Avatar użytkownika

Radio FortyPlus

7
patronów
150 
miesięcznie
7
patronów
150 zł
miesięcznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Wybierz 5 zł
15 dostępnych miejsc
Dziękujemy Ci, że jesteś:)

Każda kwota się liczy, Dziękujemy, że wspierasz nasze radio, które emituje od kilku do kilkunastu godzin audycji dziennie. W podziękowaniu otrzymujesz Piosenkę na życzenie ze specjalną dedykacją dla Patrona.
10 zł miesięcznie
Wybierz 10 zł
8 dostępnych miejsc
Dziękujemy Ci, że jesteś:)

Każda kwota się liczy, Dziękujemy, że wspierasz nasze radio, które emituje od kilku do kilkunastu godzin audycji dziennie. W podziękowaniu otrzymujesz Piosenkę na życzenie ze specjalną dedykacją dla Patrona. Masz również możliwość zaproponowania nam tematu audycji.
20 zł miesięcznie
Wybierz 20 zł
16 dostępnych miejsc
Dziękujemy Ci, że jesteś:)

Każda kwota się liczy, Dziękujemy, że wspierasz nasze radio, które emituje od kilku do kilkunastu godzin audycji dziennie. W podziękowaniu otrzymujesz Piosenkę na życzenie ze specjalną dedykacją dla Patrona. Masz również możliwość zaproponowania nam tematu audycji.
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
9 dostępnych miejsc
Dziękujemy Ci, że jesteś:)

Każda kwota się liczy, Dziękujemy, że wspierasz nasze radio, które emituje od kilku do kilkunastu godzin audycji dziennie. W podziękowaniu otrzymujesz Piosenkę na życzenie ze specjalną dedykacją dla Patrona. Masz również możliwość zaproponowania nam tematu audycji oraz otrzymujesz dwa upominki od radia.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
10 dostępnych miejsc
Dziękujemy Ci, że jesteś:)

Każda kwota się liczy, Dziękujemy, że wspierasz nasze radio, które emituje od kilku do kilkunastu godzin audycji dziennie. W podziękowaniu otrzymujesz Piosenkę na życzenie ze specjalną dedykacją dla Patrona. Masz również możliwość zaproponowania nam tematu audycji, otrzymujesz dwa upominki od radia oraz płytę z muzyką w wersji cyfrowej.
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
10 dostępnych miejsc
Dziękujemy Ci, że jesteś:)

Każda kwota się liczy, Dziękujemy, że wspierasz nasze radio, które emituje od kilku do kilkunastu godzin audycji dziennie. W podziękowaniu otrzymujesz Piosenkę na życzenie ze specjalną dedykacją dla Patrona. Masz również możliwość zaproponowania nam tematu audycji, otrzymujesz dwa upominki od radia oraz płytę z muzyką w wersji cyfrowej wybranego przez siebie wykonawcy.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Radio FortyPlus w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

To radio czeka na Ciebie, możesz pomóc w jego działaniu. Twoje sugestie, odnośnie muzyki, rodzaju audycji, pór nadawania itd., będą bardzo cenne. Nasza oferta skierowana jest do osób w wieku 40+, ale młodsi też są bardzo mile widziani.

Wspólnie zaczęliśmy pisać historię Radia FortyPlus 1.9.2018r. o godzinie 18.00.

Właśnie wtedy radio rozpoczęło swoją działalność. Każdego dnia, każdy z Was wnosi coś do tej historii.

“Spotkajmy się przy muzyce”- to nasze hasło przewodnie.

 

Radio nastawione jest na wspólne słuchanie muzyki oraz rozmowy toczące się na czacie radiowym, telefonicznie, przez komunikator Gadu-Gadu oraz na Skype.

 

Słuchaczom proponujemy stronę radiową http://www.radio40plus.pl oraz fanpage na Facebooku http://www.facebook.com/radiofortyplus.

 

Wszystkie formy kontaktu nastawione są na współpracę ze Słuchaczami w celu dostosowania treści programowych do potrzeb odbiorców.

Pomysł stworzenia radia dla dojrzałych ludzi 40+ i więcej jest autorstwa Ewy9, która swoim uporem i determinacją z pomocą Adamo i PrincessofNight doprowadziła do emisji pierwszych audycji i od samego początku w 100% finansuje utrzymanie radia. 

Nasze radio pomaga w akcjach charytatywnych. Ostatnio zaangażowaliśmy się w akcję prowadzoną przez SiePomaga.pl https://www.siepomaga.pl/radiofortypluspomaga Nasi Prezenterzy prowadzili specjalne audycje, Słuchacze okazali się być bardzo hojni.

Nasze plany:

Chcemy rozwijać nasze radio, zdobywać nowych Słuchaczy. Obecnie mamy kilka stałych audycji, prowadzimy również konkurs fotograficzny dla naszych Słuchaczy i Prezenterów. W planach jest również przebudowa strony internetowej.

 

 

 

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Radio FortyPlus w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Utrzymanie strony radiowej
 • 20 zł miesięcznie
 • Cel osiągnięty!
100%
W skład kwoty wchodzi opłacenie domeny (nazwy strony) oraz serwera na którym postawiona jest strona internetowa Radia.
Obsługa IT
 • 70 zł miesięcznie
 • Cel osiągnięty!
100%
Utrzymanie sprawnego działania strony wymaga konsultacji ze specjalistami od obsługi informatycznej. Każdy cel zawiera w sobie cel powyżej.
Utrzmanie serwera radiowego i Autopilota
 • 120 zł miesięcznie
 • Cel osiągnięty!
100%
Abyście mogli na słuchać musimy opłacić serwer radiowy oraz Autopilota. Każdy cel zawiera w sobie cel powyżej.
Zakup programu do nadawania
 • 220 zł miesięcznie
 • 70 zł brakuje
68%
Legalne oprogramowanie kosztuje. Chcemy zakupić odnowienie licencji programu, którym nadaję audycje. Każdy cel zawiera w sobie cel powyżej.
Nagrody w konkursach
 • 420 zł miesięcznie
 • 270 zł brakuje
35%
Prowadzimy również audycje z konkursami w których są do wygrania konkretne nagrody, które musimy zakupić. Do tej pory Prezenterzy finansowali nagrody ze swoich środków. Każdy cel zawiera w sobie cel powyżej.
Opłaty związane z legalnością nadawania (Zaiks)
 • 620 zł miesięcznie
 • 470 zł brakuje
24%
Jak wiecie publiczne odtwarzanie muzyki jest związane z prawami autorskimi i w związku z tym wnosić określone opłaty. Każdy cel zawiera w sobie cel powyżej.
Prezenty świąteczne dla Prezenterów
 • 920 zł miesięcznie
 • 770 zł brakuje
16%
Radio tworzą wyjątkowo zaangażowani Prezenterzy, którzy nie otrzymują za to wynagrodzenia. Chcielibyśmy ufundować im prezenty świąteczne w podziękowaniu za ich pracę. Każdy cel zawiera w sobie cel powyżej.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Radio FortyPlus już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Aleksander Hałagida
Aleksander Hałagida
20 zł
Krzydlaty Ptyl
Krzydlaty Ptyl
10 zł
robi_ok
robi_ok
20 zł
Barbara Basiulka
Barbara Basiulka
10 zł
Artur Kulesza
Artur Kulesza
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.