Ewelina Oleksiak

W Patronite od 31.12.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 549

liczba Patronów: 510

17 patronów
385 zł miesięcznie
2 815 zł łącznie
Cześć mam na imię Ewelina i jestem opiekunem, niezwykle socjalnego psa o imieniu Tosia. Staram się wzmacniać psio-ludzką edukację, poprzez spacery socjalizacyjne na grupie @psiluzak. Sama tez nieustannie uczę się psiej komunikacji, poprzez kursy i pracę wolontariusza w schronisku. Poznaj nas!

O Autorze

Cześć mam na imię Ewelina i prowadzę bloga o niezwykłych przygodach Panny Tosi. Jestem  jej nieodłącznym szarpą i towarzyszem codziennych życiowych zmagań. Nie mamy sukni ani szpilek. Mamy dobre buty do chodzenia po lesie, pelerynę na wypadek deszczu i czapkę na wypadek słońca. Jakieś żarełko też mam zawsze i kawę. Lubimy wszystko to co naturalne, dlatego najczęściej znajdziesz nas w lesie. PsiLuz to coś co nas wyróżnia :)

Jestem też wolontariuszem w schronisku Viva Korabiewice i od 2 lat wegetarianką. Szanuje to co jem i to co nas otacza, bo ekologia jest także bliska mojemu sercu. Jestem też fanką minimalizmu, bo mniej znaczy więcej. Uwielbiam organizować psie spacery i być tam, gdzie mój pies. Byłam też wolontariuszem w OTOZ, gdzie opiekowałam się przez 2 lata niepełnosprawną ONką Lunką (zmarła na skręt jelit). Byłam też w sekcji poszukiwawczo-ratowniczej.  Ale dość o mnie, bo  tak naprawdę dopiero zaczynam swoją przygodę z blogiem, ale bardzo chce się dzielić "psią wiedzą" po prostu. 

Tosia to 5 letni kundelek w typie teriera (tak jest suczką i ma brodę). Została wyrzucona z samochodu i dzięki dobrej duszy przejęta przez Fundację Kastor w Kielcach, skąd trafiła do mnie. Jest chorowitym pieskiem, bo cierpi na zapalenie trzustki, niedomykalność cewki moczowej i ma problem z bioderkiem. Poza tym jest socjalnym psem, uczy inne psy komunikacji (w warszawskiej szkole - Psia Edukacja)  i mnie też uczy: spokoju, cierpliwości i cieszenia się chwilą. 

Co mogę Ci dać?

Jeśli dopiero myślisz o psie – pomogę wybrać , opowiem o plusach i minusach i o tym co się zmieni w Twoim życiu. Dzięki pracy w różnych psich organizacjach a obecnie jako wolnatariusz w schronisku w Korabiewicach, mam doświadczenie z adopcjami.

A może dopiero zaczynasz swoją psio-ludzką przygodę – to jeszcze lepiej – nauczę Cię i pomogę w każdym etapie Waszego życia. Pokażę jak ważne są spacery i dlaczego tak ważna jest socjalizacja. Nikt nie nauczy psa lepiej jak drugi pies.

Dla zaawansowanych też znajdzie się miejsce – na pewno znam miejsca spacerowe, w których nie byłeś. Triki, których nie znasz. Moją siłą jest moja grupa i różnorodność osób i psów. Spacery to dopiero początek….

Znajdziesz nas tu:

Dzięki, że jesteś z nami,

Ewelina & Tosia

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem