam Wojciechowski
Adam Wojciechowski
Próg: 30 zł
Zwierzak - Piotr Ślipiński
Zwierzak - Piotr Ślipiński
Próg: 10 zł
Marta Oleszczuk
Marta Oleszczuk
Próg: 10 zł