Avatar użytkownika

Damian Radowicz

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Wizjoner, człowiek z misją, prezes Fundacji, trener, dietetyk sportowy, były piłkarz, akrobata ;)

Nazywam się Damian Radowicz, jestem właścicielem Fundacji, która trenuje ponad 450 zawodników w Łodzi. Mam sposób na to, by zawodnicy byli bardziej świadomi, zdrowsi i chcę spełniać ich marzenia. Swoje o zagraniu w ekstraklasie spełniłem, teraz czas na nich! W moim słowniku nie istnieją słowa "problem" , "nie da się" czy "to niemożliwe" i dlatego wiem, że razem możemy zrobić wielkie rzeczy.  Ładnie brzmi, ale ważniejsze od słów, są czyny:

 

 

Po dwóch latach wróciłem do piłki! Podpisałem nawet kontrakt z klubem i 5 dni po tym...zerwałem więzadła krzyżowe. Łącznie przeszedłem 5 operacji, przeżyłem wiele bólu, ale wygrałem coś cenniejsze. Odkryłem swoją misję! Chcę zmieniać świat, dlatego otworzyłem innowacyjną szkółkę piłkarską, która trenuję dziś ponad 450 zawodników. Trenuję i wychowuje, bo nie każy z nich będzie zawodnikiem, ale każdy jest człowiekiem! To ma być przede wszystkim dobry człowiek, a dopiero potem piłkarz/trener/lekarz/prezydent! 

 

Kocham prezentację, kocham wystąpienia publiczne przed ludźmi, którzy chcą mnie słuchać (a o dziwo sporo takich;))  Chętnie biorę udział w wykładach motywacyjnych, warsztatach żywieniowych czy szkoleniach piłkarskich.

 

Wierzę, że nic nie dzieję się bez przyczyny, dlatego z każdego nieszczęścia, szukam czegoś co można przekuć na pozytyw. Takim elementem była kontuzja kolana, operacja i rehabilitacja. Postanowiłem zrobić relację z rehabilitacji i krok po kroku opisywać jak to rzebiega u mnie dzieląc się radami i wskazówkami  na moim blogu - http://www.radowiczdamian.pl/category/operacja/ oraz filmikami z ćwiczeniami na moim kanale:  

 

Internet to niesamowite miejsce do komunikacji z ludźmi, uświadamiania, pokazywania drogi do sukcesu. I to są moje główne cele. Zacząłem działać, ale przydałoby się wsparcie ;) 

https://www.youtube.com/watch?v=LdFqYtudzuU Seria inspirujących historii przez brak wiedzy, sprzętu jakościowo wypada bardzo słabo i tutaj widzę bardzo duże rezerwy.

Drugi projekt, który utknął w miejscu to GRAJ PIĘKNIE Z... 

 .

Potrzebuję człowieka  z kamerą, montażysty, którzy wszystko to profesjonalnie przygotoują, bo projekt myśle jest słuszny i dla miłośników futbolu ciekawy ;)

 

Mam jeszcze garść pomysłów z zagranicznymi klubami, zawodnikami, kwestie żywieniowe i treningowe. No są petardy ;)