W Patronite od 02.07.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 332

liczba Patronów: 285

18 patronów
365 zł miesięcznie
2 160 zł łącznie
Hej :) Rysuję komiksy o błędach w wychowaniu, w systemie edukacji, o stereotypach, o inności. Swoimi komiksami chciałabym uczynić świat miejscem bezpiecznym i dobrym dla wszystkich. Jestem autorką fanpagów "Szarosen ART" oraz "Asperger rysowany".

O Autorze

Hej :)

Rysuję komiksy, którymi chciałabym zmieniać, uświadamiać i pomagać. Na moim fanpagu Szarosen ART tworzę serię komiksów o błędach w wychowaniu i w edukacji, dzięki którym chciałabym pomóc ludziom zmierzyć się z przeszłością i iść dalej na przód! Poruszam tam także tematykę krzywdzących stereotypów i szeroko rozumianej inności. Seria będzie trwać dalej, zawsze będzie dostępna dla wszystkich na fanpagu (a w przyszłości postaram się ją również wydać w formie drukowanego poradnika!). W planach mam także stworzenie większej ilości tego typu serii, ale już bardziej rozbudowanych. Niedawno ruszyłam z komiksem internetowym Zuza i Zosieńka, poruszającym temat problemów, z jakimi musi zmagać się nastolatka w trudnej sytuacji rodzinnej. Dziękuję Wam za Wasz dotychczasowy odzew - Wasze komentarze i wiadomości sprawiają, że naprawdę widzę sens w tym, co robię. Dzięki Wam naprawdę chcę rysować więcej i więcej!Jestem także autorką fanpaga Asperger rysowany, gdzie za pomocą komiksu zwracam uwagę na stereotypy dotyczące osób ze spektrum autyzmu. Pokazuję też, z jakimi absurdalnymi sytuacjami spotykają się oni w życiu codziennym. Chciałabym w przyszłości zająć się też tematem innych niepełnosprawności oraz szeroko rozumianej inności i niezrozumienia. Świat mamy tylko jeden, nauczmy się na nim żyć wspólnie.


Moja wielka pasja to także podróże! - backpacking, autostop, szlaki piesze. Malowałam ilustracje dla turystów na ulicach Francji, Belgii, Holandii, Niemiec i Hiszpanii. Uczyłam malowania dzieci w górskiej gruzińskiej wiosce. Prowadziłam warsztaty z rysunku na zlocie autostopowym. A także prowadziłam serię podróżniczych komiksów na Instagramie.

Pomóż mi spełniać marzenia o dalszym działaniu! Chciałabym dalej tworzyć komiksy internetowe - one zawsze będą darmowe, dostępne dla Was wszystkich. Ale poza tym marzy mi się też wydawanie moich komiksów w formie poradników dla rodziców, nauczycieli i nie tylko. Chciałabym dać od siebie jak najwięcej w tematyce edukacji, wychowania, niepełnosprawności (ale też podróży i życia blisko natury!). Chciałabym również rozwijać się jako ilustratorka i twórczyni komiksów - tworzyć więcej serii komiksowych, wydawać ilustrowane przez siebie książki (również dla dzieci) oraz drukować ziny komiksowe o tematyce wszelakiej. A także dalej tworzyć dla Was kolorowe ilustracje, plakaty, kartki, naklejki, a w przyszłości również kalendarze, kolorowanki, gadżety itp.

Więcej moich prac można zobaczyć w portfolio: www.behance.net/szarosen :)

Moje życie to moje pasje, którymi chcę się dzielić z innymi. Poznajmy się bliżej dzięki Patronitowi :)

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem