Wojciech Ciemski | SecurityBezTabu.pl

W Patronite od 07.06.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
0 miesięcznie
1 130 łącznie
Dziele się wiedzą w Internecie z zakresu administracji i security. Chciałbym robić to za darmo. Jak najwięcej. Będę wdzięczny za pomoc w wsparciu mojej idei propagowania cyberbezpieczeństwa.

O Autorze

Wojciech Ciemski

Entuzjasta bezpieczeństwa systemów oraz szeroko pojętego blue teamu. Założyciel bloga Security Bez Tabu. Autor książki Wejść w BlueTeam. Niezależny konsultant ds. bezpieczeństwa IT i Administrator utrzymania systemów, głównie Linux. Audytor wew. SZBI wg ISO27001. Nieustannie podnosi kwalifikacje. Członek ISSA Polska. Prelegent i pasjonat dzielenia się wiedzą.

A nieco bardziej prywatnie. 

Jestem człowiekiem żyjącym i nauczającym w Internecie. Prowadzę kanał na YouTube, udzielam się w podcastach i wywiadach, piszę sporo tekstów, działam charytatywnie i robię co mogę, aby pomagać młodym ludziom w rozwoju.

Głównym problemem z jakim się borykam tworząc jakościowe treści w Internecie są niestety problemy natury finansowej. Większość opłat związanych z utrzymaniem bloga i tworzeniem atrakcyjnych treści pokrywam z własnej kieszeni. Dotychczasowe współprace nie pokrywają nawet połowy zainwestowanych środków - stąd kierunek na Patronite.

Chciałbym abyś poczuł się inwestorem tego projektu. Chciałbym abyś za każdą złotówkę wsparcia otrzymał o wiele więcej wartości niż będzie ona warta. Zaufanie jakim mnie obdarzasz w chwili wsparcia jest dla mnie najwspanialszą i najcenniejszą walutą i wartością. Nie spieprze tego - możesz być tego pewien.

W kwestii inwestycji i działalności związanej z moimi projektami w Internecie staram się być tak transparentny jak tylko mogę być. Nie będę i nie owijam w bawełnę. Przykład tego znajdziesz https://securitybeztabu.pl/podsumowanie-2021/ .

Jeszcze raz DZIĘKUJĘ CI za zafuanie!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Dariusz Jędryczka
Dariusz Jędryczka
Próg: 25 zł
Paweł Wiercioch
Paweł Wiercioch
Próg: 25 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł