Klubowe muzeum retro komputerów Stowarzyszenia Miłośników Oldschoolowych Komputerów SMOK

W Patronite od 28.08.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 543

Liczba Patronów: 707

Zostań Patronem
Kup na prezent
20 patronów
796 miesięcznie
6 848 łącznie

Opłacenie czynszu za lokal dla muzeum retro komputerów w Opolu

2 500 zł

miesięcznie

31%

osiągnięto

1 704 zł

brakuje

Celem jest opłacanie czynszu za lokal, który w październiku 2020 roku wynająłem na muzeum retro komputerów w Opolu. Resztą, czyli sprzętem, prowadzeniem i promocją zajmiemy się sami :) Do tej pory wszystko opłacam z prywatnych pieniędzy. Muzeum ZAWSZE będzie otwarte dla każdego. Zero biletów i płatności za cokolwiek. Taki to mój pomysł.

The goal is to pay the rent for the premises I rented in October 2020 for the retro computer museum in Opole. The rest, i.e. the equipment, running and promotion will be taken care of by ourselves :) Until now, everything is paid by my private money. The museum will ALWAYS be open for everyone. No tickets or payments for anything. This is my idea.

Cele statutowe SMOKa

99 999 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

99 203 zł

brakuje

Ten cel jest określony w statucie stowarzyszenia. Właściwie te cele. Bo jest ich tam kilka. Przede wszystkim w tym wsparciu chodzi o możliwość finansowania takich działań jak "retrogranie". Są to koszty nagród dla dzieci w trakcie konkursów, nagrody dla uczestników zawodów grania w retrogry. Paliwo do samochodu który również trzeba wynająć, aby sprzęt dowieźć bezpiecznie na miejsce imprezy. W planach są imprezy tematyczne np. tworzenie muzyki czy grafiki na retrokomputery. O ile sam udział osoby prowadzącej będzie prawdopodobnie wolontariatem, to jednak zwrot kosztów podróży czy ew. noclegu byłby miłym gestem. Stąd spora kwota, ale w sumie to kwota nie jest określona. Po prostu - jeśli uważasz, że robimy coś społecznie pożytecznego, w Twoim odczuciu fajnego, z pasją i dobrą energią - będziemy wdzięczni za wsparcie.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Man Has No Name
Man Has No Name
Próg: 16 zł
Bożena Nowak
Bożena Nowak
Próg: 50 zł
CozyWhiteBear
CozyWhiteBear
Próg: 100 zł
Sambor Kuźma
Sambor Kuźma
Próg: 50 zł
#BROiMYmusic #BROiMYfitline #BROiMYparkitlenowe #BROiMYrecycling
#BROiMYmusic #BROiMYfitline #BROiMYparkitlenowe #BROiMYrecycling
Próg: 21 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł