Gry

Samael Channel News

W Patronite od 15.02.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1011

Liczba Patronów: 1024

Zostań Patronem
Kup na prezent
14 patronów
420 miesięcznie
460 łącznie
Samael Channel News to przede wszystkim kanał na YouTube traktujący o uniwersum Warcrafta. To mój solowy projekt, duma oraz pasja gdzie każdy fan World of Warcraft może poczuć się jak w domu.

O Autorze

                                                   

Dzień dobry wieczór Azeroth!

Tymi słowami zaczynam mój każdy odcinek na kanale YouTube, gdzie od 2018 roku wspólnie z najlepszą społecznością na świecie razem oddychamy i żyjemy Warcraftem!

To gamingowy kanał traktujący o tym uniwersum, o ciągle zmieniającym się lore World of Warcraft, to historie o miłości, wojnie, zdradzie oraz nadziei - cały świat Warcrafta jest ogromny, dlatego ten kanał pozwala w dużym stopniu zrozumieć na czym polega jego fenomen. Jak to się zaczęło, kim oni są i dlaczego tak a nie inaczej? 

W unikalny sposób starałem się podejść do tematu World of Warcraft, robię taki kontent jaki zawsze chiałem zobaczyć na polskiej scenie traktującej o tej tematyce - zobaczcie o co mi chodzi i czym tak naprawdę jest Samael Channel News poniżej.

           
 
W ciągle rozrastającej się bibliotece odcinków nie musicie czuć się zagubieni, specjalnie by odnaleźć się w świecie Warcrafta podzieliłem je na playlisty gdzie krok po kroku wyjaśniam co i jak oraz kto jest kim, bo wiem jak to jest być przytłoczonym całym tym światem;) 
 
Poza odcinkiami o lore są też quizy oraz podcasty z najlepszymi twórcami World of Warcraft w Polsce!
 
              

 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Kat
Kat
Próg: 30 zł
Hrafnior
Hrafnior
Próg: 30 zł
Kat
Kat
Próg: 20 zł
Roggnarash
Roggnarash
Próg: 20 zł
Karol Gudowski
Karol Gudowski
Próg: 50 zł
Łukasz Adamski
Łukasz Adamski
Próg: 20 zł