Pro-Radio

W Patronite od 22.02.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 647

Liczba Patronów: 511

Zostań Patronem
Kup na prezent
35 patronów
770 miesięcznie
9 160 łącznie
Jesteśmy organizacją non-profit, skupiającą prezenterów-pasjonatów,
specjalizujących się w różnych odmianach muzyki rockowej.
Kładziemy duży nacisk na promowanie polskich młodych, nieznanych a obiecujących wykonawców.Działamy w pełni legalnie.

O Autorze

Pro-Radio jest niezależną rozgłośnią radiową, prowadzoną przez grupę pasjonatów muzyki. U nas nie znajdziesz polityki, ani reklam, liczy się to co nas i naszych słuchaczy wciąga najmocniej – muzyka! Tygodniowo nadajemy ponad 30 autorskich audycji i udaje nam się to już niemal 14 lat!

 

Drodzy Słuchacze!
Radio bez odbiorców nie ma racji bytu – dlatego dziękujemy Wam za to, że codziennie jesteście z nami! Do tej pory udawało nam się utrzymać radio tak aby grać wyłącznie dla naszej i Waszej przyjemności – uznaliśmy jednak, że pora zrobić kolejny krok, który nie tylko pozwoli nam dalej istnieć, ale i rozwinąć naszą działalność, a tego nie możemy zrobić bez wsparcia z Waszej strony.

Postawiliśmy sobie dwa cele:

Cel minimalny to 500 zł miesięcznie
Przy takim finansowaniu udałoby nam się opłacić wszelkie opłaty związane z funkcjonowaniem Pro-Radia: licencje z tytułu praw autorskich, koszty serwerów.

Cel maksymalny to 5 000 zł miesięcznie.
Przy takim finansowaniu, udałoby nam się między innymi:
- stworzyć nową oprawę muzyczną radia i audycji,
- stworzyć nową stronę radia i playery ułatwiające słuchanie na różnych platformach,
- zrealizować bazę podcastów naszych audycji,
- zakupić sprzęt umożliwiający transmisje koncertów
 
A zatem – pomożecie?

 

Ideą Pro-Radia było stworzenie miejsca w którym bez względu na marketingowe słupki słuchalności można promować dobrą muzykę w Internecie – ze szczególnym uwzględnieniem młodych i początkujących wykonawców i zespołów, którym czasem trudno przebić się do świadomości odbiorców. Nadajemy całą dobę bez wiadomości i reklam – każdego dnia proponując kilka autorskich programów muzycznych, dzieląc się ze słuchaczami naszą wiedzą, pasją i fascynacjami już od 2008 roku – jesteśmy więc z Wami już niemal 14 lat.


W skład naszej redakcji wchodzą zarówno starzy radiowi wyjadacze jak i nowi adepci sztuki radiowej, którzy na naszej antenie uczą się rzemiosła i zarażają swoją pasją innych. Staramy się być grupą otwartą zatem na naszej antenie oprócz muzyki rockowej usłyszysz również jazz, blues czy nawet poezję śpiewaną. Szefem i założycielem radia jest Andrzej Kusy – od lat promujący zespoły wykonujące rocka progresywnego.

Obecnie w naszej redakcji jest ponad 20 osób.Przez cały okres działalności nasze radio gra legalnie – opłacamy wszelkie należne opłaty z tytułu ochrony praw autorskich. Promujemy legalne korzystanie z dorobku artystów i twórców.
Gramy dla Was i z Wami

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Jerzy Szlachta
Jerzy Szlachta
Próg: 50 zł
Sylwia Bender
Sylwia Bender
Próg: 50 zł
Wito Wronka
Wito Wronka
Próg: 20 zł
Marek Jaworski
Marek Jaworski
Próg: 50 zł
Tytus Adamczewski
Tytus Adamczewski
Próg: 10 zł
Kinga Sobczak
Kinga Sobczak
Próg: 10 zł