Avatar użytkownika

Radio Asymetria

2
patronów
15 
miesięcznie
45 
łącznie
2
patronów
15 zł 45 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Zyskujesz nasz ogromny szacunek, bo szanujemy każdą złotówkę i każdego, kto tę złotówkę (lub pięć) dla nas przeznaczy. Dziękujemy!
10 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoje wsparcie! Zyskujesz naszą wdzięczność i wielki "szacun". Te pieniądze pozwolą nam dalej tworzyć dla Was nie martwiąc się i nie tracąc sił i czasu na organizowanie finansów.
Zostaniesz wymieniony (o ile zechcesz) na stronie Radia Asymetria w zakładce Patroni.
20 zł miesięcznie
Jak w progu za 10 zł , ale dodatkowo na podstronie Patroni zostaniesz umieszczony w górnej sekcji oznaczonej jako VIP.
30 zł miesięcznie
Coś pięknego! Czyli jak w przypadku pozostałych progów, ale dodatkowo podziękujemy Ci w audycji "Gramy do poduchy".
Dostaniesz także dedykacje w tej audycji.
50 zł miesięcznie
Tu podziękowania od nas otrzymasz w audycji Wkręcioł.
Na Twoje życzenie wyemitujemy pozdrowienia dla kogoś specjalnego .
Pozdrowienia te możesz nam wysłać w formie audio albo tekstu. Wtedy przeczytamy najładniej jak tylko potrafimy.
Oczywiście nie mogą one nikogo obrażać itd.
100 zł miesięcznie
Patron marzenie :)
Wszystko jak w poprzednich progach ale dodatkowo otrzymasz od nas "Asymetryczny" kubek oraz spersonalizowane podziękowania od całej ekipy Asymetrii.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Radio Asymetria w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jesteśmy ekipą bardzo pozytywnych ludzi zakochanych w radiu. Mamy doświadczenie z profesjonalnych rozgłośni. Tworzymy podcasty i audycje. Raz szalone i opływające humorem, raz poważne i czysto informacyjne. Skupiamy się na życiu politycznym oraz muzyce, szczególnie tej nieszablonowej.

Dzień dobry :-)

Radio Asymetria to projekt powstały z miłości do radia. Część z naszej ekipy posiada wieloletnie doświadczenie pracy w mediach (radio, telewizja, prasa).

Obserwując naszą trudną codzienność postanowiliśmy swoje umiejętności i ogromne doświadczenie. Stworzyliśmy więc internetowe Radio Asymetria. Projekt ten funkcjonował raz lepiej, raz gorzej przez ładnych kilka lat. Z czasem, podążając z nowymi trendami,  postanowiliśmy pójść w podcasty oraz audycje, których spore archiwum można już znaleźć na naszej stronie internetowej.

Nigdy nie nastawialiśmy się na zarobek ani na to, że zostaniemy internetowymi znanymi postaciami. Projekt z założenia był, jest i zawsze będzie projektem darmowym i każdy z Was może w każdej chwili wejść i posłuchać tego, co stworzyliśmy. 

Jednak od jakiegoś czasu projekt zaczął nam się bardzo pozytywnie i gwałtownie rozwijać. Wielu artystów kontaktuje się z nami z prośbą o promowanie ich utworów w naszych audycjach, co z ogromną przyjemnością czynimy. Co raz częściej mniejsze firmy fonograficzne podsyłają utwory, nowych i zazwyczaj młodych artystów aby promować ich twórczość. Wszystko to promujemy w audycjach a na naszej stronie staramy się przedstawiać Wam ich wszystkich.

Liczba słuchaczy przez ostatni rok zwiększyła nam się o około 800% a odsłony strony www z miesiąca na miesiąc zwiększa się o 3-8% co nas ogromnie cieszy ale i motywuje do jeszcze większej i mozolnej pracy. 

Na początku naszej twórczości w Radiu Asymetria ukazywała się jedna audycja na 2 tygodnie. W tej chwili staramy się utrzymywać publikację nowych materiałów audio w każdy piątek, niedzielę i wtorek tygodnia. To daje trzy audycje tygodniowo.

Nasze sztandarowe audycje to:

WKRĘCIOŁ

Audycja w której nie ma tabu. Nie gryziemy się w język i komentujemy otaczającą nas rzeczywistość (zazwyczaj polityczną). Staramy się jednak robić to z ogromnym przymrużeniem oka. Całość okraszona jest wysublimowaną nutą twórców internetowych dopasowanych do tematów jakie poruszamy. 

Często wykorzystujemy fragmenty wywiadów i wypowiedzi ludzi w postaci sond ulicznych. Znajdziecie tu po prostu wszystko i będziecie się naprawdę dobrze bawić o ile podejdziecie do tego wszystkiego z dystansem.

Niekiedy WKRĘCIOŁ staje się grzeczny i ułożony. Tak było np w przypadku wywiadów z Wojtkiem Wojdą, czyli liderem zespołu Farben Lehre czy z Ryszardem Wolbachem wokalistą grup Babsztyl czy Harlem

Przykład: https://radioasymetria.net/episode/wkreciol-25/

WEHIKUŁEM CZASU PO POLSCE

Audycja, która na celu ma przybliżenie Wam historię polskiej muzyki. Skaczemy sobie więc po latach ubiegłych i przesłuchujemy utwory, które w naszej skromnej opinii są warte uwagi a niejednokrotnie zostały zapomniane, lub nie są ogrywane w mainstreamowych mediach naszego kraju.

Przytaczamy także historie artystów oraz zdradzamy ciekawostki z ich życia. 

Przykład: https://radioasymetria.net/episode/wehikulem-czasu-po-polsce-12/

ACTIVE ROCK SHOW

Coś dla wszystkich fanów mocnych rockowych brzmień. W audycji znajdziecie recenzje i prezentacje rockowych krążków wraz z historią zespołów i artystów rockowych. Płyty jakie Sezon Wam recenzuje są świeże, ale i takie które dawno stały się "pełnoletnie". 

Przykład: https://radioasymetria.net/episode/activ-rock-show-43/

Oczywiście audycji jest sporo więcej. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą. Znajdziecie tam cos i dla fanów Disco, Dance, Trance, poezji śpiewanej, jazzu i wielu innych ...

Więcej tu: https://radioasymetria.net/podcasty/

 

Powoli także wchodzimy na szerokie wody YouTube. Póki co próby nie są jakieś spektakularne ale cały czas intensywnie myślimy i przede wszystkim doszkalamy się w tym temacie.

Przykład audycji na youtubie:

lub przykład zapowiedzi audycji:

 

Niestety ale ten sukces i ta ilośc materiałów jakie mamy dla Was, wymaga od nas coraz większych nakładów finansowych. Domeny, serwery, sprzęt, ZAiKS oraz prace programistyczne potrafią pochłonąć niemałe dla nas pieniądze. Planujemy także kilka innych niespodzianek, które też pochłoną jakieś pieniądze.

Póki co wszystko finansujemy z własnych środków, które zarabiamy pracując na etatach i dzieląc się kosztami pomiędzy autorów tworzących audycje. 

Nie pozostaje nam więc nic innego jak grzecznie i nienachalnie poprosić Was o wsparcie, byśmy mogli dalej tworzyć materiały dla Was. 

Za każdą odrobinę zaufania, docenienia i każdą złotówkę z góry bardzo dziękujemy!

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Radio Asymetria w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Radio Asymetria już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
5 zł
Wredny Adam
Wredny Adam
10 zł
Anonimowy patron
10 zł
Anonimowy patron
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.