RugbyPL

W Patronite od 16.11.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2919

Liczba Patronów: 3108

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
10 miesięcznie
90 łącznie
Cześć tu Mateusz! Prowadzę RugbyPL na Facebook-u oraz instagramie, RugbyPL powstało w celu promowania rugby w Polsce i dostarczaniu informacji w miłej oprawie wizualnej, mam nadzieje ze polubisz fanpage na Facebooku oraz zaobserwujesz mnie na instagramie! #Grajwrugby

O Autorze

RugbyPL to portal który ma za cel promowanie rugby. Sport ten krok po kroku staje się coraz bardziej popularny w naszym kraju a transmisje spotkań początkowo w Polsat Sport a aktualnie w TVP Sport dowodzą, że jest potencjał na dalszy rozwój tej dyscypliny. Swoją stroną chciałbym zainteresować nowych ludzi i sprawić, że pokochają rugby tak jak MY miłośnicy jajowatej piłki kochamy ten sport.
Na stronie znajdziecie informacje o nadchodzących meczach kadry narodowej, terminarze rozgrywek Ekstraligi Rugby, I Ligi, II Ligi czy wydarzenia związane z Rugby 7 wraz z tabelami i statystykami podsumowującymi dane rozgrywki.

Patronite zakładam za namową mojego kolegi, RugbyPL będę prowadzić bez względu na to czy pojawią się tutaj wpłaty czy też nie.

O mnie:

Nazywam się Mateusz, interesuje się i gram w rugby od 7 roku życia, swoją przygodę w rugby rozpocząłem w Ogniwo Sopot a teraz kontynuuje ją w Dublinie w jednym z miejscowych klubów Clondalkin RFC. Profil prowadzę po pracy lub w wolnych dniach, obrałem sobie za cel dostarczanie informacji o naszym rodzimym rugby w ciekawych oprawach wizualnych. Mam nadzieje że Ci się podobają! :) 
 

#Grajwrugby 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika