Rebelianckie Szumowiny

Strona Rebelianckie Szumowiny powstała w listopadzie 2015 roku. Jesteśmy serwisem młodym, ale doświadczonym, z kilkoma innymi projektami na koncie. Kochamy Gwiezdne Wojny i jesteśmy ich oddanymi fanami, a naszym głównym celem jest zarażanie tą pasją innych. Za cel stawiamy sobie najwyższą jakość treści, którą przedstawiamy naszym fanom.

O Autorze

 

Strona Star Wars: Rebelianckie Szumowiny powstała w listopadzie 2015 roku. Jesteśmy serwisem dość młodym, ale prowadzonym przez doświadczoną ekipę, która ma na koncie kilka innych projektów.

Kochamy Gwiezdne Wojny i jesteśmy ich oddanymi fanami, a naszym głównym celem jest zarażanie tą pasją innych. Naszym priorytetem jest również jak najwyższa jakość treści, którą przedstawiamy naszym fanom, dlatego dbamy o to, by była ona poprawna zarówno pod względem merytorycznym, jak i językowym.

 

Z sukcesami rozwijamy nasz portal, systematycznie umieszczamy na nim najnowsze wieści ze świata Star Wars, recenzje książek, komiksów, gier i filmów oraz felietony.

 

Dzięki Waszemu wsparcu będziemy w stanie dalej się rozwijać. Powiększymy redakcję, uruchomimy kanał na YouTube, który tak bardzo chcieliście śledzić, a także, jeśli wszystko dobrze się ułoży, powstanie sklep internetowy z gadżetami z Gwiezdnych Wojen.

 

Jeśli zdecydujecie się nas wesprzeć, być może w końcu uda nam się uniezależnić od czynników, które spowalniają nasz rozwój, a to zaowocuje tym, czego przecież wszyscy chcemy - najlepszą gwiezdnowojenną stroną w polskim Internecie.

 

Zajrzyjcie tutaj, jeśli chcecie odwiedzić naszą witrynę: https://rebe1scum.com/

Tutaj znajdziecie nasz fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/Rebe1Scum/

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)