Polki w medycynie

W Patronite od 03.06.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 430

Liczba Patronów: 1202

Zostań Patronem
Kup na prezent
10 patronów
1 355 miesięcznie
7 235 łącznie

Badanie: kobiety na uczelniach medycznych

1 500 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

EDIT: Udało się, zrealizowałyśmy Badanie o kobietach na Uczelniach Medycznych. Przeczytasz o nim tu, jest dostępny za darmo: https://polkiwmedycynie.pl/szklany-sufit-czy-ruchome-schody-pozycja-kobiet-na-uczelni-medycznej-raport/

Wystartowałyśmy z kolejnym projektem, w którym będziemy badać dyskryminację kobiet w medycynie, ale z innej strony.

Po głośnym badaniu zrealizowanym wraz z Będąc Młodym Lekarzem, w którym badałyśmy dyskryminację studentek i pracownic ochrony zdrowia, tym razem chcemy przyjrzeć się ścieżkom kariery kobiet na polskich wydziałach i uczelniach medycznych.

Ile mamy kierowniczek katedr na uczelniach medycznych? Ile profesorek, a ile adiunktek? Czy istnieje dysproporcja pomiędzy wysokimi i niższymi szczeblami kariery akademickiej? Aby się tego dowiedzieć, wyślemy serię zapytań do polskich uczelni. Zebrane fundusze pokryją koszty ewentualnych postępowań administracyjnych (GUS 600zł), promocję projektu, korektę powstałego tekstu (300zł) oraz wykonanie grafik (600zł).

Dołożysz swoją cegiełkę?

Kierowniczką projektu jest lek. Aleksandra Gładyś.

Rewitalizacja strony Polki w medycynie

3 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

EDIT: UDAŁO SIĘ! Zaktualizowałyśmy naszą stronę Polki w medycynie. Efekty naszej pracy znajdziesz tu: https://polkiwmedycynie.pl/

Chcemy pozyskać środki na współpracę z informatyczkami i graficzkami, które pomogą nam w przejrzystym prowadzeniu strony Polki w medycynie. Będą ją aktualizować, robić piękne grafiki, sprawdzać, czy nie ma tam błędów i czuwać nad bezpieczeństwem.
A my będziemy mogły pracować... yyy spać spokojnie i zająć się rzeczami, na których nam bardziej zależy. Takimi jak dyskusje z Wami, tworzenie ważnych i potrzebnych treści, raportów i co nam się jeszcze zamarzy!

Alternatywnie wnosimy o dodanie "korzystanie z wordpressa", jako przedmiotu obowiązkowego na studiach medycznych! 🙂

Program rozwojowy

4 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Planujemy ruszyć z czymś zupełnie nowym i niezwykłym - tego polska medycyna jeszcze nie widziała.
To taki semestr na studiach, który zawiera same potrzebne przedmioty do wykorzystania w codziennej praktyce (medycznej, życiowej czy biznesowej).
Dzięki programowi dowiesz się jak dbać o siebie i pacjentów, co zrobić, aby zminimalizować ryzyko wypalenia zawodowego i jak pomimo codziennych obowiązków ruszyć z tymi niesamowitymi planami, które od zawsze miałaś w głowie. I damy narzędzia, aby je zrealizować.

Aby ruszyć z programem musimy przygotować się merytorycznie i formalnie, wykupić dostępy do platform, przygotować materiały etc. Pracy będzie dużo, ale to będzie coś zupełnie niezwykłego!
Z Waszą pomocą musi się udać!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 25 zł
Paulina Kumięga
Paulina Kumięga
Próg: 10 zł
Alicja Klaman
Alicja Klaman
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 25 zł
Anthony Hoggs
Anthony Hoggs
Próg: 1 000 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł