Avatar użytkownika

Rowerant - opowieści z humorem

1
patron
20 
miesięcznie
20 
łącznie
1
patron
20 zł 20 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękuje Ci za ofiarowanie mi wsparcia o równowartości jednej szprychy rowerowej.

Dziękuje i obiecuję, że nie zawiodę Cię, mój czytelniku. Dzięki Tobie wiem, że moja twórczość jest doceniana i mimo niskiej jakości języka czyta się ją przyjemnie i z humorem.

Jeszcze raz Ci dziękuje. Trzymaj się dobry człowieku. Obyś nigdy nie spotkał takich ludzi, jakich ja spotykam. A jeśli spotkałeś, to opowiedz mi o nich. Też chciałbym się pośmiać.
10 zł miesięcznie
Dziękuje Ci za ofiarowanie mi wsparcia o równowartości jednego dzwonka rowerowego.

Dziękuje i obiecuję, że Cię nie zawiodę, mój czytelniku. Dzięki Tobie wiem, że moja twórczość jest doceniana i mimo niskiej jakości języka czyta się to przyjemnie i z humorem.

W zamian za przekazanie mi wsparcia opublikuję Twoją nazwę użytkownika pod kolejnymi moimi publikacjami.

Jeszcze raz Ci dziękuje. Trzymaj się dobry człowieku. Obyś nigdy nie spotkał takich ludzi, jakich ja spotykam. A jeśli spotkałeś, to opowiedz mi o nich. Też chciałbym się pośmiać.
20 zł miesięcznie
Dziękuje Ci za ofiarowanie mi wsparcia o równowartości jednej dętki rowerowej.

Dziękuje i obiecuję, że nie zawiodę Cię, mój czytelniku. Dzięki Tobie wiem, że moja twórczość jest doceniana i mimo niskiej jakości języka czyta się ją przyjemnie i z humorem.

W zamian za przekazane mi wsparcie opublikuję Twoją nazwę użytkownika pod kolejnymi moimi publikacjami na honorowym miejscu. Specjalnie dla Ciebie utworzę w moich postach sekcję VIP o nazwie ,,dętki"
Czemu taka nazwa? Bo jesteś podstawą mojego istnienia, tak jak dętka jest podstawą zwycięstwa w Tour de France.

Jeszcze raz ci dziękuje. Trzymaj się dobry człowieku. Obyś nigdy nie spotkał takich ludzi, jakich ja spotykam. A jeśli spotkałeś, to opowiedz mi o nich. Też chciałbym się pośmiać.
30 zł miesięcznie
Dziękuje Ci za ofiarowanie mi wsparcia o równowartości klocków hamulcowych do roweru

Dziękuje i obiecuję, że nie zawiodę Cię, mój czytelniku. Dzięki Tobie wiem, że moja twórczość jest doceniana i mimo niskiej jakości języka czyta się ją przyjemnie i z humorem.

W zamian za przekazane mi wsparcie opublikuję Twoją nazwę użytkownika pod kolejnymi moimi publikacjami na honorowym miejscu. Specjalnie dla ciebie utworzę w moich postach sekcję VIP o nazwie ,,dętki" Czemu taka nazwa? Bo jesteś podstawą mojego istnienia, tak jak dętka jest podstawą zwycięstwa w Tour de France.

Oprócz tego mogę Ci obiecać, że staniesz się pierwszą osobą, która będzie mogła przeczytać kolejną historię od roweranta. Tak jest, otrzymasz ją ode mnie ze specjalnymi pozdrowieniami. Tylko nie proś o wysyłkę rękopisu. Wolę drogę elektroniczną

Jeszcze raz Ci dziękuje. Trzymaj się dobry człowieku. Obyś nigdy nie spotkał takich ludzi, jakich ja spotykam. A jeśli spotkałeś, to opowiedz mi o nich. Też chciałbym się pośmiać.
50 zł miesięcznie
Dziękuje Ci za ofiarowanie mi wsparcia o równowartości jednej opony do roweru MTB

Dziękuje i obiecuję, że cię nie zawiodę, mój czytelniku. Dzięki Tobie wiem, że moja twórczość jest doceniana i mimo niskiej jakości języka czyta się ją przyjemnie i z humorem.

I jeśli mam być szczery, nie mam bladego pojęcia, jak mam Ci podziękować. Chyba najlepiej będzie, jeśli zagwarantuje wszystko to, co jest dostępne przy innych kwotach. Ale poza tym mogę Ci obiecać, że jeżeli kiedykolwiek będziesz chciał z kimś porozmawiać na chacie na tematy rowerowe, ich mechanikę lub absurdy związane z handlem, to możesz na mnie liczyć.

Trzymaj się dobry człowieku. Obyś nigdy nie spotkał takich ludzi, jakich ja spotykam. A jeśli spotkałeś, to opowiedz mi o nich. Też chciałbym się pośmiać.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Rowerant - opowieści z humorem w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Myślisz, że wiesz wszystko o pracy z ludźmi i nic cię nie zaskoczy? Pozwól udowodnić mi, jak bardzo się mylisz! Moje życiowe historie i przeżycia w formie krótkich opowiadań sprawią, że poznasz prawdziwe oblicze ludzkiej chciwości, zawiści i głupoty.

