Avatar użytkownika

RetroGralnia

24
patronów
495 
miesięcznie
17 417 
łącznie
24
patronów
495 zł 17 417 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękujemy za wsparcie i motywacje do dalszego działania! Przysłowiowy piątak, a bardzo cieszy! A jak wpadniesz na naszego Discorda otrzymasz specjalną rangę "Przyjaciela RG"! Od czasu do czasu zobaczysz też bloopersy, czyli wpadki, z naszych filmów.
15 zł miesięcznie
Piętnaście złociszy! To już wsparcie nie w kij dmuchał! Rzecz jasna należy Ci się nasza wdzięczność, ranga "Przyjaciela RG", dostęp do dodatkowych materiałów i wylistowanie Twojego imienia na końcu naszych filmów!
25 zł miesięcznie
Oprócz tego wszystkiego, co napisaliśmy w poprzednich progach, możesz patrzeć jak rośnie w nas lawinowo chęć do tworzenia kolejnych materiałów! Możesz też liczyć na wyróżnienie na liście wspierających!
40 zł miesięcznie
Serce nam rośnie! Wysoko cenisz naszą wartość, a my postaramy się nie zawieść Twojego zaufania! Motywacja 300%! Oczywiście należą Ci się odpowiednia ranga na Dicsordzie, wyróżnienie na końcu filmu i pozostałe benefity!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora RetroGralnia w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Inicjatywa tworzona przez wiekowych miłośników gier, konsol, komputerów, technologii, gadżetów i popkultury - czyli starych geeków. Na kanale znajdziecie materiały poświęcone video rozrywce z przeszłości i teraźniejszości, poświęcone historii i edukacji oraz współczesnym gadżetom retro.

Nazywamy się RetroGralnia i jesteśmy jedną z najstarszych (od 2010) działających w Polsce grup fascynatów starych dobrych gier, konsol, komputerów i wszystkich innych wytworów ludzkiej pomysłowości, które służyły i nadal służą rozrywce!

Przez pierwsze sześć lat - tworząc obwoźne interaktywne wystawy retro - czyli RetroGralnie - zjechaliśmy całą Polskę i braliśmy udział w ponad 50 eventach, konwentach i wystawach.

Zmęczeni ciągły wożeniem sprzętu, po 128 (serio) dniach remontu lokalu i przygotowaniach wystawy, otworzyliśmy w 2017 roku wrocławskie Muzeum Gry i Komputery Minionej Ery, które od tej pory prowadzimy, jako naszą drugą społeczną pracę, po tych normalnych - dorosłych.

 

Jednak nasz Patronite nie jest poświęcone naszej muzealnej pasji, a naszemu kanałowi RetroGralnia!

 

Znajdziecie tam już kilkaset filmów poświęconych tematyce retro. Są to poradniki, pogadanki, filmy techniczne, zapisane live, recenzje gier i sprzętów. Dzięki nam wiele osób dowiedziało się o istnieniu czegoś takiego jak retrogaming i rozpoczęło z nim swoją przygodę.

 

Od wielu lat - w każdy poniedziałek prowadzimy dla Was luźne streamy w tematyce retro, technologii i programowania, a w każdą sobotę na kanał ląduje poważny materiał na podobne tematy. Dodatkowo od jakiegoś czasu w środku tygodnia pojawiają się filmy z naszego nowego filmowo-serialowego popkulturalnego cyklu Weź Przewiń!

 

Zastanawiamy się, czy nie chcielibyście nas wesprzeć w tym działaniu?

 

Po pierwsze przyda się nam one do zdobywania różnorodnych akcesoriów do maszyn retro i sprzętów neo-retro, których nie uda nam się zdobyć w inny sposób. Staramy się zdobyć i zrecenzować dla Was wszelkie dodatki do starych komputerów, emulatory magnetofonów, stacji dysków, zamienniki układów, nowe klony starych maszyn, współczesne ich implementacje, itp.

 

 

Po drugie, nie ukrywamy, po dekadzie na YT przyda się nam motywacja do dalszego działania pełną parą i dalszego rozwoju naszego filmowego hobby! Siedząc po 8h normalnej pracy i nagrywając dla Was wieczorami filmiki lub zarywając nocki na ich składanie - miło jest nam pamiętać, że robimy to dla zaangażowanych odbiorców.

 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora RetroGralnia już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Robert Wrobel
Robert Wrobel
40 zł
Radosław Ołdak
Radosław Ołdak
15 zł
Marcin Larysz
Marcin Larysz
40 zł
przeBOY
przeBOY
40 zł
QuasiK
QuasiK
15 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.