Avatar użytkownika

Paweł Moliński

23
patronów
2 850 
miesięcznie
34 450 
łącznie
23
patronów
2 850 zł 34 450 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Za tę kwotę kupię 1 opakowanie nici chirurgicznych. Także nie ma żadnej przesady w stwierdzeniu, że nawet niewielka wpłata ma znaczenie. Dzięki!
20 zł miesięcznie
Za tę kwotę planuję kupić opatrunek na oparzenia i rany powierzchniowe. Opatrunków na froncie nieustannie brakuje - ten konkretnie od Ciebie zostanie na pewno użyty. Dzięki!
50 zł miesięcznie
Ta kwota pozwoli mi na zakup opatrunku izraelskiego typu T3 przeznaczony do skutecznego opatrywania ran postrzałowych czy amputacyjnych. Zobacz, ile można zrobić za 50 zł! Dzięki!

PODZIĘKOWANIA: zestaw naklejek pro-ukraińskich wysyłane po każdych 3 miesiącach subskrypcji.
100 zł miesięcznie
Za tę kwotę kupię specjalistyczne nosze płachtowe do błyskawicznej ewakuacji rannych z pola bitwy. Każde takie nosze mogą uratować wielu żołnierzy! Dzięki!

PODZIĘKOWANIA: naklejki + naszywka wojskowa z Ukrainy wysyłane po każdych 3 miesiącach subskrypcji
200 zł miesięcznie
Za Twoją wpłatę kupię profesjonalną wojskową stazę taktyczną (opaskę uciskową) z europejską certyfikacją. Z pierwszej ręki wiem, że wcześniej dostarczane stazy ratowały konkretne życia. Dzięki! PODZIĘKOWANIA: naklejki + naszywka + unikalna pamiątka okopowa, wysyłane po każdych 3 miesiącach subskrypcji
500 zł miesięcznie
Twoja wpłata zostanie przeznaczona bezpośrednio na zakup kolejnej karetki dla szpitali blisko linii frontu. To najważniejszy cel i podstawa naszych działań. Kłaniam się nisko i dziękuję!

PODZIĘKOWANIA: naklejki + naszywka + pamiątka okopowa + imienne podziękowania od Ukraińskiej Armii, wysyłane po każdych 3 miesiącach subskrypcji

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Paweł Moliński w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

(English version below)
Co miesiąc jadę do Ukrainy i dostarczam karetki, samochody, pomoc medyczną, zaopatrzenie dla cywilów w rejonach wojennych. Pomóż mi utrzymać tempo działań, a razem postaramy się o to, by Ukraina odparła rosyjskie ataki, które... dzięki temu nigdy nie dotrą do nas.

(English version below)

Za nami ponad 20 wyjazdów do Ukrainy, podczas których udało się dostarczyć 25 karetek oraz 24 samochody innego przeznaczenia (busy, vany, chłodnie do zwożenia poległych,  4x4). Przed nami kolejne!

Co miesiąc jadę do Ukrainy (Równe, Kijów, Winnica, czasem dalej) i dostarczam nie tylko auta, ale też wszystko, co uda mi się spakować do środka. Przede wszystkim zabieram: 

 • wyposażenie medyczne dla szpitali blisko frontu
 • opatrunki, opaski uciskowe, kule i nosze, wózki inwalidzkie
 • jedzenie długoterminowe dla ludności cywilnej w terenach zagrożonych
 • batony energetyczne i mocna kawa dla oddziałów medycznych

Na miejscu mamy kilku Łączników (Roman, Sasza, Jurek...), którzy przejmują ode mnie zaopatrzenie i wozy, a następnie przekazują bezpośrednio odpowiednim jednostkom wojskowym i medycznym. 

Każdy proces przekazania jest udokumentowany i opublikowany na stronie www.moliwukrainie.org 

Jeśli chcesz mi pomóc utrzymać tempo działań - dołącz do moich Patronów. Obiecuję odwdzięczyć się pamiątkami z Ukrainy, które udaje mi się przywieźć. Dla zaangażowanych Patronów będą:

 • naszywki wojskowe różnych oddziałów,
 • przedmioty z życia okopowego, jak lampka zrobiona z pocisku
 • łuski lub fragmenty rosyjskich pojazdów/samolotów,
 • znaczki okolicznościowe z limitowanych edycji)
 • inne zdobyczne pamiątki z pola walki

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

*** 

Every month I go to Ukraine and deliver ambulances, cars, medical aid, and supplies to civilians in the war-affected areas. Help me maintain the pace of operations, and together we will strive to ensure that Ukraine repels the Russian attacks, which... thanks to that, will never reach us.

 

We have completed over 20 trips to Ukraine, during which we managed to deliver 25 ambulances and 24 vehicles for other purposes (vans, buses, refrigerated trucks for transporting the fallen). More trips lie ahead!

Every month, I go to Rivne, Kyiv, Vinnyca and deliver not only vehicles but also everything I can pack inside. Primarily, I deliver:

 • medical equipment for hospitals near the front lines
 • bandages, tourniquets, crutches, and stretchers
 • long-term food supplies for civilian populations in endangered areas
 • energy bars and strong coffee for medical units

On-site, we have several Liaison Officers (Roman, Sasha, Jerzy...) who take over the supplies and vehicles from me and then transfer them to the appropriate military and medical units.

Each handover process is documented and published on the website www.moliwukrainie.org.

If you want to help me maintain the pace of operations, join my Patrons. I promise to say thank you with souvenirs from Ukraine that I manage to bring back. For dedicated Patrons, we prepared:

 • military patches from various units
 • items from trench life, such as a lamp made from a shell
 • shell casings or fragments of Russian vehicles/aircraft
 • limited edition commemorative stamps
 • other captured souvenirs from the battlefield

TOGETHER, WE CAN DO MORE!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Paweł Moliński już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Doug Clouse
Doug Clouse
200 zł
Michał Nowak
Michał Nowak
100 zł
Kuba Zwoliński
Kuba Zwoliński
20 zł
Anonimowy patron
20 zł
Paweł Moliński
Paweł Moliński
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.