Rebelianckie Szumowiny

W Patronite od 24.09.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1377

liczba Patronów: 1022

5 patronów
50 zł miesięcznie
880 zł łącznie
Rebelianckie Szumowiny powstały w 2015 roku. Z pasją pracujemy nad dostarczaniem wysokiej jakości treści naszym czytelnikom. Kochamy Star Wars i jesteśmy ich oddanymi fanami, a naszym celem jest zarażanie tą pasją innych poprzez pisanie newsów, recenzji i felietonów.

O Autorze

Strona Star Wars: Rebelianckie Szumowiny powstała w 2015 roku. Jesteśmy serwisem dość młodym, ale prowadzonym przez doświadczoną ekipę, która ma na koncie kilka innych projektów.

Kochamy Gwiezdne wojny i jesteśmy ich oddanymi fanami, a naszym głównym celem jest zarażanie tą pasją innych. Naszym priorytetem jest również jak najwyższa jakość treści, którą przedstawiamy naszym fanom, dlatego dbamy o to, by była ona poprawna zarówno pod względem merytorycznym, jak i językowym.

Rozwijamy nasz portal, systematycznie umieszczamy na nim najnowsze wieści ze świata Star Wars, recenzje książek, komiksów, gier i filmów oraz felietony.

Dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie dalej się rozwijać. Jeśli zdecydujecie się nas wesprzeć, być może w końcu uda nam się uniezależnić od czynników, które spowalniają nasz rozwój, a to zaowocuje tym, czego przecież wszyscy chcemy - najlepszą gwiezdnowojenną stroną w polskim Internecie.

Zajrzyjcie tutaj, jeśli chcecie odwiedzić naszą witrynę: https://rebe1scum.com/

Tutaj znajdziecie nasz fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/StarWarsRebe1/

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni