0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Dzień dobry, krótka informacja - jesteśmy, żyjemy i chorujemy wśród społeczeństwa.
Epilepsja / padaczka

O Autorze

Projekt EPI.

Jednoosobowa inicjatywa społeczna.

Kim jestem? Należę do "purpurowej" grupy w Polsce, która liczy ponad 300 000 osób.

Celem mojego autorskiego projektu jest przekazanie wiedzy na temat choroby jaką jest epilepsja / padaczka. Wiedzy popartej własnym doświadczeniem życia z epilepsją lekooporną. Chorobę "dźwigam na własnych barkach" od 1998 roku. Ataki mam regularne min. 1 x miesiącu, dlatego muszę podejmować najwyższe kroki bezpieczeństwa mojej osoby.

Moja własna epilepsja to szczególna wersja: podstępna, poprzedzona aurą.

Lubię ją, ponieważ posiada pewną szczególną cechę, pasję do MATEMATYKI.

W ten sposób działa mój mózg, uwielbiam królową nauk matematykę w różnych postaciach. Potrafię pisemnie liczyć w systemie binarnym ( dwójkowym ) -> dziesiętny. Nie wiem skąd...

Matematyka to również algorytmy, które mogę rozbijać do wyrażeń regularnych od momentu uruchomienia do momentu zakończenia danej definicji. W tym przypadku nie ma znaczenia, jakiego typu jest algorytm, jeśli posiadam odpowiednie narzędzia mogę dowolnie operować np. "danymi".

Wielowymiarowe tablice asocjacyjne lub bazy danych, również są dla mnie formą relaksu. Poruszanie się w tych obszarach za pomocą PHP + SQL to czysta poezja wielowymiarowej przestrzeni w algorytmach.

Matematyka to również geometria. Postanowiłem wykorzystać moją zdolność do geometrii i przedstawić w innej formie, niż można się spodziewać. Połączyłem geometrię + linki stalowe + kryształy znanej marki. W ten sposób zostałem projektantem biżuterii. Kolejna poezja matematyki, bryły geometryczne z drobnych elementów + kolory :)

.... to tyle na wstępie, jeśli sądzisz, że moja praca powinna być kontynuowana, zapraszam do dołączenia,  jako patron.

Moja osoba łamie stereotypy osób chorych na epilepsję.

https://epilepsja.eu/

Purple Day® - Everyday

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem