Damian Gawrych

W Patronite od 10.01.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2563

Liczba Patronów: 2647

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
40 miesięcznie
120 łącznie

PRODUKCJA WŁASYCH PIŁEK PIŁKARSKICH

5 000 zł

2%

osiągnięto

4 885 zł

brakuje

Twoje wsparcie zrobi ogromną różnicę, pomagając mi wprowadzić w życie moją wizję stworzenia najwyższej jakości piłki piłkarskiej. Twoja wpłata zostanie przeznaczona na sfinansowanie rozwoju projektu piłki, zakup wysokiej jakości materiałów oraz produkcję produktu spełniającego wysokie standardy. Twoje wsparcie pomoże mi podzielić się moją miłością do piłki nożnej z innymi i wywrzeć trwały wpływ na ten sport. Dziękuję za Twoją hojność i wiarę w moją misję!

AS Essentials: Kolekcja skarpetek marki AS - tylko dzięki Twojej pomocy

10 000 zł

1%

osiągnięto

9 885 zł

brakuje

Hej wszystkim!!! Bardzo się cieszę że mogę ogłosić wam, że pracuję nad nową kolekcją dla mojej marki "AS Essentials". Pierwszym krokiem jest produkcja wysokiej jakości skarpetek sporowo-lifestyle'owych, które nie tylko zapewnią Waszym stopom komfort podczas codziennych wyzwań, ale także będą się super prezentować.

Chcę mieć pewność, że ta kolekcja będzie wykonana z najlepszych materiałów i projektów, więc zwracam się do Was, moich najlepszych kibiców, o pomoc aby to osiągnąć.

Wspierając ten projekt na naszej stronie patronite.pl, nie tylko dostaniesz w swoje ręce niesamowite skarpety od mojej marki AS, ale także pomożesz mi w dalszym rozwoju i ulepszaniu mojej marki.

Zróbmy to razem i stwórzmy tę kolekcję, zaczynając od super skierek!
Dziękuję za wsparcie i wprowadźmy tę kolekcję w życie!

Ps. Oczywiście, że w aktualnościach pokaże Wam wszystkie projekty, zachęcam też do dołączenia na grupie, gdzie będziemy mogli dodatkowo dyskutować o kolekcji :)

https://www.facebook.com/groups/542655651142210 - Zapraszam!

POLSKA LIGA PIŁKI ULICZNEJ 3NA3 W POLSKICH MIASTACH - ELIMINACJE DO MISTRZOSTW ŚWIATA 2023

100 000 zł

0%

osiągnięto

99 885 zł

brakuje

Twoje wsparcie zrobi ogromną różnicę, pomagając mi wprowadzić w życie moją wizję ligi 3na3 w Polsce. Twój wkład zostanie przeznaczony na sfinansowanie budowy nowych boisk, zakup sprzętu oraz organizację od 8 ekscytujących zawodów i wydarzeń dla graczy na wszystkich poziomach zaawansowania w 8 polskich miastach. Twoje wsparcie pomoże stworzyć przyjazną społeczność dla entuzjastów piłki ulicznej i wywrze trwały wpływ na ten sport w naszym kraju. Zwycięzcy otrzymają kwalifikacje na Mistrzostwa Świata 3na3 w Rydze w 2023 roku. Dziękuję za Waszą hojność i wiarę w moją misję!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Marcin Świder
Marcin Świder
Próg: 20 zł
Rafał
Rafał
Próg: 20 zł