Avatar użytkownika

Fundacja Psy Ulicy

7
patronów
215 
miesięcznie
4 015 
łącznie
7
patronów
215 zł 4 015 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Wybierz 10 zł
96 dostępnych miejsc
To niedużo. Dla Was to raczej skromna kawa w jednej z sieciówek albo piwo na mieście. Dla nas - wysokobiałkowa kolacja dla wszystkich pyszczków w jednym z kociarnianych pokojów. W każdym pomaganiu jest siła - jeśli takich jak Ty zbierze się więcej, to jest to naprawdę duża ulga dla Fundacyjnego budżetu.
25 zł miesięcznie
Wybierz 25 zł
99 dostępnych miejsc
Tyle kosztuje profilaktyka w postaci odrobaczenia dla każdego nowo przyjętego kota. Odrobaczenie jest pierwszym krokiem jaki musi przejść kot, aby mógł zamieszkać w naszym Azylu. Czy pomożesz nam zadbać o to, aby nowo przybyły podopieczny mógł bezpiecznie dołączyć do kociej ferajny?
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
99 dostępnych miejsc
To równowartość jednego posiłku w naszym Azylu. Wybierając tę kwotę, raz w miesiącu fundujesz azylowym kotom śniadanie lub kolację.
75 zł miesięcznie
Wybierz 75 zł
100 dostępnych miejsc
To 1/40 miesięcznych opłat (czynsz, prąd) za lokal, w którym znajduje się Azyl. Każdy z patronów wybierając ten pakiet, dokłada swoją cegiełkę do tego, aby ponad 50 kotów miało dach nad głową. Ciepły i bezpieczny kąt, dzięki któremu nie muszą dłużej spać na ulicy i codziennie walczyć o przetrwanie.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
99 dostępnych miejsc
Tyle kosztuje kastracja kota. Jest to kwota jaką płacimy za kastrację + czipowanie + szczepienie. Wybierając tę kwotę, aktywnie przyczyniasz się do organiczenia niekontrolowanego rozrodu, który skutkuje kocią bezdomnością.
150 zł miesięcznie
Wybierz 150 zł
100 dostępnych miejsc
To koszt pełnego badania krwi, badania usg. Stale monitorujemy stan zdrowia azylowych kotów, gdy zauważymy niepokojące symptomy, ważna jest szybka reakcja i diagnostyka, której podstawą jest badanie krwi. Pomóż nam zadbać o zdrowie naszych podpopiecznych.
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
100 dostępnych miejsc
Tyle kosztuje kastracja kotki. Jest to kwota jaką płacimy za kastrację + czipowanie + szczepienie. Wybierając tę kwotę, aktywnie przyczyniasz się do organiczenia niekontrolowanego rozrodu, który skutkuje kocią bezdomnością.
300 zł miesięcznie
Wybierz 300 zł
50 dostępnych miejsc
Jeśli zdecydujesz się przekazywać 300 złotych, to znaczy, że pokryjesz większą cześć naszego rachunku za prąd. Prąd nie jest tylko po to, żebyśmy w nocy widzieli koty. To też ozonowanie pomieszczeń, żeby choroby nie przenosiły się między kotami, to też nebulizacje, kiedy już zachorują. Albo możesz o tym pomyśleć jak o dwóch tygodniach misek pełnych suchych chrupek przyzwoitej jakości. Chrupki zapełniają brzuszki czekające na kolacje i dają naprawdę dużo radości.
Dla tych, którzy opłacą nasz koci „pakiet VIP” czekają: spacer po kociarni umilany mruczeniem i smyraniem futerek, handmade’owe upominki oraz nieskończona wdzięczność nasza i naszych futer.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Fundacja Psy Ulicy w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Fundacja Psy Ulicy, jako organizacja pożytku publicznego dokłada wszelkich starań, aby jej działania nie tylko niosły doraźną pomoc skierowaną do bezdomnych zwierząt, ale także miały charakter edukacyjny i przyczyniały się do zapobiegania bezdomności.

Głęboko wierzymy, że najskuteczniejszym sposobem walki z bezdomnością zwierząt jest jej zapobieganie.

Nasz plan działania zakłada aktywizację młodego pokolenia (uczniów szkół podstawowych/ przedszkoli) oraz starszego pokolenia (emerytów), którzy przygotowani przez nas merytorycznie mogą przyczyniać się do aktywnej walki z bezdomnością. Osiągnięcie tego możliwe jest poprzez promowanie dobrych wzorców, edukację i szeroką, opartą na wysokich standardach, współpracę.

