Rynn Rysuje

122 patronów
Cześć! Jestem Rynn, domorosła rysowniczka mieszkająca w Krakowie. Na facebooku dzielę się z wami (czasami) śmiesznymi rysunkami, które tworzę w wolnym czasie. Kocham zwierzęta, niezbyt dobrze radzę sobie z dorosłością (ale się staram) i jem więcej, niż to przystoi komukolwiek myślącemu.

O AutorzeCześć! 

Nazywam się Katarzyna Gabrysz, ale w sieci (i wśród znajomych) jestem znana jako Rynn.  Skoro tu jesteś, to pewnie wiesz, że tworzę na moim facebookowym profilu ilustracje dotyczące zabawnych (lub boleśnie prawdziwych) sytuacji z życia codziennego.  Mieszkam w Krakowie wraz z dwoma kotami, Twarogiem i Agrafką, krewetkami (takimi akwariowymi!), wężem Nudlem i bojownikiem syjamskim - Paprykarzem. 

Rysuję od dziecka, chociaż nigdy nie kształciłam się w tym kierunku i zawodowo zajmuję się czymś zupełnie innym, chociaż jestem freelancerem i od zawsze idę własną drogą. 

Rysunki najpierw zaczęły pojawiać się w internecie w ramach mojego bloga kulinarnego, z czasem przeszły na swój własny blog, kulinaria zostały przeze mnie porzucone, a ja przeniosłam się w 100% na facebooka. 

Regularnie zaczęłam publikować rysunki mniej-więcej od lutego 2016 roku i z zaskoczeniem zauważyłam, że coraz więcej ludzi się utożsamia z moim spojrzeniem na świat :) 

Wbrew pozorom fejmy z internetu nie przekładają się jednak stricte na opłacone rachunki. Założyłam więc Patronite. Jeżeli zdecydujecie się zostać moimi Patronami sprawicie, że będę musiała mniej czasu poświęcać na dodatkowe zlecenia pozwalające mi się utrzymać, a czas ten poświęcę na dodatkowe ilustracje i inne projekty, które od dawna chodzą mi po głowie :) 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem