Strefa Patrona:

4

patronów

40 zł

miesięcznie

170 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
445
miesięczne wsparcie
334
liczba patronów

  Strona Rebelianckie Szumowiny powstała w listopadzie 2015 roku. Jesteśmy serwisem młodym, ale doświadczonym, z kilkoma innymi projektami na koncie. Kochamy Gwiezdne Wojny i jesteśmy ich oddanymi fanami, a naszym głównym celem jest zarażanie tą pasją innych. Za cel stawiamy sobie najwyższą jakość treści, którą przedstawiamy naszym fanom.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
40 %
100%
osiągnięto 40%
cel: 100 zł miesięcznie
brakuje 60 zł
Start kanału na YouTube
Jeśli uda nam się osiągnąć próg 100 zł miesięcznie, będziemy w stanie zainwestować w sprzęt, pozwalający nam na wystartowanie z kanałem w serwisie YouTube.
0%
20 %
100%
osiągnięto 20%
cel: 200 zł miesięcznie
brakuje 160 zł
Stworzenie działu filmowego
Jeśli wspólnie osiągniemy próg 200 zł wpłacanych przez Patronów, będziemy mogli utworzyć w ramach naszego portalu dział filmowy, który zajmie się dostarczaniem Wam ciekawych materiałów wideo na temat uniwersum Star Wars.

O Autorze

 

Strona Star Wars: Rebelianckie Szumowiny powstała w listopadzie 2015 roku. Jesteśmy serwisem dość młodym, ale prowadzonym przez doświadczoną ekipę, która ma na koncie kilka innych projektów.

Kochamy Gwiezdne Wojny i jesteśmy ich oddanymi fanami, a naszym głównym celem jest zarażanie tą pasją innych. Naszym priorytetem jest również jak najwyższa jakość treści, którą przedstawiamy naszym fanom, dlatego dbamy o to, by była ona poprawna zarówno pod względem merytorycznym, jak i językowym.

 

Z sukcesami rozwijamy nasz portal, systematycznie umieszczamy na nim najnowsze wieści ze świata Star Wars, recenzje książek, komiksów, gier i filmów oraz felietony.

 

Dzięki Waszemu wsparcu będziemy w stanie dalej się rozwijać. Powiększymy redakcję, uruchomimy kanał na YouTube, który tak bardzo chcieliście śledzić, a także, jeśli wszystko dobrze się ułoży, powstanie sklep internetowy z gadżetami z Gwiezdnych Wojen.

 

Jeśli zdecydujecie się nas wesprzeć, być może w końcu uda nam się uniezależnić od czynników, które spowalniają nasz rozwój, a to zaowocuje tym, czego przecież wszyscy chcemy - najlepszą gwiezdnowojenną stroną w polskim Internecie.

 

Zajrzyjcie tutaj, jeśli chcecie odwiedzić naszą witrynę: https://rebe1scum.com/

Tutaj znajdziecie nasz fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/Rebe1Scum/

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

3 zł / miesiąc
patroni: 0
Wesprzyj nas symboliczną kwotą o równowartości 3 zł, a otrzymasz podziękowanie w postaci dostępu do wcześniejszych informacji o planowanych przez nas recenzjach i felietonach. Dodatkowo, co miesiąc jeden z naszych patronów otrzyma od nas drobny gwiezdnowojenny gadżet.
Zostań patronem
5 zł / miesiąc
patroni: 0
Wesprzyj nas kwotą 5 zł, a otrzymasz wszystkie nagrody zawarte w pierwszej pozycji, a także przygotowane specjalnie dla Ciebie logo, świadczące o tym, że wspomogłeś naszą sprawę! Dodatkowo, co miesiąc jeden z naszych patronów otrzyma od nas drobny gwiezdnowojenny gadżet.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 3
Jeśli zdecydujesz się wspierać nas kwotą przynajmniej 10 zł, zdobędziesz wszelkie bonusy, które wymienione zostały do tej pory oraz trafisz na listę wspierających, która będzie na stałe widniała na naszej stronie. Dodatkowo, co jakiś czas otrzymasz losowe bonusowe materiały (niepublikowane jeszcze recenzje i teksty, etc.), które osobiście będziemy przesyłać na Twojego maila. Co więcej, raz w tygodniu będziesz mógł zadać nam jedno pytanie dotyczące Gwiezdnych Wojen, bądź natury prywatnej. Dodatkowo, co miesiąc jeden z naszych patronów otrzyma od nas drobny gwiezdnowojenny gadżet.
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 1
Jeżeli zdecydujesz się wspierać nas kwotą w wysokości 20 zł miesięcznie, otrzymasz wszelkie wymienione dotychczas bonusy, a także szansę na pojawienie się i rozmowę z nami w jednym z podcastów, które pojawią się na naszym przyszłym youtube'owym kanale.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni