Prima Dance Ruch Równowaga Relacje

W Patronite od 24.07.2019

Dajcie nam chwilkę, a sprawimy, że poderwiecie się z foteli do tańca! Mamy na to swoje sprawdzone sposoby! ;) Publikujemy proste instrukcje jak poczuć rytm, co zatańczyć na weselu i jak złapać równowagę w tańcu i w życiu :)

O Autorze

Cześć, tu Ania i Tomek z Prima Dance! :)

Spędziliśmy tysiące godzin na sali treningowej, ale nikt nas nie zmuszał ;) Siłą napędową była nasza pasja!

Występowaliśmy na wielu scenach. Stawaliśmy na podium, zdobywaliśmy puchary i medale, które teraz zbierają kurz, ale my wciąż jesteśmy w ruchu! :D

 

Ogromną radość sprawia nam nasza codzienność, w której realizujemy życiowe lekcje, które dał nam taniec. I dzielimy się tym chętnie z innymi:

Gdy uczymy Was kroków Rock and Roll’a, mówimy o przyjemności z tańca i z życia :)

Omawiając pion w Walcu inspirujemy do budowania pozytywnej postawy nie tylko ciała, ale i ducha.

Gdy dajemy wskazówki jak złapać równowagę w Disco Foxie, wizualizujemy obraz niezależności i stania na własnych nogach.

Usłyszycie od nas na pewno o autentyczności w Salsie, bo przecież nikt nie zatańczy tak jak Wy! :)

 

Życie jest jak taniec. Wszyscy jesteśmy w ciągłym ruchu i to od nas zależy czy będzie to ciężki i mozolny taniec czy lekki i wesoły! :)

fot. Barbara Bogacka

Dawno temu już odkryliśmy, że uczymy międzynarodowego języka!

Taniec to od wieków uniwersalny sposób porozumiewania się ludzi i metoda na bycie w dobrej kondycji, tylko niektórzy o tym czasem zapominają. Jesteśmy tu po to, żeby o tym przypomnieć! :)

Proponujemy Wam naukę tańca bez wychodzenia z domu! Łatwo, bezkosztowo, bezstresowo, w domowym zaciszu. Wystarczy, że wstaniecie z kanapy i zatańczycie z nami!

To świetne antidotum na stres i brak czasu na ruch. Łatwiej jest znaleźć 10-15 minut, by obejrzeć filmik i wprowadzić ruch do swojego życia niż wybrać się na zajęcia stacjonarne, prawda?

Obalamy też mit, że mężczyźni nie chcą i nie lubią tańczyć. Większość subskrybentów naszego kanału to mężczyźni! Zbyszki, Marki i Kacpry chętnie podejmują wyzwanie, uczą się kroków i tańczą ze swoimi partnerkami! Jesteście super chłopaki! :)

Seria filmików „Co się tańczy na weselach” pomoże Wam na pewno dobrze się bawić na wielu imprezach:

Cieszą nas komentarze, że dajemy coś więcej niż tylko naukę tańca :)

Zależy nam, by ludziom żyło się lepiej, dlatego oprócz kroków i figur pokazujemy jak złapać równowagę w życiu,  jak być w swoim rytmie, jak budować dobre relacje ze sobą i z innymi oraz jak czerpać radość z życia :)

Filmiki reżyserujemy, kręcimy i montujemy sami. W każdym tygodniu publikujemy jeden odcinek na YouTube i mamy wielką frajdę z tego, że tańczą z nami ludzie z całego świata. 

Mieszkamy w Krakowie. Jesteśmy małżeństwem i rodzicami rozbrykanej trójeczki :)

Dzięki Waszej pomocy będziemy mogli poświęcić więcej czasu na realizację kolejnych „tanecznych seriali” ;)

Każde, nawet minimalne wsparcie, ma dla nas wielkie znaczenie.

Dzięki, że jesteście i współtworzycie z nami! <3

 

Do zatańczenia! :)

Ania Protas i Tomek Rachwalski


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)