Cześć

Miło że tu wszedłeś. Pracuję z klientami od niepamiętnych czasów i specjalnie dla was postanowiłem zebrać wszystkie najciekawsze historie z mojego życia, opisujące ludzką niewiedzę, głupotę, zawiść i brak kultury osobistej. Publikuję je na bieżąco abyś ty i inni czytelnicy mogli zobaczyć, jak ktoś pozbawiony empatii i szacunku do drugiego człowieka potrafi się zachować w firmie rowerowej prowadzącej usługi sprzedażowo-serwisowe. W moich publikacjach dowiesz się, jak bardzo mściwi potrafią być ludzie, którym odmawia się zwrotu, darmowej naprawy lub zniżki.

 

Ja jestem na takich ludzi skazany 😐. Wy możecie się pośmiać😁😁😁

 

Kim właściwie jestem? Jestem człowiekiem takim samym jak ty, który na pewnym etapie swojego życia postanowił podzielić się swoimi dokonaniami. Pracuję w serwisie rowerowym, zajmuje się sprzedażą i naprawą sprzętu sportowego, ale ponieważ odkryłem w sobie lekkie pióro, postanowiłem spróbować swoich sił jako pisarz. No dobra, pisarz to może za dużo powiedziane, ale póki co nie wymyśliłem lepszego określenia dla tego, co robię.

 

Czy zamierzam robić w przyszłości? Mam plan i cel, jakim jest......... WŁASNA KSIĄŻKA! Naprawdę podobają mi się wasze reakcje na moje historie. Od zawsze marzyłem o tym, aby moje nazwisko trafiło do księgarni i dzięki wam odkryłem drogę, którą powinienem iść. Satyra i humor to jest właśnie to, co wam się podoba, więc specjalnie dla was zrobię wszystko, aby osiągnąć swój cel. Napisanie i wydanie książki to tylko kwestia czasu.

Można się z tej okładki śmiać, ale ja uważam ją za dzieło sztuki. Tak, sam ją zrobiłem i wiem, że lepszy ze mnie pisarz, niż artysta😁

Na bank okładka będzie wyglądała inaczej, to tylko moja wizja, ale nie mogłem się powstrzymać, żeby czegoś nie zmajstrować.

 

Chcesz wiedzieć, jak bardzo ludzie nie czytają ogłoszeń w internecie? Nie ma lepszego przykładu niż to:

,,Pisał on, że zamawiał cały rower, a nie tylko same koła. Został oszukany i informuje mnie, że mam natychmiast odebrać wysłane przeze mnie, zapewne omyłkowo koła, i niezwłocznie wysłać mu rower, który zamawiał. Sprawdziłem zamówienie i na nieszczęście klienta zamawiał on koła na allegro, a tam naprawdę nie ma szans na pomyłkę. Aukcja dotyczyła kół, więc pan dostał koła. Mogło go zmylić to, że na jednym ze zdjęć poglądowych były one zamontowane do roweru."

Fragment ten pochodzi z mojej opowieści ,,Niektórzy ludzie nie umieją żyć w XXI wieku". Oczywiście jest to tylko drobny wycinek całej historii, która z całą pewnością Ci się spodoba.

Mało? A co powiesz na człowieka, który próbował wynegocjować niższą cenę, pokazując produkty używane:

,,Nieco zamurowany słuchałem i patrzyłem, jak klient pokazuje mi kolejne ogłoszenia aukcyjne tłumacząc jedocześnie, jaka będzie średnia wartość nabytego u mnie roweru po około roku. Potem przeszedł do stron internetowych, na których znajdowały się całkowicie nowe rowery i pokazywał, że tam wybrany przez niego model również jest w niższych cenach. Nie uszło mojej uwadze, że są to strony zagraniczne i pokazywane ceny nie są w złotówkach, tylko w euro, o czym również poinformowałem klienta. On jednak również miał gotową odpowiedź. Wszedł w kalkulator walut i pokazał mi, że nawet po przeliczeniu ceny na złotówki wychodzi niższa cena."

Historia nosi tytuł ,,Dusza handlowca" i z pełnym przekonaniem mogę Cię zapewnić, że podczas czytania nie oderwiesz się ani na chwilę

 

Gdzie można przeczytać to, co piszę?

O tutaj - https://www.reddit.com/user/Careless_Net_5241

A także tutaj - https://rowerantzhumorem.blogspot.com

 

Gwarantuje dużo zabawy podczas czytania. Jeżeli podobają ci się historie, które wywołują łzy śmiechu, kilkukrotne opadnięcie szczęki i konieczność czytania akapitu dwa razy dla pewności, że opisywana sytuacja naprawdę się wydarzyła, moje wpisy są dla ciebie.

 

Dlaczego zdecydowałem się na platformę Patronite?

Bo jestem łasym na kasę prywaciarzem! Nie no, żartuje, nie bierzcie tego na poważnie. Bez was nigdy w życiu nie zdecydowałbym się na pisanie. Wasze komentarze, polubienia, aktywności jest niczym kawa o poranku, jak jazda rowerem wczesnym rankiem jesienią przez las, jak spacer po parku późnym wieczorem, jak pierwszy dzień na wakacjach, jak wspólna gra ze znajomymi w siatkę...... no mógłbym tak wymieniać w nieskończoność.

Jeżeli podoba ci się moja twórczość i chcesz się odwdzięczyć za te kilka godzin dobrego humoru, to poza dobrym słowem w komentarzu możesz wesprzeć mnie drobną kwotą.

Życzę miłego czytania.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Rowerant - opowieści z humorem już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Maurycy
Maurycy
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.