Wojciech Kłodziński Rentumi

W Patronite od 11.10.2019

Cześć? Moją misją jest usprawnić rynek najmu w Polsce? Stworzyłem system do zarządzania mieszkaniami z komórki - rentumi.pl ? Prowadzę kanał YT, aby dzielić się wiedzą na temat podnajmu mieszkań, flipowania i tworzenia gotowców inwestycyjnych. Prowadzę szkolenia w tym zakresie ✅

O Autorze

Cześć!

Moją misją jest usprawnić rynek najmu w Polsce?  Wymyśliłem i stworzyłem w 3 lata system do zarządzania mieszkaniami z komórki - rentumi.pl ( automatyczne płatności za czynsz od lokatorów, generowanie umów, zarządzanie lokatorami, licznikami itp).
Prowadzę kanał YouTube, aby dzielić się wiedzą na temat podnajmu mieszkań, flipowania i tworzenia gotowców inwestycyjnych. 


?‍?Prowadzę również szkolenia w powyższym zakresie z efekteeeemmm......150 osób w ostatnie pół roku, które osiągają niezwykłe rezultaty!

Patryk 24 lata, zaczął od naszego szkolenia. Po 7 mc ma na koncie zrealizowanych 7 flipów, każdy ok. ?40 tys zł

Daniel jest obecnie na 5 gotowcu inwestycyjnym. Zysk z gotowca to ponad? 75 tys zł

Ostatnio Pawła spotkałem - 13 mieszkań w podnajmie z kontraktami na 7 do 10 lat, łącznie ?14 tys zł miesięcznie !

I wiele więcej przykładów. Można się skontaktować z absolwentami.

Kręci mnie przekazywanie wiedzy i obserwowanie jak w danym temacie moi absolwenci osiągają zdumiewającą prędkość w realizacjach. To napędza mnie do kolejnych tworzenia szkoleń i materiałów video ?

?W swoim życiu stworzyłem wiele projektów, które zarobiły (kilka) i takich które straciły ( ponad 150). Porażki finansowe i projektowe są dla mnie czymś normalnym, ponieważ pasja tworzenia jest paliwem:

2006 SEO Adder pierwszy na Świecie program do automatycznego pozycjonowania stron ?

2004 InvestWave platforma do analizy kontraktów terminowych na GPW, automatyczny daytrading ?

2008 AdMailer program do wyszukiwania @ i mailingu?

2008 OSK Office system usprawniający i automatyzujący nauki jazdy ?

2009 AdSMSer realizacja kampanii SMS

2003 system do komunikacji osób głuchoniemych przez bluetooth

2016 platforma PromoPager MLM na pozycjonowanie stron ?

2016 fundacja HowAid.org - wybierasz dziecko, wysyłasz np. Buty, otrzymujesz film z podziekowaniem z Gambii

2013 siec franczyzowa SklepReklamowy.pl agencje reklamowe

2017 program nauczania dzieci w domu dziecka - wspieramdzieci.pl

I inne SmartLotto, CodeCleaner, onie.pl, wanila.pl, Ogrodek  Internetowy, progresywne światła hamowania w samochodach...

Poza tym uwielbiam sporty ekstremalne trial rowerowy? bungee, spadochron, liny, od 2 lat licencja pilota PPL

?Inspiracje pozyskuję z dalekich podróży, gdy osiągam maksimum dystansu do codzienności. Przykładowo: kanibale w Papua Nowa Gwinea, ceremonia Ayahuasca w Peru, krew z cobry w Kambodży.. jest tyle ciekawych miejsc, które otwierają umysł ?

♥️ Zapraszam do wsparcia, aby na Świecie pojawiło się wiele nowych projektów. Obecnie z branży mieszkaniowej ?? oraz by napędzać nowe osoby do działania ?

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)