Avatar użytkownika

Rebelianckie Szumowiny

0
patronów
0 
miesięcznie
1 580 
łącznie
0
patronów
0 zł 1 580 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

3 zł miesięcznie
Ziarnko do ziarnka...

Każde wsparcie - choćby najmniejsze - ma dla nas znaczenie. Dziękujemy!
5 zł miesięcznie
Rebeliant

W zamian za wsparcie nas tym progiem, Twoje imię lub pseudonim umieścimy na naszej stronie internetowej jako zasłużonego Patrona lub zasłużoną Patronkę (oczywiście - o ile wyrazisz taką chęć). Witamy w Rebelii!
10 zł miesięcznie
Weteran

Uparcie walczysz o nasze przetrwanie! Jesteśmy bardzo wdzięczni i dlatego z chęcią ułatwimy Ci nieco życie. Wsparcie nas tym progiem umożliwi korzystanie z naszej strony internetowej bez reklam.
Oczywiście obowiązuje również benefit z poprzedniego progu.
25 zł miesięcznie
Rycerz Jedi

Takie wsparcie dla Rebelii zapewnić mógłby tylko wyszkolony Jedi. Jesteśmy dumni i wdzięczni, iż zwróciliśmy uwagę prawdziwej legendy! Użytkownika Mocy chętnie zaprosimy na narady przed wszelkimi działaniami.
Benefity z poprzednich progów wciąż obowiązują, a oprócz tego będziesz mieć wpływ na nasz rozwój poprzez bezpośredni kontakt. Chętnie wysłuchamy wszelkich Twoich opinii.
66 zł miesięcznie
Rozkaz wykonany

Tym progiem udaje Ci się nas pokonać! Musisz być bardzo potężnym użytkownikiem Mocy - niektórzy takie zdolności uznaliby za nienaturalne. Spełnimy Twoje rozkazy. Raz w miesiącu możesz zlecić nam temat, którym Twoim zdaniem powinniśmy się zająć. Czy chodzić będzie o ciekawostki z uniwersum, felieton, recenzję, a może jeszcze coś innego, zależy wyłącznie od Ciebie.
Rzecz jasna obowiązują benefity z poprzednich progów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Rebelianckie Szumowiny w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Rebelianckie Szumowiny powstały w 2015 roku. Z pasją pracujemy nad dostarczaniem wysokiej jakości treści naszym czytelnikom.

Kochamy Star Wars i jesteśmy ich oddanymi fanami, a naszym celem jest zarażanie tą pasją innych poprzez pisanie newsów, recenzji i felietonów.

Strona Star Wars: Rebelianckie Szumowiny powstała w 2015 roku. Jesteśmy serwisem dość młodym, ale prowadzonym przez doświadczoną ekipę, która ma na koncie kilka innych projektów.

Kochamy Gwiezdne wojny i jesteśmy ich oddanymi fanami, a naszym głównym celem jest zarażanie tą pasją innych. Naszym priorytetem jest również jak najwyższa jakość treści, którą przedstawiamy naszym fanom, dlatego dbamy o to, by była ona poprawna zarówno pod względem merytorycznym, jak i językowym.

Rozwijamy nasz portal, systematycznie umieszczamy na nim najnowsze wieści ze świata Star Wars, recenzje książek, komiksów, gier i filmów oraz felietony.

Dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie dalej się rozwijać. Jeśli zdecydujecie się nas wesprzeć, być może w końcu uda nam się uniezależnić od czynników, które spowalniają nasz rozwój, a to zaowocuje tym, czego przecież wszyscy chcemy - najlepszą gwiezdnowojenną stroną w polskim Internecie.

Zajrzyjcie tutaj, jeśli chcecie odwiedzić naszą witrynę: https://rebe1scum.com/

Tutaj znajdziecie nasz fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/StarWarsRebe1/

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Rebelianckie Szumowiny już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Grzegorz Kowalczyk
Grzegorz Kowalczyk
5 zł
Łukasz Błaszczyk
Łukasz Błaszczyk
10 zł
Maria Kocon
Maria Kocon
20 zł
Luigi Gluś
Luigi Gluś
20 zł
Mateusz Mati Maniecki
Mateusz Mati Maniecki
30 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.