 

𝐀𝐳𝐲𝐥 – Prowadzimy azyl na warszawskiej woli. Na prawie 140 m2 jest 5 pokoi specjalnie dostosowanych dla naszych podopiecznych. Miejsce dla kotów zdrowych, Fiv+, FelV+, oraz tych wymagających już tylko opieki paliatywnej. Stała codzienna obsada od rana do wieczora, monitoring w każdym pokoju sprawia, że zwierzęta będące pod naszą opieką są pod stałą kontrolą. Kontakt z wolontariuszami wspomaga działania pod kątem behawioralnym i przygotowuje ich do przyszłej adopcji.

𝐏𝐫𝐳𝐲𝐣ę𝐜𝐢𝐚 - rocznie pod naszą stałą opiekę trafia ponad 100 zwierząt ( są to oczywiście wyliczenia szacunkowe. Przyjęcia odbywają się w zależności od dostępności miejsca, środków finansowych oraz czasu).

𝐊𝐚𝐬𝐭𝐫𝐚𝐜𝐣𝐚 - Wyłapujemy koty wolnożyjące w celu ograniczania niekontrolowanego rozrodu przy współpracy miejscowych karmicieli lub w stadach bezpośrednio będących pod naszą opieką. Wszystkie zwierzęta trafiając do naszej organizacji poddawane są zabiegowi kastracji, po pozytywnej ocenie zdrowotnej.

𝐏𝐫𝐨𝐟𝐢𝐥𝐚𝐤𝐭𝐲𝐤𝐚 - Zwierzęta są poddawane szczepieniu, czipowaniu, odrobaczeniu mają wykonywane okresowe badania krwi oraz testy FIV+ FELV+

𝐌𝐚𝐫𝐤𝐞𝐭𝐢𝐧𝐠 𝐔𝐬𝐰𝐢𝐚𝐝𝐚𝐦𝐢𝐚𝐣𝐚𝐜𝐲 - Nasza Organizacja prowadzi zdecydowane działania, oraz jest otwarta na ludzi w zewnątrz. Prowadzimy szkolenia dla mieszkańców Warszawy, uświadamiamy w postaci różnych akcji, plakatów nakładając szczególną uwagę na kastrację/szczepienia/czipowanie/świadome adopcje. Poprzez naszą stronę www.psy-warszawa.pl, oraz profil na fb i Instagramie docieramy do dużej ilości osób. Dodatkowo w ostatnim czasie wychodzimy do mieszkańców, będących w bliskim otoczeniu naszego azylu, by zachęcić ich do pomocy otaczających ich zwierząt.

𝗔𝗱𝗼𝗽𝗰𝗷𝗲 - wdrożyliśmy procedury adopcyjne ( ankieta adopcyjna, rozmowy z potencjalnymi adoptującymi, wizyty przed adopcyjne, umowa adopcyjna). Wydajemy koty tylko i wyłącznie do bezpiecznych, niewychodzących i osiatkowanych domów. Wprowadzone procedury działają już od kilku lat i dzięki podjętym krokom odnotowaliśmy tylko 8 zwrotów z adopcji w ciągu całej swojej działalności.

Nasza organizacja zakłada działalność na zasadach współpracy z innymi fundacjami/ organizacjami pożytku publicznego/ stowarzyszeniami/osobami publicznymi. Zdajemy sobie sprawę, że szeroko rozumiana współpraca daje realne i współmierne efekty i pozwala na wywiązywanie się z naszych założeń statutowych. Pomagamy opiekunom, karmicielom w postaci rozdawania karmy, budek czy wsparcia w leczeniu.

Nasze działania zyskują coraz większą popularność dzięki czemu nasze zasięgi zdecydowanie się powiększają, a co za tym idzie zwiększa się ilość osób wiedząca o naszej działalności.

Cele Autora

Działalność Azylu
  • 12 000 zł miesięcznie
  • 11 785 zł brakuje
1%
Tak kwota pozwoli mam na opłacenie wszelkich możliwych rachunków związanych z prowadzeniem Azylu i da możliwość zatrudnienia pracownika, aby wspierał nasze działania i odciążył trochę założycieli.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Fundacja Psy Ulicy już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Natalia Zarzycka
Natalia Zarzycka
25 zł
Fundacja Psy Ulicy
Fundacja Psy Ulicy
10 zł
Anonimowy patron
10 zł
Renata Bierzanek
Renata Bierzanek
10 zł
Weronika Pachocka
Weronika Pachocka
100 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.