SEGA-SKY

Miesięczny Starter

100 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

100 zł

brakuje

Przez ponad 10 lat utrzymuję dla Was serwis na odpowiednim poziomie. Wymaga ciągłych nakładów jak i mojego czasu. A to serwer, sprzęt, oprogramowanie, skrypty, licencje czy nawet pomoc techniczna. To wszystko kosztuje i fajnie by było móc się w tych kosztach czy dodatkowej pracy trochę odciążyć. Dzięki Waszemu wsparciu możemy również pomyśleć o dodatkowych inwestycjach w rozwój strony, o które do tej pory było trudno. Kwota na pewno zapewni spokojny i stabilny rozwój portalu SEGA-SKY.

Dobry motywator

250 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

250 zł

brakuje

Podstawowe wydatki to nie wszystko. Dodatkowe wsparcie przydałoby się również przy tworzeniu niektórych materiałów na stronę. Chodzi głównie o poradniki, testy nowego sprzętu, gier czy recenzje nowości lub importów. Tworzenie tego typu materiałów to zawsze spory wydatek - przykładem może być adapter Dreamcastowych kontrolerów. Obiecuje, że tego typu zakupy i ich opisy nie tylko zawitają na portal ale pojawią się również i na kanale Youtube. Jeżeli w danym miesiącu nie uda się wykorzystać całej tej kwoty, to wesprze ona kolejny i ostatni póki co cel.

Ranga "S"

400 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

400 zł

brakuje

Każda złotówka powyżej tego celu to przed wszystkim nowa domena oraz niespodzianka, która zawita na nasz kanał Youtube.
Oprócz tego gwarantujemy jeszcze więcej materiałów, niusów, testów i artykułów dostępnych na www.sega.c0.pl

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)