Prima Dance Ruch Równowaga Relacje

W Patronite od 24.07.2019

Frajda i śniadanie!

100 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

100 zł

brakuje

Ta kwota to społeczny dowód słuszności, czyli sygnał od Was: „Tak, róbcie to! To ma sens! Chcemy więcej!” :D

Zjadamy więc zdrowe śniadanie, bo grunt to dobrze się odżywiać, lecimy do studia i z jeszcze większą frajdą nagrywamy dla Was nowe odcinki :)

A Wy możecie tej frajdy doświadczać, wstając z kanapy i pląsając z nami przed ekranem swojego laptopa, nawet po trudnym dniu w pracy! <3

Lekkość i wzbogacanie <3

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Mamy na ścianie taki napis „Z lekkością zarabiamy na byciu sobą i wzbogacaniu życia innych” . Jan III Sobieski miesięcznie od Was to namacalny znak, że tak jest!

Spokojnie opłacimy internet, prąd, kupimy nowy tripod, w którym urwała się jedna noga, papier do flipcharta, na którym uwielbiamy robić burze naszych mózgów przed nakręceniem odcinka i licencję na muzyczne hity.

A Wy będziecie mogli się cieszyć z kolejnych, regularnie dostarczanych primadensowych odcinków :D

Przepływ i wirtualna przestrzeń twórcza :)

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Ta kwota ułatwi nam utrzymanie studia, opłacenie czynszu i rachunków oraz pozwoli na zwiększenie czasu pracy nad nowymi odcinkami, a zaniechaniu innych zawodowych spraw ;)

Dopracujemy też naszą platformę, abyście mogli dołączyć do aktywnej społeczności i otrzymywać co miesiąc inspirujące treści, nie tylko taneczne. Bo ruch, równowaga i dobre relacje są potrzebne nie tylko w tańcu, prawda? :)

Nasze roztańczone życie podsyła nam ciekawe tematy, którymi chcemy się z Wami podzielić i przedyskutować. Do zobaczenia! :)

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)