Radio FortyPlus

W Patronite od 12.05.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1105

Liczba Patronów: 1087

Zostań Patronem
Kup na prezent
12 patronów
360 miesięcznie
To radio czeka na Ciebie, możesz pomóc w jego działaniu. Twoje sugestie, odnośnie muzyki, rodzaju audycji, pór nadawania itd., będą bardzo cenne. Nasza oferta skierowana jest do osób w wieku 40+, ale młodsi też są bardzo mile widziani.

O Autorze

Wspólnie zaczęliśmy pisać historię Radia FortyPlus 1.9.2018r. o godzinie 18.00.

Właśnie wtedy radio rozpoczęło swoją działalność. Każdego dnia, każdy z Was wnosi coś do tej historii.

“Spotkajmy się przy muzyce”- to nasze hasło przewodnie.

 

Radio nastawione jest na wspólne słuchanie muzyki oraz rozmowy toczące się na czacie radiowym, telefonicznie, przez komunikator Gadu-Gadu oraz na Skype.

 

Słuchaczom proponujemy stronę radiową http://www.radio40plus.pl oraz fanpage na Facebooku http://www.facebook.com/radiofortyplus.

 

Wszystkie formy kontaktu nastawione są na współpracę ze Słuchaczami w celu dostosowania treści programowych do potrzeb odbiorców.

Pomysł stworzenia radia dla dojrzałych ludzi 40+ i więcej jest autorstwa Ewy9, która swoim uporem i determinacją z pomocą Adamo i PrincessofNight doprowadziła do emisji pierwszych audycji i od samego początku w 100% finansuje utrzymanie radia. 

Nasze radio pomaga w akcjach charytatywnych. Ostatnio zaangażowaliśmy się w akcję prowadzoną przez SiePomaga.pl https://www.siepomaga.pl/radiofortypluspomaga Nasi Prezenterzy prowadzili specjalne audycje, Słuchacze okazali się być bardzo hojni.

Nasze plany:

Chcemy rozwijać nasze radio, zdobywać nowych Słuchaczy. Obecnie mamy kilka stałych audycji, prowadzimy również konkurs fotograficzny dla naszych Słuchaczy i Prezenterów. W planach jest również przebudowa strony internetowej.

 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Artur Kulesza
Artur Kulesza
Próg: 50 zł
Anna Agata Szpryngiel
Anna Agata Szpryngiel
Próg: 50 zł
Tomasz Siwiński
Tomasz Siwiński
Próg: 20 zł
artur buchwald
artur buchwald
Próg: 20 zł
Łukasz  Kurnyta
Łukasz Kurnyta
Próg: 50 zł
Krzydlaty Ptyl
Krzydlaty Ptyl
Próg: 10 zł